Full Result (BMTSC 2019)

BMTSC2019 Result (Grades of all students)


 Note: Paper solution is now available. Click here for the solutions

Center Name : Anglo Urdu Girls High School,
Address : K.B. Hidayatulla Road, New Modi Khana, Camp,
Pune – 1
 
Munzarin R. Shaikh : 8888998188 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Qureshi Aamena Inamurrehman V PU-466 D
2 Shaikh Uruwa atima Zakir V PU-467 D
3 Patel Anam Abdul Sattar V PU-468 C
4 Shaikh Zufeeshan Aadil V PU-469 D
5 Momin Zufera Javed V PU-470 C
6 Khan Zikra Niyamat V PU-471 C
7 Bijapure Tehseen Naseer V PU-472 C
8 Shaikh Saba Ziyaullah V PU-473 C
9 Shaikh Safina Nizamuddin V PU-474 D
10 Pathan Mubashira Shamsher V PU-475 D
11 Sayyed Rushda Nooruddin VI PU-476 C
12 Shaikh Uzma Rafique Ahmed VI PU-477 C
13 Shaikh Hinda Imtiyaz VI PU-478 D
14 Shaikh Zainab Tarique VI PU-479 D
15 Shaikh Masira Abdul Rashid VI PU-480 D
16 Khan Juveriya Aabid VI PU-481 D
17 Shaikh Umaima Tanvir VI PU-482 D
18 Sayyed Ifa Isa VI PU-483 D
19 Sayyed Sameen Danish VI PU-484 D
20 Pangal Iqra Arif VI PU-485 C
21 Shaikh Bibi Mariya Rafique V PU-486 D
22 Khan ammar Ahmed Siraj Ahmed V PU-487 D
23 Khan Talha Fazal Ahmed V PU-488 C
24 Bagwan Umer Zaheer V PU-489 D
25 Shaikh Shadab Ahmed Tawkir V PU-490 C
26 Patel Aqsa Aziz V PU-491 C
27 Khan Zainab Raees V PU-492 D
28 Shaikh Maaz Shahnoor Abdul Rahman V PU-493 C
29 Momin Ainul Haq Rafiq V PU-494 D
30 Hakim Mohammed Anas Mohinuddin V PU-495 D
31 Shaikh Muntaha Iliyas V PU-496 D
32 Shaikh Zaki Zahir V PU-497 D
33 Shaikh Arsalaan Asif V PU-498 D
34 Khan Mantasha Feroz V PU-499 D
35 Shaikh Arham Irshad V PU-500 D
36 Shaikh Fatima Sarfaraz VI PU-501 D
37 Khan Safura Amjad VI PU-502 D
38 Bagwan Zainab Asif VI PU-503 D
39 Magdum Arshiya Amir VI PU-504 D
40 Bakshraj Abutalha Mehboob VI PU-505 D
41 Khan Madiha Naeem VI PU-506 D
42 Ansari Sara Furqan VI PU-507 Absent
43 Kazi Noor Fatima Saeed VI PU-508 Absent
44 Ansari Ayan Waqar VI PU-509 Absent
45 Sayyed Alisha Maqbool VI PU-510 D
46 Bagwan Fiza Islam VI PU-511 C
47 Khan Juveriya Jmran VI PU-512 D
48 Khan Alfiya Majeed VI PU-513 C
49 Ansari Tohid Afzal VI PU-514 C
50 Shaikh Hussain Irshad VI PU-515 D
51 Ansari Abdulbatin Faheemahemed V PU-516 C
52 Attar Noormohammed Sameer V PU-517 D
53 Shaikh Saad Nazim V PU-518 Absent
54 Momin Huzef Khawja V PU-519 D
55 Shaikh Sufiyan Jamaluddin V PU-520 C
56 Ansari Aman Ashfaque V PU-521 D
57 Sayyed Ali.M.D. Tabrez VI PU-522 D
58 Shaikh Sohail Irfan VI PU-523 D
59 Shaikh Adnad Akeel VI PU-524 D
60 Sayyed Md. Arfai Zubair VI PU-525 Absent
61 Shaikh Abdullah Amir VI PU-526 C
62 Karigar Junaid Feroz VI PU-527 D
63 Ansari Ubaid Iftekhar VI PU-528 Absent
64 Ansari Nizamuddin Noor hasan VI PU-529 D
65 Shaikh Sakib Salim VI PU-530 D
66 Shaikh Bilal Abdul VI PU-531 Absent
67 Shaikh Adil Mushtaque VI PU-532 C
68 Shaikh Imran Ahmed VI PU-533 C
69 Hawre Shahabuddin Salim VI PU-534 C
70 Kham Sufiyan Raees VI PU-535 D
71 Ansari Faizan Abdullah V PU-536 D
72 Shaikh Aksa Tanveer V PU-537 D
73 Patweker Adiba Anwar V PU-538 C
74 Khan Khadija Shahid V PU-539 D
75 Bagwan Zaid Asif V PU-540 D
76 Jhagirdar Mahek Rehan V PU-541 D
77 Attar Aisha Sabir V PU-542 D
78 Patel Zakariya Nasir V PU-543 D
79 Pathan Sonufar Mushtak V PU-544 Absent
80 Hakim Asin Asif V PU-545 D
81 Shaik Rehan Riyajuddin V PU-546 C
82 Shaikh Ab. Jawwad Ab. Hafiz V PU-547 D
83 Memon Faiza Farhan V PU-548 Absent
84 Shaikh Shifa Bano Muntaz Ahmed V PU-549 Absent
85 Solapure Zikra Hamid V PU-550 Absent
86 Khan Iqra Sirajuddin V PU-551 C
87 Shaikh Nasreen Ashadinam V PU-552 D
88 Qureshi Madiha Naim V PU-553 D
89 Sayyed Mahek Nazir V PU-554 D
90 Memon Rabia Rehan V PU-555 Absent
91 Pathan Ayan Aim VI PU-556 D
92 Shaikh Ibrahim Abdulkasim VI PU-557 D
93 Pathan Arhar Salim VI PU-558 B
94 Pathan Afreen Sohel VI PU-559 Absent
95 Shaikh Tehmeen Sajjad VI PU-560 Absent
96 Khan Samad Salim VI PU-561 D
97 Attar Salik Saifullah VI PU-562 D
98 Shaikh Rushda Adib VI PU-563 D
99 Shaikh Md. Khalid Md. Islam VI PU-564 C
100 Mujawar Khajabi Jafar VI PU-565 Absent
101 Shaikh Aliza Azhar VI PU-566 C
102 Shaikh Md. Sami Shabbirahmed VI PU-567 C
103 Attar Zaid Mohsin VI PU-568 D
104 Patel Mariyam Sattar VI PU-569 D
105 Palekar Muaviya Muzanmil VI PU-570 D
106 Hawari Adnan Shakil VI PU-571 D
107 Khan Anas Hidayatullah VI PU-572 Absent
108 Khan Faizan Imran VI PU-573 C
109 Shaikh Ibad Saeed VI PU-574 Absent
110 Amberkhani Liba Mukarram VI PU-575 D
111 Qwashi Talha Muzzammil V PU-576 D
112 Afsheen Afsheen Amjad V PU-577 Absent
113 Shaikh Shaaz Ziya VI PU-578 D
114 Pramanick Saumyadeep Sanjit VI PU-579 D
115 Khan Mahjabeen Riyaz V PU-580 C
116 Quazi Mahenoor Md. Faique V PU-581 C
117 Shaikh Mahek Adam V PU-582 D
118 Pathan Jasmeen Zamiruddin V PU-583 D
119 Shaikh Khatija Zameer V PU-584 C
120 Khan Faariz Mansoor VI PU-585 D
121 Shaikh Aqsa Naveed VI PU-586 D
122 Mulani Shifa Altaf VI PU-587 C
123 Shaikh Junaid Asif VI PU-588 C
124 Pansare Shahid Sadik VI PU-589 D
125 Shaikh Umme Hani Zubair V PU-590 D
126 Bagwan Moin Tauseef V PU-591 D
127 Khan Farhaan Salam V PU-592 D
128 Godekari Ayesha Ishaque V PU-593 D
129 Sayyed Afiya Nazir V PU-594 D
130 Khan Muzna Mudassar V PU-595 Absent
131 Khan Rameeza Saleem VI PU-596 D
132 Sayyed Aqsa Akram VI PU-597 C
133 Shaikh Khadija Yaqub VI PU-598 C
134 Shaikh Abrar Abdul Rahim VI PU-599 D
         
         
MES Bal Shikshan Mandir English Medium School, 
131, Mayur Colony, Kothrud, Pune – 411 038 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Kshirsagar Sharv Vilas V PU-101 O
2 Kulkarni Anay Rahul V PU-102 Absent
3 Gogate Ninad Ajay V PU-103 A
4 Doshi Vasudev Makarand V PU-104 C
5 Sonawane Jui Vinit V PU-105 Absent
6 Khairnar Shivam Ganesh V PU-106 Absent
7 Bhise Aniket Sameer V PU-107 Absent
8 Badhan Archit Yogesh V PU-108 A
9 Pedgaonkar Sharv Rahul V PU-109 C
10 Zapke Zara Umesh V PU-110 Absent
11 Bhise Shreyan Navin V PU-111 C
12 Kulkarni Anushka Mandar V PU-112 A
13 Thengodkar Aarya Abhijit V PU-113 A
14 Shelke Rama Anand V PU-114 B
15 Surve Ranjeet Satyajit V PU-115 C
16 Warade Parth Satish V PU-116 C
17 Kolhe Samarth Kishore V PU-117 Absent
18 Tandale Vedant Santosh VI PU-118 B
19 Apte Shaunak Amit VI PU-119 O
20 Gallewale Pranjal Prashant VI PU-120 B
21 Shende Ojas Dhananjay VI PU-121 A
22 Deshmukh Megh Sandeep VI PU-122 B
23 Kenjale Tanmay Nikhil VI PU-123 A
24 Champanerkar Ishaan Rohan VI PU-124 Absent
25 Pawar Harsh Sandesh VI PU-125 A
26 Agashe Saanvi Amol VI PU-126 Absent
27 Kadu Aarya Manoj VI PU-127 Absent
28 Kakade Aditi Amit VI PU-128 Absent
29 Acharya Rishima Rahul VI PU-129 Absent
30 Mangire Gauri Rajesh VI PU-130 O
31 Pawar Avanti Jitendra VI PU-131 B
32 Chikte Shreyas Ramesh V PU-163 D
33 Deshpande Nihar Amol V PU-164 C
34 Ingole Anvi Vikas V PU-165 Absent
35 Argade Jui Abhijeet V PU-166 A
36 Vaidya Sushrut Girish V PU-167 Absent
37 Gokhale Nikhil Dinesh V PU-168 A
38 Bhalerao Vedant Kedar VI PU-169 C
39 Hosur Varad Keshavprasad VI PU-170 Absent
40 Shukla Deepankar Shrikant VI PU-171 D
41 Damodare Neel Raghavendra VI PU-172 C
42 Randive Shashwat Amit VI PU-173 D
43 Salunkhe Garee Hanumant VI PU-174 C
44 Bhalerao Arya Kedar VI PU-175 D
45 Shinde Rudra Atin VI PU-176 C
46 Joshi Anish Mandar VI PU-177 C
47 Shirolkar Ankur Pushkar VI PU-178 D
48 Pethkar Vidhani Tushar VI PU-179 C
49 Kotwal Siddhant Ganesh VI PU-180 D
50 Inamati Avaneesh Vinay VI PU-181 Absent
51 Nanal Arnav Harshad VI PU-182 O
52 Salunkhe Pranshul Mangesh VI PU-183 D
53 Yeole Aditya Yogesh VI PU-184 D
54 Nagarkar Ruturaj Rajesh VI PU-185 A
55 Dabke Aarush Sameer VI PU-186 C
56 Gadekar Advait Tushar VI PU-187 C
57 Chinmay Sanjay Bhave VI PU-463 C
         
         
Center Name : Bhaskaracharya Pratishthana
Address : 56/14, Erandawane,
Damle Path,
 Off Law College Road, Pune – 4. 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Kaivalya Rakesh Parange VI PU-132 B
8 Avni Atul Aslekar V PU-139 A
9 Lokhande Neil Vijay VI PU-140 C
10 Deshpande Adwait Rahul VI PU-141 A
11 Gadgil Diya Adhiraj VI PU-142 C
12 Ajmera Tanisha Siddharth   PU-143 O
13 Mugdha Nilesh Powniker VI PU-144 A
14 More Ajinkya Satish   PU-145 D
15 Survase Yogiraj Shashikant   PU-146 Absent
16 Aum Sharma VI PU-147 A
17 Tanay Sharma V PU-148 C
18 Eeshan Vinay Patwardhan V PU-149 B
19 Komal Prasad Deshpande VI PU-150 C
20 Kaushiki Arvind Inamdar VI PU-151 C
21 Aditi Satish Neemkar VI PU-188 C
22 Owee Kishore Kirdat V PU-189 B
23 Tejanshi Vinay Parushare VI PU-190 C
24 Aryan Ashish Dubey V PU-191 Absent
25 Mihir Soumitra Dhankar VI PU-192 A
26 Vedant Ramesh Waghmode V PU-193 C
27 Shlok Vinayak Shelke VI PU-194 B
28 Pushkar Rajendra Machale V PU-195 C
29 Renishaa Shah V PU-196 B
30 Hakapakki Nirjara Navin   PU-197 O
31 Ananya Ajit Pande VI PU-198 Absent
32 Pethkar Siddhant Ajit   PU-199 O
33 Pokarna Sharvari Sameer VI PU-200 B
34 Varad Amol Bhutada VI PU-201 B
35 Phatak Nimisha Amod   PU-202 B
36 Hiswankar Atharv Sandeep   PU-203 O
37 Aychitte Tanish Yogesh   PU-204 B
38 Kokate Vedant Ganesh   PU-205 C
39 Konnur Saumyaa Manoj   PU-206 Absent
40 Kulkarni Soham Chandrashekhar   PU-207 Absent
41 Pokale Stavan Amol   PU-208 Absent
42 Ghongade Arnav Prashant   PU-209 A
43 Dhruv Bhushan Gajare VI PU-210 O
44 Chakorkar Mrunmayee Mahesh VI PU-211 B
45 Swarada Pravin Kalekar VI PU-212 D
46 Vishnu Gokhale VI PU-213 O
47 Trisha Pritam Radhod VI PU-214 D
48 Priyani Tungar VI PU-215 Absent
49 Sumedha Malikarjun Kamble VI PU-216 D
50 Sanskruti Subersingh Girase VI PU-217 C
51 Harsh Sameer Chaudhari VI PU-228 B
52 Pawar Raj Ashok   PU-229 C
53 Zade Kabir Shyam V PU-230 Absent
54 Kadam Shruti Devendra V PU-231 B
55 Shinde Rajveer Chandrakant V PU-232 C
56 Dawda Vihaan Niren V PU-233 Absent
57 Hole Purva Vijay V PU-234 C
58 Deodhar Vishwas Atul V PU-235 C
59 Shreyas Yogesh Kulkarni VI PU-260 Absent
60 Dhanvin Bharatkumar Vyas VI PU-261 A
61 Soham Kirankumar Sardeshmukh V PU-264 Absent
62 Aditi Pradip Bhandari VI PU-265 B
63 Shriram Chetan Agwan VI PU-266 C
64 Sai Harshit Mergu V PU-267 C
65 Urvi Mahesh Chitnis VI PU-268 A
66 Bapat Aditya Aniket   PU-269 A
67 Shimpi Avadhoot Narendra   PU-270 B
68 Shelar Yash Pandurang   PU-271 B
69 Shinde Sairaj Vilas   PU-272 B
70 Wani Bhargav Mahesh   PU-273 C
71 Khare Sai Nilesh VI PU-274 A
72 Mahajan Rujuta Sunil   PU-275 D
73 Chitnis Anushka Abhay   PU-276 Absent
74 Jaipuriya Pratham Pankaj   PU-277 O
75 Mandake Rama Yashwant   PU-278 A
76 Joshi Anushka Amit   PU-279 Absent
77 Kulkarni Ruhaan Prashant   PU-280 A
78 Prabhu Raghav Jeyan   PU-281 O
79 Karandikar Rajveer Vikram   PU-282 O
80 Shaikh Armaan Abdulmajid   PU-283 D
81 Dufare Aditya Sachin   PU-284 A
82 Rajadnya Ameya Harshad   PU-285 O
83 Aaditya Atul Deshmukh VI PU-286 C
84 Chaplot Jeet Vikas V PU-287 C
85 Salunke Arnav Avinash V PU-288 C
86 Oswal Dharm Bharat V PU-289 C
87 Jain Meet Dharmesh V PU-290 C
88 Choudhary Prathana Heeralal V PU-291 C
89 Sakpal Kaya Prakash V PU-292 Absent
90 Borate Rasika Rakesh V PU-293 D
91 Ghadge Swayam Milind V PU-294 C
92 Thakur Dhairya Santosh V PU-295 D
93 Vyas Swayam Dinesh V PU-296 D
94 Jalgi Prachi Deepak V PU-297 D
95 Oswal Jainam Rakesh V PU-298 C
96 Rajvardhan Jagdish Nimbalkar V PU-336 B
97 Aayush Ramekar VI PU-337 D
98 Vina Khatavkar V PU-347 C
99 Kudkar Rudra Janu   PU-349 C
100 Sahoo Jigyasha Murali   PU-350 C
101 Shinde Sai Suhas   PU-351 D
102 Talla Rujuta  Manohar   PU-352 Absent
103 Dhankati Sanskruti Vijay   PU-353 D
104 Sonar Arya Gaytri   PU-354 D
105 Khairnar Nidhi Chetan   PU-355 D
106 Khatri Pooja Surender   PU-356 Absent
107 Pati Anwesha Byasaheb   PU-357 D
108 Joshi Nahar Raj   PU-358 C
109 C. Saharra Chakravarthy   PU-359 C
110 Kadam Lavanya Chaitanya   PU-360 C
111 Thube Vedant Uday   PU-361 B
112 Jadhav Anup Shankar   PU-362 C
113 Bera Shalin Sumanta   PU-363 C
114 Parate Mahalsa Avinash   PU-364 C
115 Gaikwad Shriya Shahshank   PU-365 Absent
116 Gumma Sai Sri Meghana G.V.R.M.   PU-366 C
117 Shetye Ananya Mangesh V PU-376 O
118 Aaryan Shrivallabh Vidyasagar VI PU-377 A
119 Surat Sarup VI PU-378 B
120 Suneet Pal VI PU-379 B
121 Ahana Ratta V PU-380 C
122 Shreyan Pradhan VI PU-381 B
123 Mahi N. Bhambha V PU-382 C
124 Daksh Varma VI PU-383 Absent
125 Rushil Pandey VI PU-384 B
126 Rujuta Samir Borawake V PU-385 B
127 Hridyansh Sharma VI PU-386 Absent
128 Avishi Amitkumar Pandey V PU-387 Absent
129 Ayushi Gupta V PU-388 Absent
130 Nabhya Pankaj Raithatha VI PU-389 C
131 Shreshtha Modi V PU-390 D
132 Rahul Roy V PU-391 B
133 Nihitha Kuna VI PU-392 B
134 Manya Singh V PU-393 Absent
135 Krisha Ponia V PU-394 Absent
136 Koustavi Chakraborty V PU-395 A
137 A Sashwath V PU-396 Absent
138 Aarush Shrivastava V PU-397 Absent
139 Khushi Pradeep Khad V PU-398 D
140 Shaurya Karan Singh V PU-399 D
141 Anshul Mangesh Saste V PU-400 C
142 Aaditya Rajiv Narvekar V PU-401 C
143 Aaditya Kaul V PU-402 C
144 Aadtiya Ingle V PU-403 Absent
145 Arshia Saha V PU-404 Absent
146 Veer Jain VI PU-405 B
147 Manas Rajesh Tawari V PU-406 O
148 Labanya Ghosh V PU-407 B
149 Jha Shrijan Subodh V PU-408 C
150 Arunava Saha VI PU-409 C
151 Khushaal Hemant Thakker VI PU-410 A
152 Daniyal Riyaz Baluwala V PU-411 C
153 Akshat Jha VI PU-412 Absent
154 Rajeev Jayant Mane VI PU-413 C
155 Shreyas Sudhir Wagh VI PU-414 C
156 Rajeev Mane V PU-415 Absent
157 Yatharth Srivastava V PU-416 D
158 Gayatri Mehra V PU-417 D
159 Punya Amit Satav V PU-418 C
160 Ammar M. Burhawpurwala VI PU-419 Absent
161 Geet Mangalmurti V PU-420 C
162 Pranav J. V PU-421 D
163 Nomaan Ahmad V PU-422 Absent
164 Amogh Amit Togare V PU-423 Absent
165 Harsh Venigalla V PU-424 Absent
166 Rhan Sahir Chopdar V PU-425 C
167 Aayan Zaheer Shaikh V PU-426 Absent
168 Jasleen Katarya V PU-427 D
169 Jivitesh Verma V PU-428 D
170 Anand Lakshmikanth VI PU-429 B
171 Sourish Shiboo V PU-430 Absent
172 Kasish Chawla VI PU-431 D
173 Sharanya Nair V PU-432 Absent
174 Jinav Prashant Sangoi V PU-433 C
175 Shreya Roy VI PU-434 A
176 Geet Snehal Maniar V PU-435 C
177 Neha Manish Goel V PU-436 Absent
178 Viha Sagar Khatavkar V PU-437 Absent
179 Rishaan Desai V PU-438 C
180 Rachit Sujit Bhatevara V PU-439 C
181 Neel Vinay Baldota V PU-440 C
182 Vardhan Sachin Potdar VI PU-441 O
183 Kaivalya Narendra Bakale V PU-442 D
184 Rohan Singhal VI PU-443 B
185 Aaddhya Siddhartha Doshi V PU-444 C
186 Reeti Mukesh Bafna VI PU-445 Absent
187 Aarav Kapoor VI PU-446 Absent
188 Pragyan Mishra VI PU-447 Absent
189 Ananaya Mandrawal V PU-448 D
190 Shalmali Sourabh Kulkarni VI PU-449 A
191 Avani Rohit Samant VI PU-450 B
192 Devavrat Upendra Bhalavanikar VI PU-451 Absent
193 Tanish A. Bhopale VI PU-452 A
194 Shreya Shailesh Joshi V PU-453 C
195 Ishita Sameer Patil VI PU-454 A
196 Rajas Sandeep Deshmukh VI PU-455 A
197 Pore Ishan Vinayak V PU-456 C
198 Dongre Sumedh VI PU-457 A
199 Aayush Sagar Gaikwad V PU-458 D
200 Rudraksh Santosh Kate V PU-459 C
201 Preetha Dinesh Bhutada VI PU-460 Absent
202 Tanishka Anilkumar Parkar VI PU-461 Absent
203 Rhucha Vijay Jadhav VI PU-462 Absent
204 Rutvij Jadhav V PU-463 Absent
205 Divyam Dadasaheb Bhor V PU-464 Absent
206 Rehaan Amit Phansalkar V PU-465 O
207 Vedant Padman VI PU-685 A
208 Vankani Krish Hitesh   PU-686 C
209 Bangad Palak Rajesh VI PU-687 D
210 Oswal Labdhi Shrenik VI PU-688 Absent
211 Barana Yamini Madanlal VI PU-689 D
212 Gupta Khusbu Guddulal VI PU-690 Absent
213 Choudhary Navendra Heeralal VI PU-691 C
214 Jain Kavish Akshay VI PU-692 C
215 Goyal Yash Ramavtar VI PU-693 Absent
216 Shah Karan Manishkumar VI PU-694 B
217 Ayush Deshpande V PU-695 C
218 Ayush Raj V PU-696 Absent
219 Aditya Motwani V PU-697 C
220 Rushil Pandey VI PU-698 Absent
221 Kavya Saxena    PU-699 B
222 Bhagyashree   PU-700 Absent
223 Saee Sagar Karale VI PU-811 C
224 Shaikh Shahim Akbar               AN-01 Absent
225 Tanishqa Santosh Dhamnekar VI KO-02 Absent
226 Naqiyah A. Merchant VI PU-812 C
227 Sudhobroto  Barman VI PU-813 C
228 Hasini Chikkala VI PU-814 A
229 Aroushi Vishwakarma VI PU-815 B
230 Ansh Kumar VI PU-816 D
231 Shreyas Thakur V PU-817 C
232 Shrestha Choudhury V PU-818 D
233 Vriddhi Agarwal V PU-819 C
234 Raunak Sharma V PU-820 C
235 Aarav Singh V PU-821 D
236 Avyukt Kumar V PU-822 D
         
         
Center Name : Jnana Prabodhini Prashala
Address : 510, Sadashiv Peth, Pune – 30 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Ahire Siddhesh Atul V PU-01 A
2 Bagul Yashovardhan Avinash V PU-02 O
3 Baldawa Dakshesh Rajesh V PU-03 B
4 Bedarkar Swanand Chinmay V PU-04 Absent
5 Belambe Arjun Ashish V PU-05 A
6 Bijjargi Vardhan Sunil V PU-06 B
7 Choudhary Vedant Deepak V PU-07 B
8 Dhumal Adwait Pradip V PU-08 B
9 Ekande Devanshu Purushottam V PU-09 B
10 Haldule Bhargav Abhay V PU-10 C
11 Inamdar Yashodhan Mahesh V PU-11 O
12 Joshi Addhyayan Sriniwas V PU-12 A
13 Kulkarni Arnav Kedar V PU-13 B
14 Kurundale Shreyas Dnyandev V PU-14 A
15 Pathak Agastya Vaibhav V PU-15 C
16 Patil Shreyas Kiran V PU-16 D
17 Rajwade Aneesh Neelesh V PU-17 O
18 Sagane Ojas Laxmikant V PU-18 A
19 Sarode Rijul Shirish V PU-19 Absent
20 Shaha Neel Abhijit V PU-20 A
21 Yadav Pranav Suryakant V PU-21 C
22 Zende Aayush Paresh V PU-22 B
23 Dhekane Shrijit Satish V PU-23 O
24 Mhetre Shauryavardhan Rahul V PU-24 B
25 Mulay Rugved Mohan V PU-25 C
26 Punde Akhilesh Vilas V PU-26 C
27 Borole Chaitanya Amol V PU-27 B
28 Mapari Tanmay Sunil V PU-28 C
29 Baldota Jinal Paras V PU-29 C
30 Behere Vrisha Girish V PU-30 D
31 Bhurke Nia Niranjan V PU-31 B
32 Desai Saie Sandeep V PU-32 D
33 Deshpande Aaruni Omkar V PU-33 B
34 Deshpande Ojaswini Dnyanesh V PU-34 A
35 Gujar Riya Pankaj V PU-35 O
36 Jadhav Shubhshree Kirankumar V PU-36 C
37 Joshi Agrani Yogesh V PU-37 C
38 Kadam Aditi Dnyanesh V PU-38 A
39 Kanbur Kshiti Girish V PU-39 B
40 Kulkarni Aditi Kedar V PU-40 B
41 Kulkarni Mrunmayi Sameer V PU-41 C
42 Mehta Sachi Sandesh V PU-42 D
43 Mulikk Mugdhaa Hemant V PU-43 D
44 Nayak Smityani Subodhakumar V PU-44 A
45 Nimbalkar Srushti Vithoba V PU-45 C
46 Shinde Gautami Keval V PU-46 B
47 Sutar Adija Vijay V PU-47 A
48 Tilekar Narayani Ulhas V PU-48 B
49 Waikar Tanishka Kishor V PU-49 B
50 Wanjarkhede Anandi Ravindra V PU-50 B
51 Aghor Aary Shashikant VI PU-51 A
52 Dharmadhikari Mihir Nitin VI PU-52 O
53 DOD Shubhankar Ramesh VI PU-53 Absent
54 Jain Raj Rakesh VI PU-54 O
55 Karandikar Aarush Amol VI PU-55 O
56 Kothi Shardul Ravindra VI PU-56 O
57 Marathe Mihir Hemant VI PU-57 Absent
58 Munukutla Venkatashkarthik VI PU-58 O
59 Pairaiturkar Palash Pradyumna VI PU-59 O
60 Pawar Rajveer Sandip VI PU-60 O
61 Talware Dhruv Nandlal VI PU-61 O
62 Torney Arin Shailesh VI PU-62 O
63 Wadikar Arnav Anand VI PU-63 O
64 Desai Eshan Atmaram VI PU-64 B
65 Vaidya Niraj Sachin VI PU-65 A
66 Kulkarni Malhaar Mayuresh VI PU-66 A
67 Apte Mugdha Mandar VI PU-67 Absent
68 Deshpande Jidnyasa Prashant VI PU-68 O
69 Divekar Kirti Kumar VI PU-69 B
70 Jagtap Arya Sanjaykumar VI PU-70 A
71 Joshi Anahita Amey VI PU-71 A
72 Joshi maitreyee Hemant VI PU-72 A
73 Khade Urvika Satish VI PU-73 O
74 Kulkarni Savani Sameer VI PU-74 Absent
75 Parkhi Aditi Mandar VI PU-75 Absent
76 Rasal Anisha Balasaheb VI PU-76 A
77 Raskar Nandika Hemant VI PU-77 O
78 Rathod Devyanee Sanjay VI PU-78 O
79 Satwik Sumedh VI PU-79 O
80 Pethkar Nachiket Nishant V PU-80 B
81 Yash Parashuram Kapase VI PU-81 A
82 Shlok Jasraj Dalvi VI PU-82 O
83 Dhanani Jay Hemraj VI PU-367 C
84 Jain Vidhi Minal Kumar VI PU-368 C
85 Jain Vidhi Pravin VI PU-369 D
86 Shah Labdhi Bhavesh VI PU-370 C
87 Shah Yash Amar VI PU-371 C
88 Shaikh Aquif Akil VI PU-372 B
89 Sheth Viraaj Anupam VI PU-373 Absent
90 Varia Honey Vishal VI PU-374 D
91 Vora Shubh Rohit VI PU-375 B
92 Tarade Hrishikesh Sagar VI PU-299 C
93 Sonone Avanish Girish VI PU-300 A
94 Dalavi Suryansh Ganesh VI PU-301 D
95 Utpat Aditya Amol VI PU-302 B
96 Deodikar Arya Vinay VI PU-303 C
97 Mankar Arya Kishor VI PU-304 D
98 Bhujbal Sanjana Pandurang VI PU-305 C
99 Lendghar Prachiti Prashant VI PU-306 C
100 Sarode Rushikesh Gajanan VI PU-307 D
101 Jagatap Tejas Abhijit VI PU-308 Absent
102 Mankar Rugved Kishor VI PU-309 B
103 Vaishnav Ishaan Sandeep VI PU-310 C
104 Deshmukh Pranav Sachin VI PU-311 C
105 Pund Aditya Prasad VI PU-312 Absent
106 Wadekar Avadhut Sachin VI PU-313 D
107 Thakur Ranveer Kulbhushan VI PU-314 C
108 Gagtap Saksham Amit VI PU-315 C
109 Hire Aditya Harish VI PU-316 A
110 Bihani Devansh Hemant VI PU-317 B
111 Mohitepatil Saksham Krushna VI PU-318 D
112 Dhokade Tanmay Vinod VI PU-319 Absent
113 Dhokade Chinmay Vinod VI PU-320 Absent
114 Tarange Nilesh Nagnath VI PU-321 D
115 Ansari Jeba Nasiruddin VI PU-322 B
116 Marane Ishant Ganesh VI PU-323 C
117 Bhokare Shravani Vivek VI PU-324 Absent
118 Choudhari Sarthak Avinash VI PU-325 D
119 Mane Apoorva Maruti VI PU-326 Absent
120 Deshmukh Ved Prashant VI PU-327 A
121 Dhandekar Ishwari Sandip V PU-328 Absent
122 Kahu Avaneesh Ashish V PU-329 C
123 Changede Kavyaa Pritam V PU-330 B
124 Dante Jonathan Sunil VI PU-331 A
125 Lohani Shubhya Upendraprasad VI PU-332 C
126 Vadhavkar Aditi Onkar   PU-333 Absent
127 Singh Archita Ardhendushekhar   PU-334 Absent
128 Tayde ishita Yogesh V PU-335 C
129 Pandey Aryan Avinash   PU-338 Absent
130 Sreeprakash Dhanush S. VI PU-339 A
131 Nandimandalam Siddartha Suresh VI PU-340 C
132 Biswas Dhreethi Devashis VI PU-341 C
133 Tirpude Ishan Prashant   PU-342 Absent
134 Bhardwaj Vasudha Onkar Kumar   PU-343 Absent
135 Koskewar Varunod Vinod VI PU-344 B
136 Newale Niraj Navnath VI PU-345 C
137 Singh Hridhaan Aryan VI PU-346 C
138 Ansingkar Ojus Vivek VI PU-347 B
139 Muchapathi Ranesh Narender VI PU-348 B
140 Anshul Umesh Sonaje VI PU-262 A
141 Soham Kirankumar Sardeshmukh V PU-264 C
142 Asawa Kaushal Santosh VI PU-218 A
143 Sane Ishan Amol VI PU-219 Absent
144 Mahagaonkar Gayatri Nilesh VI PU-220 C
145 Mehendale Aditya Kedar V PU-221 C
146 Sheth Smith Sarang VI PU-222 Absent
147 Chitnis Amogh Sudhir VI PU-223 Absent
148 Kadekar Ved Prashant VI PU-224 Absent
149 Bhosale Ansh Machindranath VI PU-225 B
150 Bhor Rushil Ganpat VI PU-226 Absent
151 Bhalerao Aditya Shrikant VI PU-227 B
152 Nalawade Shriya Amar V PU-152 D
153 Mahale Mayuresh Mahesh V PU-153 D
154 Deodhar Samrudhi Naresh V PU-154 D
155 Bajaj Rohan Ravi V PU-155 Absent
156 Parchure Arnav Nikhil V PU-156 Absent
157 Kanade Anish Devendra VI PU-157 A
158 Panse Samiha Sudhanwa VI PU-158 C
159 Joshi Aayush Amar VI PU-159 B
160 Kane Rutvik Rajesh VI PU-160 C
161 Chaudhari Agastya Manojkumar VI PU-161 Absent
162 Samkit Parikshit Nahar VI PU-162 A
163 Kaivalya Naik VI PU-163 A
         
         
Center Name : Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya, Nigdi, Pune 
Address : Sindhunagar, Near Cosmos Bank, Sec. 25,
 Pradhikaran Nigdi, Pune – 44 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Kale Yadit Narendra V PIM-701 D
2 Kshirsagar Ovee Parag   PIM-702 Absent
3 Kulkarni Parnavi Milind   PIM-703 Absent
4 Mohite Mrudula Mansing V PIM-704 C
5 Parale Aaditi Dilip V PIM-705 C
6 Londhe Avani Vilas V PIM-706 D
7 Kalel Abhinav Kiran   PIM-707 Absent
8 Marathe Nachiket Maheshwar VI PIM-708 C
9 Ishi Harsh Rameshwar VI PIM-709 C
10 Pawar Ojaswi Jayvant   PIM-710 Absent
11 Kale Mihir Uday   PIM-711 Absent
12 Mote Anushree Sandeep   PIM-712 Absent
13 Shinde Shivam Mahadev V PIM-713 D
14 Chaudhary Bharat Narayan V PIM-714 D
15 Momin Azain Ayaz   PIM-715 Absent
16 Aher Pranav Madhukar   PIM-716 Absent
17 Babar Siddhant Arun   PIM-717 Absent
18 Huse Arya Rajesh V PIM-718 D
19 Inamdar Rudra Shriram VI PIM-719 D
20 Lokhande Kaiwalya Sanjay VI PIM-720 D
21 Pyarsabodi Mansi Malikarjun VI PIM-721 C
22 Unawane Tanish Vijay VI PIM-722 D
23 Attar Rukayya Salim VI PIM-723 D
24 Kurandwad Shravani Gurudatta VI PIM-724 C
25 Chavan Rutvik Pravin VI PIM-725 D
26 Sadamat Vedant Pravin VI PIM-726 D
27 Jadhav Anuja Ashok VI PIM-727 C
28 Jahgirdar Aishwarya Hemant VI PIM-728 Absent
29 Khedkar Sujata Sukhadev VI PIM-729 Absent
30 Bamane Pranita Manik VI PIM-730 D
31 Bhosale Sharvari Gourihar VI PIM-731 C
32 Ayush Shrikant Tile V PIM-732 Absent
33 Tarale Anvi Manish V PIM-733 A
34 Patel Aahil Mazhar V PIM-734 D
35 Muture Mayank Nitin V PIM-735 C
36 Kakade Sanika Pankaj V PIM-736 D
37 Advait Hrishikesh V PIM-737 Absent
38 Reddy Divesh Vijaykumar V PIM-738 B
39 Pillai Rehan Vishal V PIM-739 Absent
40 Shah Shashwat Gaurang V PIM-740 Absent
41 Dometi Disha Anil Kumar VI PIM-741 C
42 Galande Aadima Kiran VI PIM-742 Absent
43 Birhade Devyani Pravin VI PIM-743 Absent
44 Ahire Aditya Sachin VI PIM-744 B
45 Vyankatesh Arya M. Vinod Kumar VI PIM-745 A
46 Raut Anish Kailash VI PIM-746 C
47 Raut Anushree Kailash VI PIM-747 B
48 Aarya Pritam Bamb V PIM-748 D
49 Babar Sarthak Pandurang VI PIM-749 A
50 Agarwal Arush Piyush   PIM-750 Absent
51 Kale Samarth Mandar   PIM-751 Absent
52 Shiraskar Swara Nitin VI PIM-752 A
53 Bhirud Bhushna Nilesh VI PIM-753 B
54 Desai Siddhi Mahesh VI PIM-754 C
55 Gade Ayush Yogesh VI PIM-755 B
56 Pethkar Pratibha Sachin   PIM-756 Absent
57 Kankhar Advika Sourabh VI PIM-757 A
58 Shetty Darsh Vinaykumar   PIM-758 Absent
59 Mathapati Anshita Rajshekhar V PIM-759 B
60 Lunawat Viraj Tushar V PIM-760 D
61 Ojas Mukeshkumar Jain VI PIM-761 Absent
62 Ayush Atul Patil VI PIM-762 O
63 Kaustubh Sunil Uthale VI PIM-763 O
64 Arya Sandeep Lende VI PIM-764 D
65 Suhas Chilupuri V PIM-765 Absent
66 Vedika Dinesh Deshpande VI PIM-766 O
67 Advait Prashant Bhosale   PIM-767 Absent
68 Maanas Kedar Joshi V PIM-768 A
69 Bhegade Ananya Uday VI PIM-769 B
70 Bodke Tanaya Amol VI PIM-770 C
71 Dombe Janhavi Shailesh VI PIM-771 D
72 Gavali Harshita Umesh VI PIM-772 B
73 Gole Rudraj Sandeep VI PIM-773 B
74 Jadhav Sahil Manish VI PIM-774 B
75 Javheri Atharva Sanjay VI PIM-775 B
76 Joshi Chinmay Vinit VI PIM-776 A
77 Lakade Aditi Dattatray VI PIM-777 C
78 Mali Pranjal Avinash VI PIM-778 B
79 Meshram Saksham Raju VI PIM-779 D
80 Bhatre Meet Sachin VI PIM-780 C
81 Patil Atharva Rajendra VI PIM-781 A
82 Shete Swanandi Amol VI PIM-782 C
83 Ira Deepak Phatak VI PIM-783 A
84 Mahajan Vedang Sanjay VI PIM-784 A
85 Daanish Ali VI PIM-785 A
86 Ishan Nitin Natu VI PIM-786 Absent
87 Chaitanya Mangesh Joshi VI PIM-787 A
88 Vedant Nitin Gavhane V PIM-788 C
89 Yashwardhan Agarwal VI PU-263 B
90 Jagtap Shivendra Harishchandra V PIM-789 C
91 Gholap Riddhi Vishal   PIM-790 Absent
92 Gurav Achal Rakesh VI PIM-791 D
93 Jawanjal Sayali Gopal VI PIM-792 D
94 Chirde Kasturi Mangesh VI PIM-793 D
95 Kakde Avishka Sunil   PIM-794 Absent
96 Chavan Atharva Dinesh VI PIM-795 C
97 Kuditre Yash Sarjerao VI PIM-796 C
98 Pagare Rahul Milind VI PIM-797 B
99 Ranadive Madhulika Harshad   PIM-798 Absent
100 Jadhav Samruddhi Ravindra   PIM-799 Absent
101 Shitole Arya Shivaji VI PIM-800 D
102 Kumavat Kanad Laxman VI PIM-801 A
103 Pahurkar Amit Sheshrao VI PIM-802 C
         
         
Center Name : The Bishop's Co-Ed School,
Address : 78, Kalyani Nagar, Pune – 411 006 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Ankam Arjun Pankaj V PU-601 B
2 Fulzalke Mayank Rushikesh V PU-602 Absent
3 Gangwal Bhavya Jinesh V PU-603 Absent
4 Yadav Chinmayi Dhananjay V PU-604 C
5 Yadav Gauri Ravinder V PU-605 Absent
6 Yadav Mrunmayi Dhananjay V PU-606 Absent
7 Yandagoudar Aryan Praveen V PU-607 C
8 Bedmutha Risha Rahul V PU-608 D
9 Saha Aditya Jagganath Prasad V PU-609 D
10 Telang Vedaang Rahul V PU-610 Absent
11 Tyagi Nehal Abhijeet V PU-611 Absent
12 Bherwe Ravish Navin V PU-612 Absent
13 Padalkar Rashi Hemant V PU-613 Absent
14 Shrivastava Samarth Sushil V PU-614 Absent
15 Singh Shaurya Manish V PU-615 C
16 Chanda Chaurya Arun V PU-616 D
17 Shete Arnavi Abhinandan V PU-617 Absent
18 Dhote Yashraj Nilesh V PU-618 D
19 Mandare Ayush Rahul V PU-619 B
20 Mittal Rishit Ajay V PU-620 C
21 Shirke Indraneel Anirudha VI PU-621 Absent
22 Khedkar Aditya Maruti VI PU-622 Absent
23 Agarwal Aarush Pitesh VI PU-623 Absent
24 Bokhare Rudra Chandraprakash VI PU-624 D
25 Doshi Smit Ashish VI PU-625 Absent
26 Pandey Akul Kapil VI PU-626 Absent
27 Parikh Saanvi Mirang VI PU-627 C
28 Agarwal Shaurya Vishnu VI PU-628 D
29 Chauhan Anay Vinod VI PU-629 Absent
30 Jadaun Ishaan Jitendra VI PU-630 D
31 Karande Vidhi Nitin VI PU-631 Absent
32 Kumar Ayush Anil VI PU-632 A
33 Pillai Shreya Suresh VI PU-633 Absent
34 Pandya Parv Jigar VI PU-634 A
35 Adamya Aarush Rishiraj VI PU-635 B
36 Bansal Aanvi Nikhil VI PU-636 Absent
37 Mohod Siddhant Sachin VI PU-637 Absent
38 Ohol Sanmitraa Shantipal VI PU-638 Absent
39 Giri Tanmayi Kiran VI PU-639 Absent
40 Gupta Dhruv Pravin VI PU-640 O
         
         
Center Name :The Bishop's Co-Ed School,
Address : Kad Nagar, Opp. Ganesh Mandir, Undri, Pune 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Vijayakumar Harshal V PU-641 D
2 Singh Aastha Ajay   PU-642 Absent
3 Ade Pranesh Sanjay   PU-643 Absent
4 Nair Vedanth   PU-644 Absent
5 Nair Agneya V PU-645 B
6 Singh Anya V PU-646 C
7 Javakhedkar Vighnesh   PU-647 Absent
8 Khandekar Dhruv Mangesh   PU-648 Absent
9 Masalkar Sarvesh Bhagwat V PU-649 C
10 Kulkarni Aaditya Rajendra   PU-650 Absent
11 Ghatke Vedant Prashant VI PU-651 D
12 Shinde Sanvi Nitin   PU-652 Absent
13 Singhal Ayush   PU-653 Absent
14 Wakase Tanishq Dattatray   PU-654 Absent
15 Deshmukh Sai Nilesh   PU-655 Absent
16 Mishra Koushiki VI PU-656 C
17 Karmarkar Darsh Sachin VI PU-657 A
18 Ahmed Inamdar V PU-658 D
         
         
Center Name : Zydus School For Excellence, Godhavi
Address : Nr. Vanashree Farm, Bopal Sanand Rd, Ahmedabad – 382 115 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Trivedi Shivani Ashish V AH-01 B
2 Sharma Adheesh Naveen V AH-02 B
3 Sahoo Anushri Satish V AH-03 C
4 Danda Aditya V AH-04 C
5 Chauhan Utkarsh Vijayendra VI AH-05 C
6 Patel Siddhi Mahesh VI AH-06 C
7 Mishra Samanyu Paarijat VI AH-07 A
8 Dave Arya Ashish VI AH-08 Absent
9 Sahu Apoorv Nitin VI AH-09 B
10 Varma Krishiv Kishore VI AH-10 A
11 Senthilkumar Krishiv VI AH-11 D
12 Joshi Mitra Mihir VI AH-12 B
13 Doshi Nimi Niraj VI AH-13 C
14 Shah Maysaa Rajesh VI AH-14 B
15 Shah Aarav Umang VI AH-15 D
16 Trivedi Aliyah Rutvik VI AH-16 C
17 Mishra Shivam Hitendra VI AH-17 C
         
         
Center Name : Bal Shivaji Primary School,
Address : Jatharpeth, Akola – 444 005 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Yuvraj Anand Gode VI AK-01 B
2 Sanskruti Vinayak Pathak VI AK-02 A
3 Arpita Pravin Dhore VI AK-03 D
4 Ashar Zaid Shah V AK-04 Absent
5 Rujuta Raman Ghogare VI AK-05 B
6 Vaishnavi R. Chirde VI AK-06 C
7     AK-07 Absent
8 Yogini Maheshchandra Nikam VI AK-08 C
9 Rutuja P. Jumale VI AK-09 C
10 Avani Kiran Deshpande VI AK-10 C
11 Nandini Shailesh Kulkarni VI AK-11 D
12     AK-12 Absent
13 Aastha Dinesh Thakare VI AK-13 D
14 Saksham Shrihari Bedarkar VI AK-14 A
15 Raghvendra Shivajirao Deshmukh VI AK-15 A
16 Atharv Jagannath Ghogale VI AK-16 B
17 Mridula Avinash Deshmukh VI AK-17 A
         
         
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya
Address : Near Shivaji College, Tal. Kannad, Dist. Aurangabad 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Chavan Tejaswini Navnath VI AU-01 A
2 Nagane Shrutika Prakash VI AU-02 D
3 Chavan Anjali Suresh VI AU-03 A
4 Shinde Sanika Suresh VI AU-04 B
5 Rajput Dhanshri Vijaysing VI AU-05 B
6 Gadhave Gauri Pradip VI AU-06 B
7 Gaikwad Arya Manoj VI AU-07 C
8 Sunkoji Krishna Shriniwas VI AU-08 D
9 Rathod Aryan Ranjit VI AU-09 A
10 Mohite Niranjan Pradeep VI AU-10 C
11 Thokal Vedant Nivrutti VI AU-11 B
12 Bodar Abhay Pratap VI AU-12 A
13 Pawar Aditya Dinkar VI AU-13 B
14 Kolamwad Vedant Anteshwar VI AU-14 A
15 Bhavsar Tushar Rajesh VI AU-15 B
16 Munde Amit Sugriv VI AU-16 A
17 Chinchole Jay Vivek VI AU-17 B
18 Nalawade Rutuja Khandu VI AU-18 B
19 Gaikwad Sakshi Kiran VI AU-19 C
20 Gajjam Maheshwar Shriniwas VI AU-20 D
         
         
Address :Kulgaon-Badlapur Municipal Council,
Tal. Ambarnath, Dist. Thane – 421 503 
     
Sr. No. Name of student Std. Seat No. Grade
1 Nisarg Vaibhav Malbari V TH-01 D
2 Samiksha Santosh Borade V TH-02 D
3 Devika Vilas Meher V TH-03 C
4 Kanchan Sanjay Ingale V TH-04 C
5 Vrushali Kailas Waghe V TH-05 Absent
6 Aaditya Kamlesh Prajapati V TH-06 D
7 Shanikumar Bhudhraj Raina V TH-07 D
8 Dipika Bhanudas Borade V TH-08 C
9 Chetna Naresh Dalavi V TH-09 D
10 Sejal Mahesh Dhule V TH-10 C
11 Akshara Naresh Chaudhari V TH-11 C
12 Namrata Eknath Walunj V TH-12 Absent
13 Sonali Dnyaneshwar Rathod V TH-13 D
14 Vaishnavi Vilas Salave V TH-14 D
15 Nayana Vijay Chavhan V TH-15 D
16 Gautam Jadhav V TH-16 D
17 Ankush Jadhav V TH-17 D
18 Khushi Manohar Dayre V TH-18 D
19 Nilesh Ankush Waghe V TH-19 Absent
20 Yash Ankush Aagle V TH-20 D
         
         
Center Name : The Brigade School 
Address : 26/11, Railway Parallel Road, Brigade Gateway Enclave,
Malleswaram West,
 Bangalore – 560 055 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Krishna Aditi Murali Krishna V BN-01 Absent
2 S Pranav Sandeep YP V BN-02 C
3 Nagda Jinay Deepan Deepan hasmukh Nagda V BN-03 D
4 Shetty Sarrop Roshan Kumar Shetty V BN-04 B
5 Bandhopadhyay Damini Dhar Abhishek Dhar VI BN-05 O
6 Satish Samhita Satish Narasimhan VI BN-06 A
7 Shridhar V Gautham A S Vigneshwaran VI BN-07 C
8 M Nayak Siddharth Mahesh Nayak VI BN-08 C
9 Chetan Tanvi Chetan G. VI BN-09 B
10 Danda Achyuth manjunath DP VI BN-10 C
11 Kashyap Shishir Skanda Shekar  Chayapathi VI BN-11 B
12 A Mehak Ajay Mahendra VI BN-12 A
13 V Singh Abhishek Vijay Singh AR VI BN-13 A
14 B. Vaanya Sai B. Vinay Kumar VI BN-14 Absent
15 Anushka Tonapi V BN-15 A
16 Srinidhi S. VI BN-16 C
         
         
Center Name : Vidya Pratishthan's New Bal Vikas Mandir, 
Address : A/p. Pimpli, Indapur Road, Baramati – 413 102. 
Mrs. Madhuri S. Dixit : 9764071554 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Agalave Ayush Satish V BA-01 B
2 Arora Angel Satishkumar V BA-02 C
3 Bhoite Samruddhi Sachin V BA-03 D
4 Borkar Jaydev Vijay V BA-04 D
5 Buddhawant Viraj Sanjay V BA-05 C
6 Chavan Anushka Amol V BA-06 D
7 Kothari Rayan Nikhil V BA-07 C
8 Nimbalkar Aditya Appasaheb V BA-08 C
9 Pathan Aman Zaheer V BA-09 C
10 Pawar Akshara Amol V BA-10 D
11 Pendharkar Avanti Charudatta V BA-11 C
12 Rajopadhye Rugved Ajay V BA-12 D
13 Taware Ruturaj Shivdas V BA-13 D
14 Yadav Aryan Rajendra V BA-14 D
15 Deo Sonashree Amod VI BA-15 B
16 Gaikwad Anush Sandeep VI BA-16 D
17 Ghorpade Rushika Jagdish VI BA-17 C
18 Khaire Tanvi Rajendra VI BA-18 C
19 Nimbalkar Riya Sanjay VI BA-19 D
20 Patil Varad Niwas VI BA-20 C
21 Pawar Swaroop Pramod VI BA-21 C
22 Shinde Nikhil Laxman VI BA-22 C
23 Taware Shravani Amir VI BA-23 D
24 Vaman Sanyogeeta Sachinkumar VI BA-24 C
25 Wagh Sai Macchindra VI BA-25 C
26 Samiksha Santosh Deokate V BA-26 D
         
         
Center Name : Lokmanya Vidyalaya, Bhadrawati,
Address : Railway Station Road, Near Nagmandir,  
Bhadrawati – 442 902, Dist. Chandrapur 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Shende Dhanashri Pundalik VI BH-01 D
2 Petkar Palak Vijay VI BH-02 D
3 Khasare Aakansha Natthu VI BH-03 D
4 Narule Chaitali Kawadu VI BH-04 D
5 Jambhule Harshal Parshuram VI BH-05 Absent
6 Raut Vedant Ravindra VI BH-06 D
7 Khandare Monali Rahul VI BH-07 D
8 Jambhule Nandini Nago VI BH-08 Absent
9 Badakhal Lakshmi Sunil VI BH-09 D
10 Moon Srujal Raju VI BH-10 C
11 Pimpalkar Tejas Manoj VI BH-11 D
12 Movade Shreya Sudhakar VI BH-12 D
13 Gundawar Isha Prashant VI BH-13 D
14 Pandhare Aabha Suryakant VI BH-14 C
15 Bakare Aayush Prashant VI BH-15 D
16 Khamankar Tejaswi B. VI BH-16 C
17 Milmile Sahil S. VI BH-17 D
18 Dahule Shrushti C. VI BH-18 D
19 Kandikurwar Mrunmayi Nilesh VI BH-19 D
20 Pullarwar Vedika Ajay VI BH-20 Absent
         
         
Center Name : Sunflag School
Address : At Post Warthi Tal. Mohadi,  Dist. Bhandara – 441 905 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Waghaye Sarang Ranjit V BHA-01 D
2 Motghare Shrawani Chandrashekhar V BHA-02 D
3 Zade Tisha Chintan V BHA-03 Absent
4 Shivhare Ishant Nilesh V BHA-04 D
5 Rathod Parul Dinkar V BHA-05 D
6 Bawankar Piyush Rajkumar VI BHA-06 C
7 Kukade Shreya Virendra VI BHA-07 B
8 Motghare Ashmi Vivek VI BHA-08 D
9 Katre Kanak Khumesh VI BHA-09 D
10 Dipte Shripad Naresh VI BHA-10 C
11 Dongare Rotwa Uttamprakash VI BHA-11 C
12 Dongre Shreyasi Gautam V BHA-12 C
13 Thakare Shourya Shriram V BHA-13 Absent
         
         
Center Name : Navonmesh Vidyamandir,
Address : Agarwadi Road, Chakan, Tal. Khed,  Dist. Pune – 410 501 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Argode Neha Suryakant VI CH-01 D
2 Alane Soham Pravin VI CH-02 C
3 Chavhan Tanishk Sachin VI CH-03 C
4 Ghatkar Srushti Nikhil VI CH-04 D
5 Girhe Aayush Ravindrakumar VI CH-05 D
6 Korde Harshal Ramesh VI CH-06 C
7 Mahajan Aditya Sachin VI CH-07 B
8 Mahajan Atharva Kishor VI CH-08 C
9 Najan Niranjan Rahul VI CH-09 C
10 Narangwade Mrudula Nitin VI CH-10 B
11 Pachore Bhakti Ravindra VI CH-11 D
12 Rapatwar Shreya Pawan VI CH-12 D
13 Shirke Sancheti Santosh VI CH-13 C
14 Tekale Prem amish VI CH-14 D
15 Vihan Asit Argade VI CH-15 A
         
         
Center Name : Kamalabai S. Girl's High School,
Address : Sakri Road, Near Collector Office, Dhule – 424 001 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Magar Praniti Bapusaheb V DH-01 D
2 Patil Kavyanjali Dattu V DH-02 D
3 Mali Mansi Laxman V DH-03 D
4 Shisode Samruddhi Dinesh V DH-04 C
5 Adavadkar Unnati Yogesh V DH-05 C
6 Chaudhari Aaditi Pravin V DH-06 C
7 More Avantika Yogesh V DH-07 C
8 Kulkarni Manasi Ganesh V DH-08 D
9 Dhandarnekar Samruddhi Mahendra V DH-09 Absent
10 Bhamare Divyanka Suchit VI DH-10 B
11 Hake Anisha Sunil VI DH-11 D
         
         
Center Name : Delhi Public School
Address : Sector – 19, Faridabad – 121003  
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Tyagi Nileshwar Anuj V FA-01 B
2 Biswas Ahana Subha Sankar V FA-02 A
3 Nagpal Khushwant Bhupender V FA-03 B
4 Aggarwal Shaurya Prashant V FA-04 B
5 Gupta Vivaan Krishankant V FA-05 A
6 Monga Suhani Amandeep V FA-06 Absent
7 Mishra Ashima Ashish V FA-07 O
8 Kakkar Garima Naveen V FA-08 O
9 Dubey Mouleesh Pradeep Mohan V FA-09 A
10 Sharma Pranav Rameshwar V FA-10 B
11 Walia Advik Charit Bholowalia V FA-11 Absent
12 Nayak Swastideepa Kabiraj Nayak V FA-12 B
13 Batra kartikeya Sandeep V FA-13 O
14 Nanda Sanvi Prashant Kumar V FA-14 A
15 Majumdar Saatvik Subhendu V FA-15 O
16 Gupta Divyam Sangeet Kumar V FA-16 O
17 Taneja Sukrit Aseem V FA-17 O
18 Satsangi Meher Naveen Khanna V FA-18 D
19 Kamboj Archita Sandeep Kumar V FA-19 D
20 Gupta Manya Manoj Kumar V FA-20 D
21 Aadya Manoj Kumar V FA-21 C
22 Agrawal Tarushi Tarun Kumar V FA-22 C
23 Hasan Ayan Nafisul V FA-23 B
24 Mishra Ayush Trilok V FA-24 B
25 Kapoor Shaurya Samrat V FA-25 Absent
26 Mann Advika Yogesh V FA-26 Absent
27 Bhatia Kshiraj Himanshu V FA-27 Absent
28 Priyadarshi Ishetva Manish V FA-28 C
29 Sharma Bhavya Nitin V FA-29 Absent
30 Aniket Karishma Aniket Saxena V FA-30 Absent
31 Atrey Aarnav Anurag Kumar V FA-31 Absent
32 Ojha Saumya Vipul Vaibhav V FA-32 Absent
33 Sinha Shaurya Kumar Vivek VI FA-33 O
34 Chausalkar Soham Abhijeet VI FA-34 Absent
35 Sadhuka Shrestha Sanjay VI FA-35 B
36 Gupta Divyanshi Rakesh Kumar VI FA-36 A
37 Bhattacharya Shreyoshi Suvendu VI FA-37 O
38 Priyadarshi Yugansh Praveen Kumar VI FA-38 A
39 Jain Kaashvi Vikas VI FA-39 Absent
40 Rout Mansa Deepak Kumar VI FA-40 B
41 Yadav Kartik Naresh Kumar VI FA-41 O
42 Rawat Ipshita Deepak VI FA-42 O
43 Gupta Radhika Sanjay VI FA-43 O
44 Kanjlia Shaurya Abhishek VI FA-44 C
45 Thakur Aayush kanchan Kumar VI FA-45 A
46 Nandini Kaashvi Vinod Kumar VI FA-46 O
47 Prisha Praveen Kumar VI FA-47 Absent
48 Dhruv Shiv Kumar VI FA-48 B
49 Pandey Ayushi Umesh Kumar VI FA-49 Absent
50 Verma Aaryan Mahesh VI FA-50 Absent
51 Aggarwal Rudra Praveen VI FA-51 Absent
52 Aggarwal Drishti Pankaj Kumar VI FA-52 B
53 Arora Jivisha Virender VI FA-53 O
54 Arora Tanvi Virender VI FA-54 O
55 Tyagi Pratham Anuj VI FA-55 O
56 Kansal Daksh Deepak Kumar VI FA-56 A
57 Dhar Aaditya Sanjeev VI FA-57 Absent
58 Manaswita Sarkar VI FA-58 A
59 Guntas Kaur VI FA-59 O
60 Angela Gupta V DL-01 Absent
         
         
Center Name : Mr. Kedar N. Kulkarni
Address : S/F4, Kalika Square,
Near Bank of Maharashtra
 Housing Board Road,
Gogol, Margao-Goa – 403 601 
     
Sr. No. Name of Sutdent Std. Seat No. Grade
1 Vedant Pai VI GO-01 B
2 Kavya Naik Pawar VI GO-02 B
3 Gargi Shirodkar V GO-03 D
4 Niranjana T. K. V GO-04 D
5 David Vaz V GO-05 C
6 Goral Pednekar V GO-06 D
7 Diya Zuwarker V GO-07 D
8 Debita Waribam V GO-08 D
9 Dhruvi Prajapat V GO-09 C
10 Nainesh Rathod V GO-10 C
11 Ashtang Naik Mule V GO-11 D
12 Sabah Sayed V GO-12 D
13 Bansode janvi Sandeep V GO-13 C
14 Singh Anshi Chandrabhan   GO-14 Absent
15 Vengurlekar Shresha Prakash VI GO-15 C
16 Shetkar Srinika Suhas VI GO-16 C
17 Shetgonkar Harsh Laxman VI GO-17 C
18 Bhandari Trupti Govind VI GO-18 D
19 Kumari Bhavana Piraram VI GO-19 Absent
20 Chetapur Diya Basavraj VI GO-20 D
21 Choudhary Janhvi Hariram VI GO-21 D
22 Choudhary Sonam Tilak VI GO-22 D
23 Das Diya Vasant VI GO-23 D
24 Dohore Priyanka Sanjay VI GO-24 Absent
25 Farid Sania Azad VI GO-25 Absent
26 Kathayat Diya Jeevan VI GO-26 D
27 Matakala Sharanya Ramayya VI GO-27 D
28 Naik Dikshita Devanand VI GO-28 C
29 Okalekar Namita Kishor VI GO-29 D
30 Parit Shweta Sadashiv VI GO-30 C
31 Prajapat Nandani Gopal VI GO-31 D
32 Rajekar Mohini Sriniwas VI GO-32 D
33 Rathod Sayogita Hemant VI GO-33 D
34 Rocha Ivila Alcantro VI GO-34 D
35 Roy Trisha Subhash VI GO-35 Absent
36 Shanbhag Manya Mahesh VI GO-36 C
37 Singh megha Ful VI GO-37 D
38 Surangi Pooja Manjappa VI GO-38 C
39 Chawan Venkatesh Kuber VI GO-39 D
40 Chowgule Kiran Nakul VI GO-40 Absent
41 Colaco Raziel Rosario VI GO-41 C
42 Colaco Royan Vincent VI GO-42 D
43 Crasto Mcrio Michael VI GO-43 D
44 Desai Shrey Vinod VI GO-44 D
45 Dias Nashwin Piedade VI GO-45 D
46 Lamani Nagesh Umesh VI GO-46 D
47 Mandrekar Tushar Dharma VI GO-47 Absent
48 Mujawar Arman Salim VI GO-48 D
49 Parab Parth Arjun VI GO-49 Absent
50 Prabhu Aryan Sarvottam VI GO-50 D
51 Prabhudesai Swaraj Paresh VI GO-51 C
52 Rajukar Samarth Laxman VI GO-52 D
53 Sawant Himesh Sushant VI GO-53 C
54 Shaikh Sahil Sushant VI GO-54 D
55 Shaikh Shamsuddin Shamin VI GO-55 Absent
56 Singh Yash Om VI GO-56 D
57 Tejal Gangu Gauns V GO-57 D
58 Sushismita hari Behera V GO-58 D
59 Govind Sawatn V GO-60 D
60 Kavya Gaonkar V GO-61 D
61 Hitarth Mulewa VI GO-65 C
62 Pramit durgaprasad Mahajan VI GO-66 O
63 Aarush Sajjan Fatarpekar V GO-67 D
64 Zara Amit Sardesai V GO-68 D
         
         
Center Name : Yashwant High School,
Address : Karad – 415 539 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Chalkapure Parth Ram VI KA-01 O
         
         
Center Name : IRIS World School
Address : Nr. Eenadu Press, Alugunoor(V), Thimmapur(M), 
Karimnagar, Dist. TS – 505 527 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Kulakarni Aishini Rao Krishna VI TS-01 C
2 Anagha H. S. Sinil VI TS-02 O
3 Faiza Begum Motisha VI TS-03 D
4 Voddineni Raja Vishawadeep Haricharan Rao VI TS-04 C
5 Masuna Sai Ganesh Laxman VI TS-05 C
6 Pothula Sai Prathik Ravi kumar VI TS-06 C
7 Kampa Sai Harshith Srinivas VI TS-07 D
8 Panyala Srinibha Ramalingeshwar VI TS-08 C
9 Gagireddy Suhas Reddy Bhagath Reddy VI TS-09 D
10 Vangala Srishanth Chalam Ramesh VI TS-10 Absent
11 Syed Shah Bariyuddhin Mohiuddin Quadri VI TS-11 C
12 Kandi Vikas Reddy Surender Reddy VI TS-12 D
13 Singireddy Yashas Reddy Laxma Reddy VI TS-13 D
14 Nandru Yashwanth Teja Ravi Babu VI TS-14 C
15 Pattanashetti Spurthi Virupakshi VI TS-15 C
16 Vubbani Anirudh Kiran kumar VI TS-16 B
17 Gande Ritesh Santhosh VI TS-17 C
18 Mamidipalli Sricharan mahendra Dilip Chandra Gopal VI TS-18 D
19 Mohd. Immadulla Khan Md. Inyath Khan VI TS-19 D
20 Siddarth Ganesh Ganesh VI TS-20 D
21 Bathula Sai Charan Mahender VI TS-21 C
22 Nawel Kavya Ajay Kumar VI TS-22 A
23 Bongani Mahanth Raja Goud VI TS-23 Absent
24 Thumula Nihar Patel Subhash VI TS-24 Absent
25 Madasu Venkat Shiva Srinivas VI TS-25 B
26 Burra Vignesh Goud Rajender VI TS-26 C
27 Siddi Raj Sanjeev Kumar Gupta VI TS-27 B
28 Bongoni Ramcharan Sulthan VI TS-28 Absent
29 Alumalla Abhinav Reddy Madhusudhan Reddy V TS-29 C
30 Kandi Akshaya Reddy Surender Reddy V TS-30 C
31 Gouda Aneesh Sathish V TS-31 Absent
32 Bachu Manya Kumar V TS-32 C
33 Vudayagiri Pranavi V. U. M. Prasad V TS-33 D
34 Kosana Rathna Reddy Srinivas Reddy V TS-34 B
35 Rishu Kumar Sanjeev Kumar V TS-35 C
36 Paladugu Srinikshith V TS-36 D
37 Mothwani Sharan Dharmendhar Mothwani V TS-37 C
38 Indurthi Srinithya Srikar V TS-38 D
39 Anamneni Sai Suraj Rao Sanjeev Rao V TS-39 C
40 Burra Vyshnavi Goud Gangadher V TS-40 D
41 Marium Alina A. A. Salam V TS-41 Absent
42 Syed Sadiq Syed Ehsan Rasul V TS-42 Absent
43 Thumma Shruthika Vijay Kumar V TS-43 Absent
44 Pothireddy Pooja Reddy V TS-44 D
45 Jinnarapu Akshara Shyam Raj VI TS-45 B
46 Mohammed Aleena Aazeen Md. Nayeem Mohiniddin VI TS-46 C
47 Mandadi Hasika Reddy Srinivas VI TS-47 Absent
48 Chavata Lakshmi Hasini Shree Rama Murthy VI TS-48 B
49 Kotte Lasya Naveen Kumar VI TS-49 D
50 Gurrapu Maithreyee Chandra Shekar VI TS-50 C
51 Bootla Meghavarshini Pavan Kumar VI TS-51 C
52 Vadiyala Nehith Reddy Sunil Reddy VI TS-52 C
53 Anuganti Saanvi Mahendra Kumar VI TS-53 B
54 Singireddy Sai Mayank Reddy Manohar Reddy VI TS-54 C
55 Chikinam Sathwik Swamy VI TS-55 B
56 Gopu Siri Ram Reddy VI TS-56 Absent
57 Sudula Sri Vaishnavi Venkata Ramana VI TS-57 C
58 Vala Srimaan Rao Shashidhar Rao VI TS-58 C
59 Gimmegari Veda Rajashekara Sharma VI TS-59 C
60 Kunamalla Aishitha Suresh Babu VI TS-60 C
61 Pulluri Harini Srinivas VI TS-61 D
62 Eravelly Rishika Patel Anjaiah VI TS-62 D
63 Kura Ruthvik Pandari VI TS-63 D
64 Dommati Kedarinath Krishna Reddy VI TS-64 C
65 Thaduvai Jashwanth Srikanth Reddy VI TS-65 A
         
         
Center Name : Farook Emhss, Kottakkal
Address : Parappur (P.O.) Mallappuram, Dist. Kerala 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Gazzal M, Moh. Shafeek V KE-01 C
2 Aravind D. Dinoj P. V KE-02 D
3 Arshad Moh. D. K. Abdussalam V KE-03 C
4 Ishan Edakkandathil, Abdul Jaleel E. V KE-04 Absent
5 Shahan Shihab C.K. Shihabudheen   V KE-05 D
6 Jilsiya Thamarasseri, Ismail V KE-06 B
7 Shadakalodi Mohammed Ameer Kalodi V KE-07 C
8 Safwa V. Moh. Sameem V. V KE-08 C
9 Mohamed Salih E.K. Abdul Majeed V KE-09 Absent
10 Muhammad Shahal P.K. Abdul Hameed. V KE-10 C
11 Midhla Abdul Majeed Valiyathodi V KE-11 D
12 Hanaanwar Sadath, anwar Sadath Moozhikkal V KE-12 Absent
13 Zehna Kalodi Shihab Ghan Kalodi V KE-13 D
14 Meharin K.P. Mohamed Shafeeque V KE-14 Absent
15 Aabis Fazan K. Abdul Sathar V KE-15 D
16 Fahad Madari Ibrahim Madari V KE-16 D
17 Fida Madari Ibrahim M V KE-17 D
18 Mohammed Rayan, Rasheed Ali V KE-18 D
19 Nashva Mohammed Rishad M V KE-19 D
20 Shana Simin Hassan Shameel K. C. V KE-20 C
21 Rusna Fathima Abdul Nisar K. V KE-21 D
22 Faseen P Jabir Poolakkundan VI KE-22 C
23 Nazal Mohammed, Muhammed Rafeeq VI KE-23 C
24 Muhammad Mishal M Faisal M VI KE-24 D
25 Mohammed Thameem Abdul Kayyom M VI KE-25 C
26 Ayaz Bin Faisal Saleem Faisal P VI KE-26 C
27 Abdul Nafih T Sidhique T VI KE-27 B
28 Musthafa Shibin A.M. Bushair A. M. VI KE-28 Absent
29 Mohammed Hanoof Moh. Saleem K.P. VI KE-29 C
30 Janif. P Abdul Nasar VI KE-30 D
31 Muhammed Rasal Moosakutty N. M. VI KE-31 D
32 Tanya Fareed K Pareed K VI KE-32 C
33 Mehana Majeed V. T Abdul VI KE-33 C
34 Fathima Saniyya A. Siddique A. VI KE-34 C
35 Aysha  Mohammed Nadeem T. K. VI KE-35 D
36 Fathima Marwa K. Darwish K. VI KE-36 D
37 Manha Mahreen K. Shihabudheen VI KE-37 C
38 Asmidha Sana Moh. Kuruniyan VI KE-38 Absent
39 Manav Darsan Mithra   KE-39 Absent
40 Arshad S   KE-40 Absent
41 Geethu S.  Anil   KE-41 Absent
42 Siddharth Kumar Gopal   KE-42 Absent
43 Izza Fathima P.B.   KE-43 Absent
44 Aswin K. S. Suresh Kumar   KE-44 Absent
45 Aadisesh A   KE-45 Absent
46 Gagana R. Nair   KE-46 Absent
47 Vinayak B.   KE-47 Absent
         
         
Sri Sri Ravishankar Vidyamandir, Latur – 413 512       
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Chi Ghanshyam Dhananjay Kulkarni VI LA-01 C
         
         
Center Name : Manipal School 
Address : Ward No.55, Behind Manipal College of Dental Sciences,
 Attavar, Mangalore DK – 575 001. 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Jain Ira Animesh VI MG-01 A
2 Rao Hriday Rakesh VI MG-02 D
3 C. Milith Rajesh VI MG-03 C
4 Adil Mohd. A Abdhul Khader Aslam VI MG-04 D
5 Srinivas Nikhil Bhushan Basauaprabhu VI MG-05 B
6 Naik Rishab Rakesh Adoor VI MG-06 B
7 Raina Ruhaan Vishal VI MG-07 C
8 Kumar Swapreet Pramod VI MG-08 C
9 Shetty Shivli Vikrant VI MG-09 C
10 Unnithan Meenakshi A. VI MG-10 A
11 Bharath Adithya Bharath K.P. VI MG-11 B
12 Kashvi Vinay Kumar VI MG-12 D
13 Nafeez Shaikh Bilal sheikh Nazir VI MG-13 D
14 Nullipady Manya N. Suraj Nullipady VI MG-14 D
15 Jeev Tarang Rajeev VI MG-15 B
         
         
Center Name : Holy Faith English School,
Address : Anandnagar MIDC Road, Nr. Pipeline Polic Chowki,  
Phansipada,  Ambernath (E) – 421 506 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Shirol Stuti Mahesh V MU-01 C
2 More Suyog Ganesh V MU-02 C
3 Rane Dnyanal Parag V MU-03 D
4 Patil Jayesh Pravin V MU-04 B
5 Mahadik Vighnesh Rajesh V MU-05 D
6 Bhole Manaswi Shyamkant VI MU-06 D
7 Mane Tanvi Narayan VI MU-07 D
8 Hire Sarthak Dnyaneshwar VI MU-08 C
9 Bhole Ketki Anil VI MU-09 D
10 Lambhate Prachi VI MU-10 D
11 Srivastav Sneh Prabhat VI MU-11 C
12 Saindane Tejaswini VI MU-12 B
13 Shresth Suraiya VI MU-13 Absent
14 Siddharth Vithal Desai VI MU-14 Absent
15 Inamdar Swayam Parag VI MU-15 C
16 Vaibhav Vikas VI MU-16 B
17 Satra Dhiaan Bipin VI MU-17 Absent
18 Shinde Aarush Nikhil VI MU-18 Absent
19 Rana Krushank Mitesh VI MU-19 C
20 Panikar Surya Vijayan VI MU-20 Absent
21 Paithane Anshna Milind VI MU-21 O
22 Shresht Siddharth Bhat VI MU-22 O
23 Sarvari Bhavesh Vora VI MU-23 Absent
24 Shreyan Jha VI MU-24 O
25 Sandilya Challa V MU-25 Absent
26 Swati Ramkuran Yadav VI MU-26 Absent
27 Deepak Iyer VI MU-27 A
         
         
Center Name : School of Scholars
Address : V. T. Convent, Atre Layout, Nagpur 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Tighara Antara Narendra V NG-01 C
2 Ukey Mahke Manish V NG-02 D
3 Fate Bhavesh Daigamber V NG-03 D
4 Dahare Sharvayu Umesh V NG-04 D
5 Shende Sadichchha Mangal V NG-05 C
6 Ambaliwar Yash Moreshwar V NG-06 D
7 Warade Bhakti Gajanan V NG-07 D
8 Kale Madhura Tejrao V NG-08 C
9 Wahane Shubhra Nishant V NG-09 D
10 Danoda Shravani Krishna V NG-10 C
11 Pathe Chirayu Sanjay V NG-11 D
12 Barde Rudra Ramesh V NG-12 D
13 Kothekar Shardul Yogesh V NG-13 D
14 Kothekar Nakul Yogesh V NG-14 D
15 Gupta Shlok Pravin V NG-15 C
16 Brahmankar Sanchita Sachin V NG-16 D
17 Ghonge Vedanti Rajendra V NG-17 D
18 Ulipawar Janki Pankaj V NG-18 D
19 Gharde Aryan Devendra V NG-19 D
20 Bhave Aarav Arvind V NG-20 C
21 Shende Atharva Anil V NG-21 D
22 Pipalatkar Avadhoot Prafull V NG-22 D
23 Pardhi Rudraksha Rajesh V NG-23 D
24 Tripathi Shamika Shyam V NG-24 D
25 Ade Tanmay Panjab V NG-25 C
26 Dhanjode Parth Anil VI NG-26 D
27 Sirsat Shravan Bhumesh VI NG-27 D
28 Khapekar Suyash Pradeep VI NG-28 Absent
29 Dhanjode Paras Anil VI NG-29 D
30 Debadwar Trupti Rajeshwar VI NG-30 C
31 Nasare Chetan Waman VI NG-31 D
32 Chaudhari Mayank Govinda VI NG-32 C
33 Ingle Yash Ramesh VI NG-33 D
34 War Swagaj Devanand VI NG-34 Absent
35 Borkar Kartik Vijay VI NG-35 D
36 Ganar Shravani Pankaj VI NG-36 C
37 Araspure Dhansampada Jayant VI NG-37 D
38 Vyawhare Shravani Vitthal VI NG-38 C
39 Jadhao Sanjivani Vinod VI NG-39 D
40 Mule Sanskruti Sanjay VI NG-40 D
41 Ramteke Anjali Ramesh VI NG-41 D
42 Chaudhari Hetal Manish VI NG-42 A
43 Dupare Chinmayee Mahesh VI NG-43 C
44 Sawarkar Piyush Prashant VI NG-44 C
45 Tiwari Vedant Dharmendra VI NG-45 C
46 Maind Jidhnyasa Anand VI NG-46 D
47 Thalal Shatnik Mahesh VI NG-47 C
48 Jangade Bhargavi Prashant VI NG-48 D
49 Shukla Khushi Prem VI NG-49 D
50 Badwaik Jitesh Jiwan VI NG-50 D
51 Thaware Kaustubh Sachin VI NG-51 C
52 Bhale Himanshu Premanand V NG-52 D
53 Rathod Apurva Gajanan V NG-53 D
54 Jaiwade Shubham Jagdish V NG-54 D
55 Bende Abhinav Ravindra V NG-55 Absent
56 Meshram kanak Ajay V NG-56 B
57 Jha Vaibhav Dharmendra V NG-57 C
58 Rathee Parth Vishal V NG-58 C
59 Jotla Pranav Shekhar V NG-59 D
60 Mathankar Purvesh Lalitkumar V NG-60 C
61 Humne Nityanshu Rangesh V NG-61 D
62 Tiwari Palak Satyendra VI NG-62 D
63 Bhimte Sharvari Arvind VI NG-63 Absent
64 Gijare Himank Viren VI NG-64 C
65 Garole Ayush Deepak VI NG-65 D
66 Daga Devesh Amit VI NG-66 D
67 Agrawal Vanee Prabhat VI NG-67 D
68 Kurwade Anshul Shashikant VI NG-68 C
69 Durge Rigved Nandkishor VI NG-69 Absent
70 Ahirwar Yashraj Yogesh VI NG-70 D
71 Singh Naitik Rajesh VI NG-71 B
72 Jadhav Ojas Kishor VI NG-72 Absent
73 Meena Rohit Kumar V NG-73 C
74 Bilse Satvik Manish V NG-74 C
75 Bachale Mitali Arvind V NG-75 D
76 Tiwari Nikhil Vinay V NG-76 D
77 Ghaghre Aayushi Praful V NG-77 D
78 Ramteke Sachi Sandeep V NG-78 D
79 Sharma Subh Ganesh VI NG-79 D
80 Singh Archi Prakash VI NG-80 D
81 Mandape Shruti Archi VI NG-81 C
82 Singh Shashank Sanjay VI NG-82 D
83 Phulay Rutwa Milind VI NG-83 D
84 Singh Rohan Gyanndra VI NG-84 D
85 Kothari Jainam Mitesh VI NG-85 Absent
86 Pund Om Tushar VI NG-86 C
87 Pandey Atharva Ramakant VI NG-87 D
88 Dhule Lakshmi Sunil VI NG-88 D
89 Bhonde Anjali Vinod VI NG-89 C
90 Kubde Khushi Arun VI NG-90 D
91 Banerjee Rajdeep Manish VI NG-91 C
92 Dudi Aditya Anil VI NG-92 Absent
93 Pannase Aman Sahil VI NG-93 D
94 Dhanwani Raunak Bhodraj VI NG-94 Absent
95 Sontakke Anirudha Nishikant VI NG-95 Absent
96 Shahare Prajakta Anand VI NG-96 Absent
97 Juare Sanavee Sudhir VI NG-97 D
98 Nagwani Khwaish Sumit VI NG-98 C
99 Kumari Yahvi Amarjeet VI NG-99 Absent
100 Chadrayan Nishad Hrushikesh VI NG-100 D
101 Sanika Sandeep Zamre VI NG-101 B
102 Karnika Kailash Toshiwal VI NG-102 O
103 Moharir Ayush Anil   NG-103 D
104 Sanepara Jhanvi Paresh   NG-104 C
105 Aarush Abhay Choudhari V NG-105 Absent
106 Yukta Aman Singh VI NG-106 Absent
107 Rutwi Sameer Salpekar VI NG-107 C
108 Aryan Shailendra Daulatkar VI NG-108 B
109 Arnav Prasad Kane VI NG-109 A
110 Siddhi hemant Dumre VI NG-110 B
111 Pearl Wadhwani VI NG-111 A
112 Ishika Nitin Kewalramani VI NG-112 B
113 Akul D. Budholiya VI NG-113 A
         
         
Center Name : Ramanujan Academy 
Address :
2nd Floor, Gajanan Plaza,  Behind Veterinary Hospital,
Gharpure Ghat Road, Ashokstambh, Nashik – 422 002.
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Bhutada Ayush Shripad VI NS-01 B
2 Borade Mugdha Amol VI NS-02 C
3 Ghuge Videet VI NS-03 C
4 Jagtap Riddhi Sujit VI NS-04 Absent
5 Jawalkar Rajdeep VI NS-05 C
6 Kshirsagar Mugdha Avinash VI NS-06 C
7 Pawar Durgesh Sandip VI NS-07 B
8 Pawar Krushna Ghansham VI NS-08 B
9 Pawar Rudra Avinash VI NS-09 C
10 Pethkar Atharva J. VI NS-10 B
11 Ramteke Aditya Kamlesh VI NS-11 B
12 Santlalani Krishang Sachin VI NS-12 B
13 Satpute Aryan Sachin VI NS-13 C
14 Shinde Harshit Somnath VI NS-14 C
15 Shisode Manas Shashikant VI NS-15 D
16 Sonaje Sarthak Manohar VI NS-16 D
17 Sonaje Sarthak Yogesh VI NS-17 C
18 Sonawane Shambhavi Pravin VI NS-18 Absent
19 Sonje Nakul Ravindra VI NS-19 B
20 Tiwari Vaishnavi VI NS-20 C
21 Vispute Manav Nitin VI NS-21 C
22 Yeole Atharva Swapnil VI NS-22 C
23 Yeolekar Raghav Milind VI NS-23 C
24 Shrikrishna Rao VI NS-24 O
         
         
Center Name : Saraswati Mandir (banasthali Vidyapith)
Address : Post Banasthali Vidyapith,
 Dist. Tonk (Rajasthan – 304 022) 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Priya Shivangi Pankaj Kumar VI RA-01 B
2 Chouhan Shivani Deepak Kumar VI RA-02 C
3 Kour Ishmeet Rabindrapal Singh VI RA-03 C
4 Bhavna Sanoj Kumar VI RA-04 D
5 Kavya Yogesh Kumar Sharma VI RA-05 B
6 Kumari Sakshi Shyam Kumar VI RA-06 A
7 Kumari Pushpanjali Rajesh Kumar Singh VI RA-07 C
8 Jha Ruchi Shashikant VI RA-08 C
9 Mishra Gauri Pawan Kumar VI RA-09 D
10 Smriti Dhanajay Kumar Singh VI RA-10 B
11 Patel Sneha jay Shankar Prasad Singh VI RA-11 C
12 Gupta Reeyaa Amit VI RA-12 D
13 Shreya Aditi Pramod Kumar VI RA-13 C
14 Kumari Mausam Santosh Sah VI RA-14 B
15 Priya Priyanshi Ravinkant Sinha VI RA-15 A
16 Rani Palika Rakesh Kumar VI RA-16 C
17 Pareek Suravi Hitesh VI RA-17 D
18 Jain Ipshita Maneesh VI RA-18 C
19 Mishra Navya Pradeep VI RA-19 C
20 Raj Vasundhara Anandayan VI RA-20 B
21 Supriya Lakshmi Premchand Kumar VI RA-21 B
22 Pandey arya Ranjit Kumar VI RA-22 B
23 Patel Khushi Ravi Shankar Prasad VI RA-23 A
24 Shivani Rakesh Kumar VI RA-24 B
25 Sharma Yeeyakshu Tejpal VI RA-25 D
26 Modi Taksh Amit Goyal VI RA-26 C
         
         
Center Name : Mrs. Vidya Degwekar : 7350683579
Address: Nirman, Near Dhaveer Krupa Society,
Jawahar Nagar, Roha – 402 109 Dist. Raigad 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Ghuge Swaraj Sanjiv VI RO-01 C
2 Bagul Harshal Mahesh VI RO-02 D
3 Jadhav Sanskar Badal VI RO-03 Absent
4 Waghmare Soham Jaywant VI RO-04 D
5 Kapse Manasi Raman VI RO-05 D
6 Patil Aditi Amar VI RO-06 D
7 Gujar Kasturi Ravikiran VI RO-07 D
8 Bartakke Devashree Kiran VI RO-08 C
9 Nalawade Snehlata Ganesh VI RO-09 C
10 Khandekar Avadhut Vilas VI RO-10 C
11 Bhayade Niraj Amit VI RO-11 B
12 Vaidya Sharvari Samir VI RO-12 Absent
13 Pawar Prerana Raju VI RO-13 D
14 Jaiswal Ritika Shivcharan VI RO-14 C
15 Gaikwad Vaishnavi Vikram VI RO-15 D
16 Shinde Manaswi Bhimrao VI RO-16 D
17 Jamdade Dipali Shankar VI RO-17 D
18 Khariwale Vivek Pramod VI RO-18 C
19 Sanchita Manohar Gharat VI RO-19 D
20 Mrunmayi Mhatre VI RO-20 D
21 Om Shah VI RO-21 D
22 Avadhut Sudesh Kadam VI RO-22 C
23 Khushi Jitendra Jain VI RO-23 Absent
         
         
Center Name : Dnyansamwardhini Marathi Medium Secondary School,
Address : At Post Shirwal, Taluka – Khandala,  Dist. Satara – 412 801 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Pradnya Ravindrakumar Talekar VI SH-01 A
2 Shreya mahesh Vedpathak VI SH-02 C
3 Aditi Ramesh Zodage VI SH-03 C
4 Pratiksha Prafulla Roman VI SH-04 D
5 Gayatri Dipak Barge VI SH-05 A
6 Sakshi Narayan Dhanawade VI SH-06 B
7 Gayatri Sanesh Devrase VI SH-07 B
8 Srushti Sanjay Lambate VI SH-08 A
9 Namrata Suresh Pawar VI SH-09 A
10 Sai Vilas Talekar VI SH-10 B
11 Shreya Kiran Raut VI SH-11 C
12 Sumit Dipak Waghmare VI SH-12 A
13 Sahil Santosh Kuchekar VI SH-13 C
14 Ayush Ganesh Bhutkar VI SH-14 B
15 Harshvardhan Shahaji Pathade VI SH-15 C
16 Shriraj Sunil Bhambure VI SH-16 C
17 Dadas Sanika Tatyaba VI SH-17 C
18 Hoval Aarti Sadashiv VI SH-18 C
19 Kapare Shrawani Rahul VI SH-19 C
20 Kanade Shrawani Vasant VI SH-20 C
21 Bedge Divya Vishwanath VI SH-21 D
22 More Sanskruti Nitin VI SH-22 D
23 Shete Ayushi Tanaji VI SH-23 C
24 Batule Vivek Goraksha VI SH-24 B
25 Karale Deven Ganesh VI SH-25 B
26 Gurav Dipak Santosh VI SH-26 D
27 Raut Prathamesh Santosh VI SH-27 C
28 Gunware Sagar Santosh VI SH-28 C
29 Paswan Akash Omprakash VI SH-29 D
         
         
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya,
Address : At-post-Pokhrapur, Tal. Mohol, Dist. Solapur – 413 248 
     
Sr. No. Name of Student Std Seat No. Grade
1 Guru Dalvi VI SO-01 A
2 Mahesh Shinde VI SO-02 A
3 Prajyot Mali VI SO-03 B
4 Pratik Karle VI SO-04 C
5 Rutuja Parase VI SO-05 B
6 Shraddha Barde VI SO-06 B
7 Shravika Bhurke VI SO-07 C
8 Shreyash Matkar VI SO-08 A
9 Tanishka Surwase VI SO-09 A
10 Tanuja Bhosale VI SO-10 B
11 Tanvi Kale VI SO-11 Absent
12 Uday Kadm VI SO-12 B
13 Sonam Dhawan VI SO-13 B
14 Adarsh Masute VI SO-14 B
15 Abhishek Karle VI SO-15 A
16 Arya Nawadkar VI SO-16 B
17 Aiti Adgale VI SO-17 B
18 Prathmesh Ghemad VI SO-18 A
19 Rajnandan Bhuse VI SO-19 C
20 Snehal Bhalerav VI SO-20 C
21 Shraddha Namde VI SO-21 B
22 Vivek Bhosale VI SO-22 Absent
23 Yash Kale VI SO-23 A
24 Aryan Koli VI SO-56 A
25 Kaustubh Wani VI SO-57 C
         
         
Center Name : St. Joseph High School,
Address : 45, Railway Line, Solapur – 413 001 
Mr. Gadgil S. V. : 9881591540 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Deshmukh Harsh Prasad V SO-24 Absent
2 Lade Shreenat Puneet V SO-25 Absent
3 Melgepath Janishka Shrikant V SO-26 D
4 Patre Nainika Pravin V SO-27 D
5 Shah Mahek Bahubali VI SO-28 B
6 Adam Shubham Raju VI SO-29 Absent
7 Kazi Mohammed Yasin Samin VI SO-30 C
8 Deshmukh Pratham Prasad VI SO-31 Absent
9 Bhattad Anand Sachin VI SO-32 C
         
         
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya,
Address : Naldurg Road, Tuljapur, Dist. Osmanabad – 413 601 
     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Jamale Parth Nanasaheb VI OS-01 B
2 Kaware Tushar Santosh VI OS-02 B
3 Jamdade Omkar Dattatraya VI OS-03 B
4 Khamkar Saukhya Digambar VI OS-04 B
5 Kulkarni Harshada Upendra VI OS-05 C
6 Waghmare Uday Gorakh VI OS-06 A
7 Suryawanshi Sandhyarani Balasaheb VI OS-07 B
8 Kumbhar Mandar Yogiraj VI OS-08 A
9 Bhandwalkar Sarthak Baliram VI OS-09 B
10 Jadhav Anuja Madhukar VI OS-10 A
11 Kawade Sneha Shyam VI OS-11 A
12 Dharane Avishkar VI OS-12 B
13 Kawade Pradyumna Pratap VI OS-13 B
14 Kale Shruti Shridhar VI OS-14 B
15 Matole Sanket Shivaji VI OS-15 Absent
16 Salunke Shreya Sanjay VI OS-16 B
17 Sonawane Shreya Digambar VI OS-17 C
18 Paul Pradyumna Ashok VI OS-18 B
19 Rathod Vedant VI OS-19 B
20 Kawale Swarali Asraji VI OS-20 B
21 Joshi Sarang Surandra VI OS-21 B
22 Chavan Rudrapratapsingh Vasantrao VI OS-22 B
23 Barbhai Aryan Atul VI OS-23 B
24 Bangar Mrunal Dipak VI OS-24 B
25 Chorage Parth Tatyasaheb VI OS-25 B
26 Patil Riddhi Pravin VI OS-26 B
27 Mane Krishna Balaji VI OS-27 B
28 Gadkar Avishkar Dhanaji VI OS-28 B
29 Patil Utkarsh Jaysingh VI OS-29 B
30 Pathan Tavkiraja Samir VI OS-30 D
31 Waghmare Rohan Tatyarao VI OS-31 C
32 Pawar Akshay Baliram VI OS-32 B
33 Pawar Shriprasad Santosh VI OS-33 B
         
         
Centre Name : English School, Vaduth       
Sr. No. Name of Student Std. Seat No. Grade
1 Manasi Vishal Sabale VI VA-01 C
2 Shreya Rajesh Sabale VI VA-02 C
3 Shubham Kiran Garde VI VA-03 C
4 Manasvi Sunil Waghmleg VI VA-04 C
5 Santosh Ashok Bhosale VI VA-05 C
6 Anushka Aran Bhosale VI VA-06 C
7 Shriraj Vikas Pawar VI VA-07 D
8 Sarthak Bharat Pawar VI VA-08 C
9 Rohini Nitin Sabale VI VA-09 D
10 Neha Sandip Rasal VI VA-10 C
11 Shravahi Nitin Mahe VI VA-11 C
12 Samiksha Santosh Kadam VI VA-12 C
13 Harshda Shashikant Pawar VI VA-13 C
14 Swaranjali Dada Gore V VA-14 C
16 Siddhi Vikram Waghmale VI VA-16 D
17 Disha Dashrath Pawar VI VA-17 D
18 Vishakha Ganesh Sathe VI VA-18 C
19 Pranav Bhalchandra Pawar VI VA-19 D
20 Soham Shrimant Navale VI VA-20 C
21 Sakshi Bharat Waghmale VI VA-21 C