Full Result (BMTSC 2018)

Full Result of Bhaskaracharya Mathematical Talent Search Competition 2018
(BMTSC 2018)

 

2nd December 2019 All Student List
Center Name : Pravara Kanya Vidya Mandir
Address : Loni Kh. Tal. Rahata, Dist. Ahmednagar – 413 713
Sau. Wabale Varsha Avinash : 9325685669
   
   
   
       
Sr. Name of Student Seat No. Grade
1 Tegimkar Pallavi Appasaheb AH-01 A
2 Gore Siddhi Gajanana AH-02 A
3 Khemmar Dnyaneshwari Sanjay AH-03 A
4 Datir Athshri Kishor AH-04 A
5 Nagale Shreya Ganesh AH-05 A
6 Nirmal Shrushti Anil AH-06 A
7 Pathare Bhagyashri Vitthal AH-07 A
8 Mulik Samruddhi Dattatraya AH-08 A
9 Dhode Tejal Nanasaheb AH-09 A
10 Zaware Shrutika Sanjay AH-10 A
11 Mhaske Sanskruti Vijay AH-11 A
12 Kadam Kasturi Sandip AH-12 A
13 Autade Siddhhi Avinash AH-13 A
14 Joshi Gayatri Manohar AH-14 A
15 Dahale Shreya Rahul AH-15 A
16 Sabale Samruddhi Ashok AH-16 A
17 Lekurwale Kavyanjali Rajendra AH-17 A
18 Thete Sanika Sandip AH-18 A
19 Thete Samiksha Vishnu AH-19 A
20 Malunjkar Ishwari Sunil AH-20 A
21 Shinde Payal Vilas AH-21 A
22 Maid Kajal Sadananad AH-22 A
23 Jondhale Anushka Ashok AH-23 A
24 Pawar Sejal Yuvraj AH-24 A
25 Sonawane Gayatri Somnath AH-25 A
26 Wagh Kalyani sunil AH-26 A
       
Center Name : Dnyansampada School,
Address : Tapovan Road, Savedi,
Ahmednagar – 414 003
   
   
   
       
1 Anarase Vaibhavi Shriram AH-27 A
2 Shinde Sraavan Ganesh AH-28 B
3 Kene Avni Nitin AH-29 A
4 Gholap Tejam Sunil AH-30 AA
5 Wavhal Anushka Sitaram AH-31 A
6 Mulay Siddhesh Suhas AH-32 AA
7 Dhavan Karan Arun AH-33 A
8 Dawande Riya Ravindra AH-34 B
9 Raut Vedant Dnyaneshwar AH-35 AA
10 Sangale Bhavik Dattatray AH-36 A
       
Center Name : Bal Shivaji Primary School,
Address : Jatharpeth, Akola – 444 005
Tel.: 0724-2490643, 2491542
Mob.: 8857080631 (Priti Shinde)
   
   
   
   
       
1 Kawade Kanchan Rajesh AK-01 C
2 Borde Krushna Avinash AK-02 B
3 Nawale Samiksha Satish AK-03 B
4 Sable Gauri Prashant AK-04 A
5 Deshpande Sharvari Shaymal AK-05 AA
6 Tayade Anandi Kishor AK-06 C
       
Mr. Kaustubh Kodarkar
Center Name : Kshamta Vardhan Acadamy,
Address : Ambajogai
   
   
   
       
1 Abhishek Anantrao Munde AJ-01 A
2 Sarthak Sudhir Patharkar AJ-02 C
3 Apoorva Bankat Patil AJ-03 C
4 Parth Dilip Jadhav AJ-04 B
5 Sarth Vinayrao Pardeshi AJ-05 B
6 Parth Pravin Jaybhay AJ-06 AA
7 Akshay Vaijnath Pande AJ-07 B
8 Vedant Dhanjay Kulkarni AJ-08 C
9 Arnav Dipak Patil AJ-09 AA
10 Ruturaj Dnyaneshwar Patil AJ-10 C
11 Sahil Sandiprao Kshirsagar AJ-11 A
12 Shravani Pramod Jaybhay AJ-12 B
13 Sakshi Balasaheb Dhotre AJ-13 AA
14 Anushka Vijay Bele AJ-14 C
15 Sakshi Vishnu Shinde AJ-15 C
16 Payal Dnyanesh Bhure AJ-16 C
17 Sanchita Sachin Pingale AJ-17 C
18 Swarada Balaprasad Chatalwar AJ-18 C
       
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya,
Address : Shivaji College Road, Tal. Kannad,
Kannad, Aurangabad – 431 103.

Mob.: 7028503088
Mr. S. B. Sunkoji, Mob. : 9404266478

   
   
   
   
   
   
       
1 Sonawne Khushi Prakash AU-01 B
2 Shirsat Samiksha Jalindar AU-02 C
3 Shinde Pooja Gopal AU-03 D
4 Bhusare Sonali Shivaji AU-04 A
5 Salwe Gayatri Ram AU-05 B
6 Patil Apoorva Arun AU-06 B
7 Shirsath Dhanshri Shrikisan AU-07 C
8 Farkade Sujit Sukadev AU-08 AA
9 Joshi Shrikar Shyam AU-09 B
10 Shinde Ayush Rameshwar AU-10 C
11 More Rudreshwar Ramkrushna AU-11 B
12 Gavali Pawan Prakash AU-12 C
13 Sardar Siddhant Subhash AU-13 C
14 Patil Tushar Vikram AU-14 A
15 Shaikh Saif Bashir AU-15 A
16 Khandelwal Ansh Amit AU-16 C
17 Bagul Om Satish AU-17 A
18 Khedkar Sarvesh Ranjit AU-18 B
19 Kendre Prasad Vilas AU-19 B
20 Shinde Hariom Bharat AU-20 A
21 Tribhuvan Omkar Bhausaheb AU-21 B
22 Sinkar Saket Vinod AU-22 A
23 Thakare Ritesh Manohar AU-23 C
24 Thakare Vinit Raju AU-24 C
25 Sawale Harshal Rameshwar AU-25 C
26 Patil Om Sachin AU-26 C
27 Awale Yash Anil AU-27 C
28 Jagtap Jagdish Raosaheb AU-28 D
29 Gaikwad Siddhant Pavankumar AU-29 A
30 Nerkar Aniruddha Pravin AU-30 C
31 Regulwad Ritesh Sanjay AU-31 A
32 Kunte Samrat Chandrashekhar AU-32 C
33 Avhale Tanishq Ashokrao AU-33 C
34 Patil Chaitnya Sudhakar AU-34 A
35 Narkhede Parth Manoj AU-35 C
36 Dandge Abhishek Samadha AU-36 C
37 Khairnar Jidnyesha Ramchandra AU-37 O
38 Patil Vrujati Babulal AU-38 C
39 Sapate Ruchita Krishna AU-39 O
40 Adikane Ishita Vijay AU-40 O
41 Sonkamble Supriya Suresh AU-41 C
42 Kamble Shriya Shrikant AU-42 A
43 Malte Tanvi Vishnu AU-43 C
44 Palodkar Gayatri Gajanan AU-44 B
       
Center Name : Mr. Vilas Jadye
Address : Kulgaon-Badlapur Municipal Council,
Tal. Ambarnath, Dist. Thane – 421 503
Ph. No. 8380007039
   
   
   
   
       
1 Mahesh Naresh Sonawane KU-01 D
2 Aaryan Gautam Khele KU-02 D
3 Gaurav Satish More KU-03 AA
4 Deodas Sunil Chavhan KU-04 D
5 Kartik Sanjay Deshmukh KU-05 C
6 Dilshan Pradip Kamble KU-06 C
7 Rajshri Manohar Golait KU-07 AA
8 Amruta Eknath Walunj KU-08 C
9 Kajal Ramesh Pandagale KU-09 D
10 Pariniti Sunil Gaikwad KU-10 D
11 Divyesh Pravin Jethava KU-11 D
12 Rajratna Manoj Mohite KU-12 AA
13 Shiva Munna Jaiswar KU-13 C
14 Rahul Dnyaneshwar Patekar KU-14 C
15 Sameer Mo. Juber Shaikh KU-15 D
16 Vaishnavi Rajesh Rasale KU-16 C
17 Kartik Dipak More KU-17 C
18 Ebran Mo. Juber Shaikh KU-18 C
19 Aashish Ganesh Rane KU-19 C
20 Sandip Baban Yadav KU-20 C
21 Pooja Manoj Gharat KU-21 C
22 Ruksana Mo. Juber Shaikh KU-22 C
23 Anushka Suresh Dhule KU-23 C
24 Aashish Sanjaykumar Yadav KU-24 D
25 Sarvesh Dilip Kholambe KU-25 D
26 Sagan Lalji Gautam KU-26 AA
27 Vaishnavi Janardan Jaiswal KU-27 C
28 Sagar Jaishing Jadhav KU-28 D
29 Nayana Dilip Jadhav KU-29 D
30 Riya Kamlakar Bhoier KU-30 AA
31 Tanmay Vishnu Vaze KU-31 C
32 Pawan Subhash Madhvi KU-32 C
33 Aaditi Prakash Borade KU-33 AA
34 Gaurav Sunil Thorave KU-34 D
35 Komal Vilas Meher KU-35 D
36 Jagruti Ravindra Meher KU-36 C
37 Divya Namdeo Mhatre KU-37 C
38 Umesh Narayan Pawar KU-38 C
39 Vishal Sulendra Mandrai KU-39 D
40 Dhiraj Balaram Borade KU-40 D
41 Dhanjay Nandu Meher KU-41 C
42 Vedant Rajesh Partole KU-42 D
43 Laxmi Subhash Raut KU-43 C
44 Riya Ramesh Yadav KU-44 D
45 Rajashri Manohar Golait KU-45 D
       
Center Name : Lokmanya Vidyalaya, Bhadrawati,
Address : Main Road, Pandav Ward, Near Nagmandir,
Bhadrawati – 442 902, Dist. Chandrapur

Ashishe Akojwar : 9423676217

   
   
   
   
   
       
1 Nimrarkar Tanvi Maheshkumar BH-01 C
2 Bhoyar Mayuri Arvind BH-02 D
3 Lambat Vaishnavi Shrikrishna BH-03 D
4 Mendhe Ishwari Ishwar BH-04 D
5 Devgirkar Janvi Gajanan BH-05 D
6 Kawase Priyal Nitesh BH-06 D
7 Khadase Prachi Prakash BH-07 D
8 Kathwate Mukeshwari Banduji BH-08 D
9 Khandare Samiksha Raju BH-09 D
10 Kagode Simran Satish BH-10 C
11 Ghubade Mansi Punjab BH-11 D
12 Nannaware Avinash Sumdeo BH-12 C
13 Manchalwar Harshit Mohan BH-13 C
14 Khobare Srushti Arvind BH-14 C
15 Wani Sneha Satish BH-15 C
16 Ghubde Mahima Punjab BH-16 C
17 Ghorpade Angel Divakar BH-17 D
18 Mahajan Anuj Sanjay BH-18 C
19 Gadge Pranali Pravin BH-19 C
20 Tarale Vansh Bavin BH-20 D
21 Pathare Aryan Anand BH-21 D
22 Kale Sanket Chandrabhan BH-22 AA
       
Center Name : Kamalabai S. Girl's High School,
Address : Sakri Road, Near Collector Office,
Dhule – 424 001

Mrs. Manish Vineet Joshi : Mob.: 9921221329

   
   
   
   
   
       
1 Patil Vaishnavi Sandip DH-01 D
2 Patil Vaibhavi Sandip DH-02 D
3 Dhandarnekar Samruddhi Mahendra DH-03 D
4 Hake Anisha Sunil DH-04 D
5 Patil Bhagyashri Pravin DH-05 C
6 More Bhumi Sudhir DH-06 D
7 Chavan Komal Nitin DH-07 D
8 Chaudhari Aishwarya Govind DH-08 C
9 Shendge Siddhi Bharat DH-09 C
10 Chavan Neha Ravindra DH-10 D
11 Sonawane Shravani Yogesh DH-11 C
12 More Jayshri Hanuman DH-12 AA
13 Sonawane Pari Gorakh DH-13 C
14 Saindane Chaitali Manoj DH-14 D
15 Chavan Tanvi Dhananjay DH-15 D
       
Center Name : Mr. Kedar N. Kulkarni
Address : S/F4, Kalika Square, Near Bank of Maharashtra
Housing Board Road, Gogol, Margao-Goa – 403 601
Mob.: 9226969355 / 8668751857

Mrs. Saluja S. Kumar : Mob: 9765740861

   
   
   
   
   
   
       
1 Pai Vedant Uday GO-01 B
2 Pawar Kavya Suraj GO-02 C
3 Gawas Sani Pandurang GO-03 C
4 Sambari Arushi Bhavesh GO-04 AA
5 Rane Harsh Sunil GO-05 D
6 Borkar Arya Sudesh GO-06 C
7 Pednekar Shourya Suraj GO-07 AA
8 Khan Shahil Fairoz GO-08 C
9 Bhat Nirmal Nagendra GO-09 C
10 Swain Sakshi Sanjay GO-10 C
11 Saraf Saisha Dnyaneshwar GO-11 D
12 Hittlamani Aliya Amanulla GO-12 C
13 Dhapte Maitreyee Anil GO-13 D
14 Khan Faiza Feroz GO-14 AA
15 Pagi Sanjana Vishwanath GO-15 C
16 Zamuni Divya Damodar GO-16 C
17 Sukhtankar Aditya Avdhut GO-17 AA
18 Naik Dhanya Dinesh GO-18 AA
19 Desai Sidharth Uday GO-19 AA
20 Gawas Vinit Sudhir GO-20 AA
21 Khanvilkar Sagar Chandrakant GO-21 AA
22 Ankola Abhay Nilesh GO-22 C
23 Pavitran Sahil Samir GO-23 C
24 Ghodekar Aayush Devesh GO-24 C
25 Prabhudessai Nishad Manoj GO-25 C
26 Pandit Aayush Sujit GO-26 C
27 Kurtarkar Sayuri Sachin GO-27 AA
28 Bale Rajan Sanjiv GO-28 C
29 Bhatprabhu Sanskar Sandeep GO-29 C
30 Desai Sopan Pradeep GO-30 AA
31 Gaude Raunak Madhukar GO-31 C
32 Naik Saksham Bhanudas GO-32 C
33 Prolkar Vedansh Anand GO-33 C
34 Savaikar Atharv Santosh GO-34 C
35 Naik Eshan Sameer GO-35 AA
       
Center Name : G. S. Amonkar Vidyamandir,
Address : Mapusa, bardez, Goa – 403 507
Dnyan Prassarak Vidyalaya
Opp. Mapusa Municipal Market,
Mapusa, Bardez-Goa
Mrs. Suwarna G. Pednekar : 9823141002
   
   
   
   
   
   
       
1 Shetkar Srinika Suhas GO-36 C
2 Pandit Govindkumar Sanjay GO-37 C
3 Narvekar Ved Prashant GO-38 AA
4 Satardekar Satyam Prakash GO-39 C
       
Center Name : Tudal High School,
Address : Kinalkatta, Tudal, Gaondongrem, Canacona
Goa – 403 702
Mrs. Meena Kamat : 8806726890 / 7588491290
Lakshadipa Shirodkar : 9158316902 / 7588491290
   
   
   
   
   
       
1 Bhat Sneha Narayan GO-40 D
2 Velip Samarth Tukaram GO-41 C
3 Gaonkar Krish Deu GO-42 D
4 Gaonkar Daksh Datta GO-43 C
5 Velip Rahul Gopal GO-44 AA
6 Gaonkar Sushant Prakash GO-45 D
7 Velip Kavesh Kamlakar GO-46 D
8 Velip Tanvi Suresh GO-47 C
9 Velip Riya Chandrakant GO-48 D
10 Velip Sonali Monohar GO-49 D
11 Velip Manvi Molu GO-50 C
12 Gaonkar Sujal Chandrakant GO-51 B
13 Velip Saili Sonu GO-52 AA
14 Gaonkar Diptesh Umesh GO-53 D
15 Gaonkar Natasha Nana GO-54 D
16 Padkar Sakshi Vasant GO-55 C
17 Velip Avinash Arjun GO-56 C
18 Gaonkar Aaishwarya Yeshwant GO-57 D
19 Velip Anushka Ashok GO-58 D
20 Velip Pravesh Bhagdo GO-59 C
21 Gaonkar Prajot Mahabaleshwar GO-60 C
22 Devidas Urvi Uday GO-61 D
23 Devidas Pranay Prakash GO-62 C
24 Gaonkar Nitesh Narayan GO-63 D
25 Velip Rupa Raju GO-64 C
26 Velip Richa Rejendra GO-65 D
27 Gaonkar Sakshi Sudhakar GO-66 D
       
Center Name : Dr. K. B. Hedgewar High School,
Address : Plot No. 3, Pandit Deendayal Upadhyay Education
Cujira St. Cruz – Goa – 403 005
Our Lady of the Rosary School,
Near N.I.O. Post, Dona Paula – Goa
Mrs. Lorraine Da Costa Frias : 9822120560
   
   
   
   
   
   
       
1 Singh Deepti Jaisingh GO-67 O
2 Dalvi Saee Vikram GO-68 B
3 Costa Frias Desiree Jose GO-69 AA
4 Noronda Nicole Edward GO-70 AA
5 Gonsalves Aaliyah William GO-71 AA
       
Center Name : Kedar N. Kulkarni
Address : S/F4, Kalika Square, Near Bank of Maharashtra,
Housing Board Gogal, Margao-Goa – 403 601
Presentation Convent High School,
Ambaji, Fatorda, Margao-Goa
Sr. Joaquina Faleiro : 08322780937
   
   
   
   
   
   
       
1 Fernandes Sarah Liz Santano GO-72 AA
2 Mashelkar Riya Anil GO-73 C
3 Naik Durva Dinesh GO-74 AA
4 Bandekar Gauri Dipesh GO-75 AA
5 Khaunte Shriya GO-76 AA
6 Fernandes Monishka Ashlin GO-77 AA
7 D'Souza Reema Antonio GO-78 AA
8 Dias Minoshka Jose GO-79 AA
9 Dias Jovita Joao GO-80 AA
10 Pereira Kiara Rose Jude GO-81 AA
11 Prasad Sanjivini Rampreet GO-82 AA
12 S. Varshasree N. S. Saravanan GO-83 AA
13 Vernekar Bhavi Suhas GO-84 AA
14 Desai Ishita V. GO-85 C
15 Chipkar Tanishka D. GO-86 AA
16 Fernandes Shanelly R. Nelson GO-87 AA
       
Center Name : Anjuman Nurul Islam High School, Panaji,
Address : 2nd Floor, Jama Masjid, Dr. D. V. Road,
Panaji-Goa – 403 001
Mrs. Nazaneen Pathan : 9923853620
   
   
   
   
       
1 Mir Alqama Jasim Akhtar GO-88 B
2 Ansari Afroz Abdul GO-89 A
3 Harnaldi Suyil Mhaboob GO-90 C
4 Harnaldi Rihan Mhaboob GO-91 C
5 Khatib Alfiya Faiyaz GO-92 B
6 Sheikh Mohammed Waseem Ismail GO-93 AA
7 Aminbhavi Rabbiya Faiyaz Ahmad GO-94 B
8 Bepari Aftab Ismail GO-95 B
9 Shaikh Misbah Abdul Majeed GO-96 A
10 Sadia Ashraf GO-97 AA
11 Mulla Khaja Bi Dawal GO-98 B
12 Betgeri Malik Rehan Abdul Subhan GO-99 C
13 Khan Khushbu Gaus GO-100 AA
14 Mulla Mubkan Bi Mehboob GO-101 A
15 Shaikh Suhana Lukman GO-102 AA
       
Center Name : Assagao Union High School,
Address : Assgao Bardez, Goa – 403 507
Mob.: 0832 – 2268963 / Mrs. Annam Chako
   
   
   
       
1 Agastimani Abedgavs Babajan GO-103 AA
2 Banu Simran Oadapir GO-104 AA
3 Polekar Vignesh Santosh GO-105 C
4 Sudarshan GO-106 C
5 Pratap Khushi Pratapsingh GO-107 AA
6 Kandolkar Ankita Pradeep GO-108 C
7 Korgaonkar Kirti Pankaj GO-109 AA
8 Salgaonkar Sanika Chandrakant GO-110 D
9 Mullanavar Jainatbi Mabusab GO-111 D
10 Prabhudesai Diya Chandresh GO-112 C
11 Govekar Dataram Digambar GO-113 C
12 Gosh T. Palash GO-114 C
       
Center Name : G. S. Amonkar Vidyamandir,
Mapusa, Bardez-Goa – 403 507

G. S. Amonkar Vidyamandir, Mapusa, Bardez, Goa
   
   
   
   
       
1 Nirpal Aditya Mohan GO-115 C
2 Shaikh Mohammad M. GO-116 AA
3 Sirsat Nidhi Laxman GO-117 D
4 Naik Shravani Anand GO-118 D
5 Naik Bhargavi Deepak GO-119 C
6 Kalangutkar Darsh Devanand GO-120 AA
7 Naik Veera Vashant GO-121 D
8 Soman Shambavi Sagar GO-122 D
9 Haldonkar Sadanand Pravin GO-123 AA
10 Mangaonkar Swanand Ratnakar GO-124 C
11 Polle Omkar Shivanand GO-125 AA
12 Sawant Yogendra Hitendra GO-126 C
13 Redkar Hardik Hemant GO-127 AA
14 Bhaidkar Pundalikraj Anand GO-128 C
15 Tasaskar Ekta Ajit GO-129 AA
16 Gawde Aishwarya Prakash GO-130 C
17 Bepau Sohail M.R. GO-131 AA
18 Kolwalkar Sanvi Sanjay GO-132 AA
19 Dicholkar Anuj Uttam GO-133 AA
20 Dhumal Anuj Hemant GO-134 C
21 Sawant Samruddhi Suryaji GO-135 D
22 Sawant Samiksha Suryaji GO-136 C
23 Parab Swaresh Sunil GO-137 B
24 Gaad Rihal Rohit GO-138 AA
25 Gawde Vaibhavi Atmaram GO-139 D
26 Kambli Rhitvik Siddharth GO-140 D
27 Vernekar Rajat Raju GO-141 C
28 Kamat Yatin Rajesh GO-142 C
29 Shirodkar Prerna Deepak GO-143 AA
30 Kerkar Aditi Satish GO-144 AA
31 Vakude Poorva Mohan GO-145 AA
32 Vengurlekar Aryan Deepak GO-146 AA
33 Kambli Ayush Sandeep GO-147 C
34 Aidi Dinesh Talak GO-148 AA
35 Achrekar swini Santosh GO-149 AA
36 Rathod Mohan Vitthal GO-150 D
37 Kamble Melind Sadashiv GO-151 D
38 Mayekar Anurag Santosh GO-152 D
39 Korgaonkar Astha Prasad GO-153 D
40 Dabholkar Soham Sandip GO-154 B
41 Gaonkar Yash Devendra GO-155 C
42 Shirodkar Adhit Dattaprasad GO-156 AA
43 Morajkar Khushi R. GO-157 AA
44 Kerkar Vaibhavi Vinod GO-158 B
45 Acharya Vanishi Ganesh GO-159 C
46 Kothawle Shiv Ajay GO-160 C
47 Prajapati James Chandresh GO-161 D
       
Center Name : Harmal Panchakrishi High School,
Address : Bhom Plateau, Harmal, Goa – 403 524

Mrs. Dhanashree Subhaji : 9049020230 / 7507045179
   
   
   
   
       
1 Toroskar Vedika Vivek GO-162 C
2 Thakur Trisha Tulshidas GO-163 C
3 Shetkar Tejasvi Gurudas GO-164 C
4 Budke Richal Shripad GO-165 C
5 Gadekar Disha Deu GO-166 AA
6 Shetkar Sajvi Janardhan GO-167 C
7 Chari Maithili Shyamsundar GO-168 AA
8 Tilve Siddhavi Anil GO-169 D
9 Naik Vedhika Ramvijay GO-170 C
10 Pednekar Dhanashri Vivekanand GO-171 D
11 Keni Suhani Devidas GO-172 D
12 Rane Pratik Babani GO-173 AA
13 Vaigankar Bhavesh Bali GO-174 D
14 Gawade Gaurav Rajan GO-175 D
15 Kambali Tanish Devidas GO-176 C
16 Bankar Harshit Dayanand GO-177 C
17 Gawade Omkar Arvind GO-178 D
18 Satelkar Jay Jitendra GO-179 D
19 Mandrekar Smith Bhiso GO-180 D
20 Gawandi Shreya Bapu GO-181 D
21 Naik Rahee Purushottam GO-182 AA
22 Naik Pranay Hemant GO-183 D
23 Patil Eknath Suresh GO-184 C
24 Thakur Gangaram Pandurang GO-185 C
25 Shetkar Shreya Chandrakant GO-186 C
26 Naik Prachi Santosh GO-187 C
27 Satoskar Mithali Arjun GO-188 C
28 Shaikh Uzma Mansoor GO-189 C
29 Vaigankar Reva Rajendra GO-190 C
30 Mandrekar Neel Rasik GO-191 C
31 Thakur Shubhad Bhiva GO-192 C
32 Parab Mahesh Govind GO-193 C
33 Kudav Neeraj Nilesh GO-194 C
34 Bhosle Amay Sunil GO-195 C
35 Tive Shreya Rajendra GO-196 D
36 Shetkar Saima Vasudev GO-197 C
37 Harmalkar Anushka Madan GO-198 C
38 Tilve Shravani Kishor GO-199 C
39 Bandhakar Rhugved Arun GO-200 D
40 Parab Mitesh Raghoba GO-201 C
41 Pednekar Aryan Mahendra GO-202 AA
42 Satoskar Tanmay Ganpat GO-203 C
43 Parab Mohit Jagadhish GO-204 C
44 Mandrekar Vrushali Bhiva GO-205 D
45 Thakur Aashna Vasudev GO-206 C
46 Naik Nirmiti Naresh GO-207 C
47 Gadekar Sweta Satyavan GO-208 C
       
Center Name : Dr. K. B. Hedgewar High School,
Address : Plot No. 3, Pandit Deendayal Upadhyay Education
Complex, Cujira, P.O. Bamboli – Goa – 403 202
Mr. Vilas Satarkar : 8806694666
   
   
   
   
       
1 Narulkar Diksha Suresh GO-209 B
2 Sawant Parthavi Prakash GO-210 B
3 Juwarkar Shreya Venkatesh GO-211 D
4 Juwarkar Pratha Venkatesh GO-212 D
5 Govekar Shranaya Pandurang GO-213 C
6 Volvoiker Ishan Amrut GO-214 C
7 Gaunkar Vedang Vishnu GO-215 B
8 Bugde Sahil Nilesh GO-216 C
9 Desai Shruti Yadunand GO-217 D
10 Divkar Sujay Bhalchandra GO-218 D
11 Chodankar Suhana Sanjay GO-219 D
12 Kundaikar Atisha Onu GO-220 D
13 Kavlekar Nitya Yashodanand GO-221 D
14 Jumnel Isha Basavraj GO-222 C
15 Vaigankar Ayush Sanjay GO-223 D
16 Surve Darsh Abhijit GO-224 D
17 Borkar Hrishikesh Sushant GO-225 C
18 Bane Sardesai Bhargavraj Bhausaheb GO-226 C
19 Sinai Juwalkar Sneh Neelesh GO-227 D
20 Amonkar Niti Mahesh GO-228 D
21 Amonkar Neha Mahesh GO-229 D
22 Tanavde Suyash Sunil GO-230 C
23 Khade Vedant Vivek GO-231 AA
24 Kamat Aman Pandurang GO-232 C
25 Gawas Shreyan Santosh GO-233 D
26 Satardekar Abhishek Deepak GO-234 C
27 Gawas Tejas Sunil GO-235 D
28 Patre Harshal Rukmakar GO-236 C
29 Dhuri Mounak Sanjay GO-237 AA
30 Gauns Manthan Sham GO-238 AA
       
Center Name : Kedar N. Kulkarni
Address : S/F 4, Kalika Square, Near Bank of Maharashtra,
Housing Board Gogal, Margao-Goa – 403 601
Popular High School,
Behind City Police Station, Comba, Margao – Goa
   
   
   
   
   
       
1 Alam Khan Shadab Shamshed GO-239 C
2 Dessai Soham Suhas GO-240 D
3 Gaonkar Sanat Sanjeev GO-241 C
4 Tomar Rishi Ravindra GO-242 AA
5 Shetye Saras Chandrakant GO-243 D
6 Phaldersai Saksham Sanket GO-244 C
7 Dessai Sidharv Shanu GO-245 D
8 Velingkar Kundakshara Ramesh GO-246 D
9 Dessai Rashmi Naresh GO-247 AA
10 Pai Khot Krish Rasik GO-248 AA
11 Naik Neti Ranjit GO-249 C
12 Sail Samridhi Vinay GO-250 C
13 Sabnis Pranav Rohit GO-251 C
14 Kamat Satchindanand Naguesh GO-252 C
15 Choudhary Sangeeta Agraram GO-253 D
16 Das Srishti Jaykant GO-254 C
17 Fernandes Ciza Rosal GO-255 D
18 Kamat Nitya Jitendra GO-256 C
19 Kousar Taiba Jafrisab GO-257 D
20 Kumari Siya Jitendra GO-258 C
21 Kuwalekar Priyanka Vinod GO-259 C
22 M. Devika Sanjeevan GO-260 C
23 Naik Komal Kiran GO-261 D
24 Prajapati Khusbu Ratilal GO-262 D
25 Revankar Saisha Vimlesh GO-263 AA
26 Rocha Prechelli Alcantro GO-264 D
27 Shaikh Ayesha Mehboob GO-265 D
28 Shinde Pragati Sunil GO-266 AA
29 Virgincar Gautami Gokuldas GO-267 D
30 Vishwakarma Varsha Shyam GO-268 D
31 Zambodkar Shaziya Allabaksha GO-269 D
32 Bala Taposh Tapan GO-270 C
33 Bala Sudip Swapan GO-271 C
34 Barreto Floyd Caitan GO-272 D
35 Choudhary Pravin Narayan GO-273 D
36 D'Souza Steven Francis GO-274 D
37 Frenandes Samuel Lino GO-275 D
38 Gajengi Aditya Madhusudan GO-276 D
39 Gaonkar Sahil Ramesh GO-277 D
40 Gomes Mecroy Quistodio GO-278 D
41 Karapurkar Divesh Damodar GO-279 D
42 Lotlikar Himesh Gopinath GO-280 D
43 Mandaki Rehan Allahbaksh GO-281 D
44 Mulla Mahiz Munir GO-282 D
45 Naik Aman Sitaram GO-283 D
46 Naik Shravan Suresh GO-284 C
47 Patil Santosh Shyam GO-285 D
48 Patil Rohit Ramesh GO-286 D
49 Prajapat Hitesh Chaganlal GO-287 D
50 Prajapat Kishore Ambalal GO-288 D
51 Prajapat Raju Kanaram GO-289 D
52 Prajapat Mayur Harish GO-290 D
53 Prajapat Praveen Dhanaram GO-291 D
54 Roy Ranit Debashish GO-292 D
55 Uddin Sahil Sababul GO-293 C
56 Kumar Sandeep Sandesh GO-294 D
57 Shaikh Khwaja Farukh GO-295 D
58 Vaz Jesston Benito GO-296 D
59 Talekar Akul Prashant GO-297 C
60 Tomar Harshit Rajendra GO-298 D
61 K. Priyanvadha Laxmi Narayana GO-299 AA
62 Mehak Prathamesh Narendra GO-300 C
63 Shetty Ankit Arun GO-301 B
64 Bhat Shkiya Ganesh GO-302 AA
       
Center Name : G. S. Amonkar Vidyamandir,
Address : Mapusa, Bardez-Goa – 403 507
Shree Ram Vidya Mandir Colvale (Goa Board)
Housing Board, Colvale Bardez Goa
   
   
   
   
       
1 Drishti Madan Khorjuvekar GO-303 C
       
Center Name : Dr. K. B. Hedgewar High School,
Address : Plot No. 3, Pandit Deendayal Upadhyay Education
Complex, Cujira P.O. Bamboli – Goa – 403 202
Sharda Mandir, Goa
   
   
   
   
       
1 Karunya Sawant GO-304 AA
       
Center Name : Mushtifund High School,
Address : Integrated School Complex,
Cujira St. Cruz – Goa – 403 005
Contact No. : 0832 – 2979704
   
   
   
   
       
1 Amonker Raunak Raghunath GO-305 AA
2 Kamat Aradhya Ram GO-306 AA
3 Mahajan Ketan Rajesh GO-307 AA
4 Vaigankar Safal Nilesh GO-308 B
5 Idoonkar Vedant Vishwanath GO-309 C
6 Sortur Salimsab Hussain GO-310 AA
7 Desai Sanvi Chandan GO-311 C
8 Pai Arundhati Anandu GO-312 C
9 Pai Anuradha Ajay GO-313 C
10 Gawas Saish Sandeep GO-314 A
11 Bhobe Sakshi Samir GO-315 B
12 Sawaikar Anuja Siddharth GO-316 C
13 Sawant Ketak Sadu GO-317 C
14 Mahajan Pramit Durgaprasad GO-318 B
15 Kunkolkar Vedant Vinayak GO-319 C
16 Bhosle Siddhi Sagar GO-320 C
17 Rawat Darpan Deepak GO-321 C
18 Amonkar Aahana Pramod GO-322 AA
19 Naik Shreya Saiprasad GO-323 C
20 Madaye Riddhima Nitesh GO-324 C
21 Amonkar Shreyananda Atmanand GO-325 D
22 Morgovekar Bhargavi Manoj GO-326 C
23 Bharne Sai Shripad GO-327 C
24 Pereira Deanne Danny GO-328 D
25 Choudhary Naresh Umesh GO-329 D
26 Choudhary Sangeeta Venaram GO-330 D
27 Naik Aarna Sushant GO-331 D
28 Akhadkar Sanjeet Vinit GO-332 AA
29 Sawant Darsh Gitendra GO-333 AA
30 Faleiro Ehan Lenin Faleiro GO-334 C
31 Fernandis Braven Ine GO-335 C
32 Mahambrey Suhit Rajaram GO-336 B
33 Karwarkaer Pradnesh Paresh GO-337 C
34 Leitao Keegan Joseph GO-338 C
35 Naik Rudra Rajendra GO-339 C
36 Timblo Dhruv Rajesh GO-340 C
37 Rodrigues Reuel Melvin GO-341 AA
38 Vaz Alyne Rogue GO-342 C
39 Lothikar Manmayi Sandeep GO-343 AA
40 Samant Ishayu Nikhilesh GO-344 AA
41 Lohn Pete Francis GO-345 C
42 Goes Dimpsy Inacie GO-346 AA
43 Kamat Aarya Ganish GO-347 C
       
Center Name : KCTs, Krishna School, Karad,
Address : Koyna Vasahat, Malkapur, Karad – 415 539

Mrs. Remane Shruti Anand : 9011693366

   
   
   
   
       
1 Dubai Soham Sandeep KA-01 A
2 Kulkarni Sai Abhijit KA-02 C
3 Kharat Aditi Dattatray KA-03 A
4 Mane Vrushali Suhas KA-04 O
5 Mhetre Isha Sunil KA-05 O
6 Pawar Soham Deepak KA-06 A
7 Phuke Harshal Sharad KA-07 A
8 Shah Rutuja Vijay KA-08 A
9 Shirke Pavan Pradeep KA-09 A
       
Center Name : A. S. D. Topiwala High School,
Address : Dhuri Wada, Malvan – 416 606
Dist. Shindhudurg
   
   
   
       
1 Aishwarya Madam Bhise MA-01 A
2 Dhanashri Sakharam Shetave MA-02 B
3 Pritam Ravindra Kolage MA-03 B
4 Sukruti Vilas Shedage MA-04 D
5 Saniya Sandip Ajgaonkar MA-05 C
6 Vidnyani Vikas Gaikavad MA-06 C
7 Vaishnavi Vishnu Bhojane MA-07 C
8 Ralvis Vilson Fernandes MA-08 B
9 Hitesh Anand Malandkar MA-09 B
10 Yash Milind Kadam MA-10 C
11 Sarthak Kalidas Lad MA-11 D
12 Shreyas Bandu Rathod MA-12 C
13 Pushkaraj Narayan Gaonkar MA-13 C
14 Aryan Anand Rawale MA-14 C
15 Harshal Kishor Dhuri MA-15 C
16 Tanvi Sachin Dighe MA-16 A
17 Srushti Pramod Gosavi MA-17 D
18 Atharv Tushar Ambre MA-18 C
19 Yash Milind Hadkar MA-19 C
20 Sanskar Bharat Thakur MA-20 C
       
Center Name : Center for Mathematics & Computing Lab
Address : 276, Powaiplaza, Opp. Hiranandani Gardens,
Powai, Mumbai – 400 076

Atomic Energy Central School – 1,
43 Sabarigiri, Anushaktinagar,
Mumbai – 400 094

   
   
   
   
   
   
   
       
1 Pratyush Prasit Mandal MU-01 O
2 Sarang Sule MU-02 O
3 Bhagwat Agastya Rahul MU-03 O
4 Vartak Parth Mandar MU-04 O
5 Bhole Vibhusha Digamber MU-05 B
6 Mukadam Rudra Rohit MU-06 AA
7 Tripathi Ameya Ajay MU-07 O
8 Paithane Anshna Milind MU-08 O
9 Dandekar Parth Prasad MU-09 O
10 Pachpande Neha Yogesh MU-10 AA
11 Patil Ayush Dinesh MU-11 AA
12 Madane Sharvari Abhay MU-12 AA
13 Iyer Deepak Ramesh MU-13 O
14 Abhiroop Das MU-14 O
15 Patel Srujana Hitendra MU-15 A
16 Kesavan Vasudharini MU-16 AA
       
Center Name : Bhavan's Bhagwandas Purohit Vidya Mandir,
Address : Trimurti Nagar, Bhamti, Nagpur – 440 022

Ms. Khushbu Wajare : 7709452886
Smt. Amrita Bobade : 9422870638

   
   
   
   
   
       
1 Banthia Hansika Parag NG-01 AA
2 Bhat Sarthak Kishor NG-02 AA
3 Bhutad Shubhra Kishor NG-03 AA
4 Chandak Madhur Girish NG-04 AA
5 Chhattani Kristy Amit NG-05 C
6 Menghare Anway Kishor NG-06 D
7 Waratkar Tanishq Vaibhav NG-07 B
8 Ramteke Nimisha Nitin NG-08 C
9 Sapre Vaibhavi Shreevardhan NG-09 B
10 Warade Yuga Satyendra NG-10 AA
11 Korde Dhruv Shrikant NG-11 C
12 Naik Mandar Dnyaneshwar NG-12 AA
13 Wakodkar Niharika Anup NG-13 C
14 Anantwar Arihant Rahul NG-14 AA
15 Dave Atharva Abhay NG-15 B
16 Shende Nilay Yogesh NG-16 AA
17 Tanksale Adwait Anand NG-17 B
18 Chincholkar Aditya Ashutosh NG-18 A
19 Hassani Adil Vinodkumar NG-19 O
20 Roy Hriday Debashish NG-20 B
21 Betharia Anant Sunil NG-21 B
22 Nagmote Mrunmay Nitin NG-22 O
23 Rahi Abhinav Rahuldeo NG-23 A
24 Rokde Jiya Samir NG-24 D
25 Tayde Anish Sanjay NG-25 O
26 Wadhankar Arnav Shailesh NG-26 A
27 Agrawal Saumya Dinesh NG-27 AA
28 Raghatate Tanushree Rahul NG-28 B
29 Raut Ameya Milind NG-29 AA
30 Totey Mallhar Arvind NG-30 O
31 Bhoyar Prashant Rajendrakumar NG-31 B
32 Zamre Sanika NG-32 AA
       
Center Name : Bhavan's Bhagwandas Purohit Vidya Mandir,
Address : Ashti, Khurd, P.O. Walni, Nagpur – 441501
Mrs. Smita Vishwakarma : 9623950237
Mr. Atul Deo : 9860340049
   
   
   
   
       
1 Disawal Neev Amit NG-33 C
2 Pawar Neeranjan Subhash NG-34 B
3 Shahu Arya Pankaj NG-35 C
4 Thakre Akshay Nilesh NG-36 C
5 Khan Anas Samiullha NG-37 C
6 Thakur Manasvi Pravin NG-38 C
7 Khan Mohd. Hameem NG-39 C
8 Bhojne Armaan Gautam NG-40 D
9 Itankar Suyog Suraj NG-41 AA
10 Naidu Eashan Dinesh NG-42 D
11 Mirani Roopal Naresh NG-43 C
12 Roy Shayaan Shantanu NG-44 C
13 Nagpure Pratham Homeshwar NG-45 C
14 Sampath Samarth NG-46 B
15 Thumse Aniruddha Vijay NG-47 D
16 Khawshi Palak Mohan NG-48 AA
17 Dadhe Gargi Vishnu NG-49 AA
18 Mohod Hitesh Hemant NG-50 B
19 Doifode Vedraj Vilas NG-51 AA
20 Singh Aarya Rakesh NG-52 C
21 Goel Tanmay Nitin NG-53 A
22 Bhawsar Amit Aayush NG-54 B
23 Gillarkar Aditi Anant NG-55 C
24 Tagde Ashay Manoj NG-56 C
25 Mohatkar Avantika Manish NG-57 C
26 Choudhary Kuldeep Kumar NG-58 B
27 Lakhani Prachi Rahul NG-59 C
28 Ahuja Vedant Deepak NG-60 AA
29 Jatap Nupur Ajaykumar NG-61 D
30 Khan Sufyaan Raza NG-62 B
31 Lakhani Krupa Yogesh NG-63 C
32 Kamde Mrunal Chetan NG-64 C
33 Jawade Oviya Anil NG-65 A
34 Motwani Devanshi Jitendral NG-66 C
35 Agrawal Bhavi Sanjay NG-67 C
36 Daulatkar Aryan Shailendra NG-68 AA
37 Agrawal Om Shailendra NG-69 C
38 Pingle Hiranya Kailash NG-70 B
39 Bharne Srushti Nilesh NG-71 D
40 Avadhut Atul Saraf NG-72 B
41 Vidyesh Ajay Kolte NG-73 B
42 Anadee Anand Bhagat NG-74 B
43 Ameya Girish Tiple NG-75 O
44 Janhavi Ajit Bhishma NG-76 B
45 Janhavi Ajay Shende NG-77 O
46 Nachiket Ashish Deshpande NG-78 A
47 Amruta Sachin Kale NG-79 AA
48 Radha Rajesh Padole NG-80 C
49 Mansi Mangesh Chandankhede NG-81 B
50 Vrunda Rajesh Dani NG-82 AA
51 Swara Mandar Akant NG-83 B
52 Parth Hemant Deshmukh NG-84 A
53 Siddhi Hemant Dumre NG-85 B
54 Paritosh Shailesh Tupkari NG-86 A
55 Yashashree Yogendra Dhole NG-87 C
       
Center Name : Somalwar High School,
Addtess : Central Bazaar Road, Gandhi Bagh,
Ramdaspeth, Nagpur – 440 025
Sampada Padole
   
   
   
   
       
1 Jadhao Sanjivani Vinod NG-88 C
2 Kandilkurwar Animesh Sanjay NG-89 B
3 Chitale Vaibhav Mahesh NG-90 C
4 Keshpage Atharva Naresh NG-91 D
5 Poulkar Aditya Manoj NG-92 C
6 Mule Sanskruti Sanjay NG-93 C
7 Chodhari Hetal Manish NG-94 AA
8 Dupare Chinmayee Mahesh NG-95 C
9 Ranaparkhi Siddhesh Pramod NG-96 C
10 Nasare Shreyas Anil NG-97 D
11 Kurve Uday Komal NG-98 C
12 Dhurai Shravya Chandrashekhar NG-99 C
13 Awate Anilesh Radheshyam NG-100 C
14 Jadhao Tejas Prakash NG-101 B
15 Dhoke Aman Atul NG-102 AA
16 Kalekar Astha Ajay NG-103 C
17 Tambuskar Bhavika Jayant NG-104 C
18 Dhobale Yadvi Naresh NG-105 C
19 Bodad Divyanshu Shashikant NG-106 C
20 Parihar Yuvraj Dileep NG-107 C
21 Joshi Ashawari Ajay NG-108 D
22 Bhoyar Soham Pravin NG-109 AA
23 Mohite Samadnya Satish NG-110 D
24 Sahu Kanishka Rajesh NG-111 B
25 Jogad Preksha Gautam NG-112 C
26 Potey Bhargavi Nitin NG-113 D
27 Chepe Shreeya Sanjeev NG-114 D
28 Mude Neha Ravindra NG-115 C
29 Panchbudhe Janhavi Nikhil NG-116 C
30 Chandankar Devansh Kailas NG-117 C
31 Vegad Rohnit Ajay NG-118 C
32 Chikhalikar Aditya Parikshit NG-119 AA
33 Sahu Manas Sanjay NG-120 C
34 Nagulwar Devang Yashwant NG-121 C
35 Gedam Kaivalya Prashant NG-122 C
36 Kumbade Shantanu Rajesh NG-123 C
       
Center Name : Jindal Vidya Mandir,
Address : JSW Housing Colony, MIDC Kalmeshwar,
Dist. Nagpur – 441 501

Mrs. Sumita Faithfulwar : 8208192428

   
   
   
   
   
       
1 Nanhe Om Ashokrao NG-124 D
2 Deshmukh Piyush Lalit NG-125 D
3 Samant Navinye Sanjay NG-126 B
4 Katediya Raghwan Arjun NG-127 C
5 Khonde Swayam Vinod NG-128 D
6 Gurao Vijay Kailas NG-129 C
7 Karan Aditi Vikash NG-130 D
8 Shrivastava Aditi Madhukar NG-131 C
9 Singh Apeksha Munimahesh NG-132 D
10 Joshi Tithi Hitesh NG-133 D
11 Gulhane Tanishka Manish NG-134 C
12 Khatediya Yatika Arjun NG-135 B
13 Tayde Anshul Dipak NG-136 C
14 Kamdi Manthan Shankar NG-137 C
15 Gondane Dhruv Rahul NG-138 D
16 Choudhary Shivam Subhash NG-139 D
17 Dehankar Mansi Tukaram NG-140 C
18 Akaree Vaibhavi Vishal NG-141 D
19 Ladole Soham Sachin NG-142 O
20 Khadse Kaustubh Suresh NG-143 AA
       
Center Name : Bhavan's Bhagwandas Purohit Vidya Mandir,
Address : Trimurti Nagar, Bhamti, Nagpur – 440 022

T. B. R. A. N's Munni English Medium School,
Near Deksha Bhoomi, South Ambazari Road,
Nagpur

   
   
   
   
   
   
       
1 Joshi Shravani Ashutosh NG-144 C
2 Jamjar Abhilasha Nilesh NG-145 AA
3 Gokhale Devashree Parag NG-146 C
4 Chikhalkar Siddhi Parag NG-147 C
5 Pendharkar Aditi Ajit NG-148 D
6 Bapat Yajnik Subhash NG-149 C
7 Soni Shrawani Swanand NG-150 C
       
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya Shankarnagar,
Address : Tal. Biloli, Dist. Nanded – 431 736

Mr. M. J. Raje : 9422718704

   
   
   
   
       
1 Hamde Divya Ashok NA-01 A
2 Sanghai Sayali Sanatkumar NA-02 B
3 Athawale Kanchan Rajesh NA-03 B
4 Kowdewar Srushti Nagorao NA-04 A
5 Borgaonkar Rutuja Sidharth NA-05 C
6 Pawar Rutuja Balaji NA-06 A
7 Bhagat Pranjali Balwant NA-07 C
8 Gayakwad Sanchi Pandhari NA-08 B
9 Bhavre nandini Laxman NA-09 C
10 Gadiwan Jivita Jeevan NA-10 B
11 Solankhe Shraddha Madhav NA-11 B
12 Chillarge Rajani Ravindra NA-12 B
13 Atar Shached Sharif NA-13 C
14 Bachhewad Shivam Madhavrao NA-14 A
15 Myakalwad Shyam Digambar NA-15 C
16 Ramasane Parth Ramakant NA-16 O
17 Rathod Roshan Gajanan NA-17 AA
18 Dhepale Swapnil Narayan NA-18 C
19 Palekar Ashutosh Avinash NA-19 AA
20 Mundkar Devendra Shivajirao NA-20 B
21 Torne Ritesh Madhavrao NA-21 A
22 Kadam Vasant Govindrao NA-22 B
23 Sirsat Pranav Prallahad NA-23 B
24 Rajegore Vaibhav Gangadhar NA-24 C
25 Kapale Ahinsa Ashok NA-25 A
26 Ardhapure Samrudhi Surendra NA-26 C
       
Address : 2nd Floor, Gajanan Plaza,
Behind Veterinary Hospital,
Gharpure Ghat Road,
Ashokstambh, Nashik – 422 002.

Minakshi Angadi : 9420886922

   
   
   
   
   
   
       
1 Acharya Animesh NS-01 B
2 Barhate Rucha Ganesh NS-02 B
3 Chordiya Yug NS-03 B
4 Deo Sahil Mukesh NS-04 AA
5 Dere Shreya Shekhar NS-05 B
6 Deshmukh Aarya Anand NS-06 B
7 Devade Dnyanesh Ashok NS-07 C
8 Gadakh Ranveer Dattatray NS-08 A
9 Goel Keshav NS-09 AA
10 Joglekar Shreya Subodh NS-10 B
11 Kalamkar Pranjal Prasad NS-11 C
12 Kapadnis Aditi Pankaj NS-12 B
13 Kasar Sarthak Santosh NS-13 D
14 Khairnar Anuj Yogesh NS-14 B
15 Khairnar Soham Nilesh NS-15 O
16 Khandare Kuber NS-16 B
17 Kokate Akshada Ravindra NS-17 B
18 Korde Anurag Pravin NS-18 B
19 Kothawade Aayush Shailendra NS-19 B
20 Mahajan Aditya Bhanudas NS-20 A
21 Mantri Aarav S. NS-21 AA
22 More Urvi Umesh NS-22 A
23 Nikam Diya Pankaj NS-23 AA
24 Nimbhore Aayush Vishal NS-24 C
25 Patel Shaleen Bhavesh NS-25 B
26 Pawar Dhairya Vijay NS-26 A
27 Pawar Jivitesh Ulhas NS-27 A
28 Pawar Shashwat Avinash NS-28 A
29 Sanap Tanmay Tushar NS-29 A
30 Sawant Vedant Sanjay NS-30 C
31 Saxena Parth Rohit NS-31 B
32 Saxena Parv Rohit NS-32 A
33 Shirore Vedant M. NS-33 A
34 Sonawane Eshan Sudhir NS-34 AA
35 Tarle Krushna Pravin NS-35 D
36 Vibhute Amruta Mohan NS-36 B
37 Wagh Prasad Pramod NS-37 AA
38 Yeola Toshiraj Girish NS-38 A
       
Center Name : Patwardhan High School,
Address : Maruti Ali, Near Athavda Bazzar,
Ratnagiri – 415 612

Mr. Gojare Kiran S. : 9767847358

   
   
   
   
   
       
1 Chaughule Nidhi Pramod RA-01 D
2 Chikate Kartik Gajanan RA-02 D
3 Dongarkar Aryan Sachin RA-03 D
4 Salam Aryan Sandip RA-04 B
5 Joshi Gargi Ramchandra RA-05 B
       
Center Name : Mrs. Vidya Degwekar : 7350683579
Address: Nirman near Dhaveer Krupa Society,
Jawahar Nagar, Roha – 402 109
   
   
   
       
1 Bamugade Sheeyash Nitin RO-01 AA
2 Dighe Ayush Mahindra RO-02 C
3 More Parth Haresh RO-03 C
4 Waghmare Soham Jaywant RO-04 C
5 Kandare Shalmon Kiran RO-05 D
6 Tawade Shree Suhas RO-06 C
7 Joshte Charvi Amit RO-07 C
8 Khariwale Payal Praveen RO-08 C
9 Shah Hitarth Kamalchand RO-09 AA
10 Patel Preet Jatin RO-10 C
11 Ghone Arjun Jeetendra RO-11 C
12 Sonawane Sarthak Umesh RO-12 AA
13 Pawar Swara Sanjay RO-13 C
14 Arekar Sharvi Vinayak RO-14 C
15 Ayyali Renuka Devanna RO-15 D
16 Pimple Srujan Sachin RO-16 AA
17 Patel Shrikant Ramghan RO-17 AA
18 Malekar Aryan Anil RO-18 AA
19 Solanki Palak Arjun RO-19 AA
20 Kapase Manasi Raman RO-20 C
21 Paranape Saloni Swapnil RO-21 C
22 Varma Akshat Pradeep RO-22 AA
23 More Ansh Ajit RO-23 D
24 Singh Riddhima Raviprakash RO-24 AA
25 Mundhe Ruturaj Ramesh RO-25 C
26 Ladage Srushti Nitin RO-26 AA
27 Goriwale Rai Nitin RO-27 AA
28 Chalke Saarth Rakesh RO-28 C
29 Joshi Atharva Sushil RO-29 AA
30 Patel Shiv Mukesh RO-30 C
31 Oswal Greesha Amit RO-31 AA
32 Manjalkar Aarya Anant RO-32 AA
33 Pathak Soham Makarand RO-33 A
34 Deshmukh Arjun Santosh RO-34 C
35 Kode Ritesh Ravikant RO-35 D
36 Meta Dhruv Jeetendra RO-36 C
37 Ghadge Om Dileep RO-37 D
38 Sangam Anuj Suhas RO-38 B
39 Kulkarni Nidhi Jitendra RO-39 C
40 Samuel Liya Sanjeev RO-40 C
41 Mokashi Shlok Vinay RO-41 C
42 Vedak Aahana Vishvesh RO-42 B
43 Jagade Sujal Santosh RO-43 AA
44 Pathe Atharva Ajay RO-44 C
45 Deshmukh Saee Santosh RO-45 C
46 Salunkhe Sunny Santosh RO-46 AA
47 Choudhari Anushka Vijay RO-47 C
48 Devlekar Suyog Nandkumar RO-48 AA
49 Rameshwaram Satwik Arjun RO-49 C
50 Kumar Aastha Satyendra RO-50 D
51 Gujar Ira Prashant RO-51 C
52 Bamane Aayush Gajanan RO-52 C
53 Kutty Sheha Sukumaran RO-53 C
54 Hate Viraj Dadasaheb RO-54 C
55 Shinde Vaishnavi Sanjay RO-55 AA
56 Lokhande Saksham Nilesh RO-56 C
57 Shinde Piyush Ashok RO-57 AA
58 Kadam Divya Maruti RO-58 C
59 Telange Tanvi Nandkumar RO-59 C
60 Yerunkar Sameer Sajjad RO-60 D
       
KES Dr. Govind Raje English Medium Scholol, Roha    
       
1 Budukale Rohini Gajanan RO-61 B
2 Shinde Harsh Rupesh RO-62 C
3 Sanas Nidhi Naresh RO-63 C
4 Todkar Shreya Lalasaheb RO-64 D
5 Dalvi Ved Sachin RO-65 D
6 Bhagat Siddhi Sachin RO-66 B
7 Panchal Harsh Sandip RO-67 C
8 Dhotre Swaraj Bhausaheb RO-68 D
9 Shinde Samruddhi Umesh RO-69 C
10 Pawar Sejal Shankar RO-70 C
11 Dhavulkar Kunal Kiran RO-71 D
       
J. M. Rathi English School, Roha  
 
 
       
1 Vighnesh Tamhankar RO-72 B
2 Sarthak Rake RO-73 AA
3 Apoorva Mhatre RO-74 C
4 Pranav Biju RO-75 B
5 Shreya P. Dalvi RO-76 C
6 Sankalp Bhausaheb Mane RO-77 D
7 Saumya R. Kshirsagar RO-78 AA
8 Dahiphale Dhanashree RO-79 C
9 Patel Ved RO-80 C
10 Pawar Sunny RO-81 C
       
       
Center Name : Hindavi Public School,
Address : 380/6, Karanje Tarf, Rashtramata Jijau Colony,
Satara – 415 001
Mr. Sandeep Waghulkar : 8007300011
   
   
   
   
       
1 Ghose Shreya Sanjit SA-01 C
2 Agunde Shneha Tanaji SA-02 D
3 Jadav Sanika Suresh SA-03 D
4 Bhosale Vedika Devendra SA-04 C
5 Thakur Prutaviraj Santosh SA-05 C
6 Satarkar Tanishka Santosh SA-06 C
7 Bhosale Shravani Ganesh SA-07 C
8 Sankpal Shreyash Santosh SA-08 D
9 Warange Vaishanavi Sankar SA-09 C
10 Salunkhe Araya Amit SA-10 AA
11 Shinde Saloni Satish SA-11 AA
12 Gujar Aryan Lakshman SA-12 C
13 Panchal Om Rajendra SA-13 AA
14 Pawer Prachi Devendra SA-14 C
15 Shende Sanika Satish SA-15 C
16 Jani Vaidik Viren SA-16 C
17 Shinde Anjali Santosh SA-17 D
18 Mane Anushaka Ajit SA-18 D
19 Piyush Kisan Bhosale SA-19 D
20 Bhosale Prasad Nanaso SA-19A AA
21 Khade Pruthviraj Vasant SA-20 A
22 Jankar Swaraj Bapurao SA-21 B
23 Jagadale Pramod Rayaram SA-22 B
24 Phadtare Tanaswi Shankar SA-23 A
25 Kulkarni Sanskruti Prashant SA-24 B
26 Inamdar Ananya Arun SA-25 A
27 Nikam Sanshruti Tejas SA-26 B
28 Kale Gauri Subhash SA-27 A
29 Kakurle Ashwini Vinayak SA-28 A
30 Shingade Samruddhi Ankush SA-29 A
31 Gadave Samrudhi Dattatray SA-30 A
       
Center Name : Dnyansamwardhini Marathi Medium Secondary School,
Address : At Post Shirwal, Taluka – Khandala,
Dist. Satara – 412 801
Mrs. Nilima Jagtap : 9890905477
   
   
   
   
       
       
1 Anturkar Apoorva Harshvardhan SH-01 A
2 Bobade Srushti Ganesh SH-02 B
3 Shete Bhakti Revan SH-03 A
4 Nikam Prajkta Parag SH-04 A
5 Nigade Shravani Umesh SH-05 C
6 Kazi Alisha Amir SH-06 B
7 Pandit Purva Deepak SH-07 AA
8 Shingare Swapnil Nagnath SH-08 C
9 Gaikwad Vedant Rakesh SH-09 B
10 Shirtode Mayur Subhash SH-10 B
11 Gurav Sarthak Santosh SH-11 C
12 Pawar Shivam Shrikrishna SH-12 C
13 Sukale Abhinav Rupesh SH-13 C
14 Ganeshkar Om Anil SH-14 B
15 Gaikwad Abhinav Sachin SH-15 B
16 Mane Aarya Sanjay SH-16 C
17 Jadhav Simran Nitin SH-17 B
18 Chavan Ketan Ganpat SH-18 B
19 Shendage Atharv Mohan SH-19 C
20 Rawat Roshani Balwantsing SH-20 C
21 Yadav Ishika Ramsumer SH-21 B
       
Center Name : Jana Prabodhini Balvikash Mandir Prashala,
Address : 156/D, Railway Lines,
Dhafarin Chowk, Solapur – 413 001
Mob. : 8275202942
Mrs. Ashwini Jadhav : 9860805082
   
   
   
   
   
       
1 Bejgam Shreya Sheetalkumar SO-01 D
2 Katakdhond Sakshi Shashikant SO-02 C
3 Koli Spandan Parshuram SO-03 C
4 Chillai Pravin Laxmikanth SO-04 C
5 Mateti Ritesh Chandrashekhar SO-05 AA
6 Bagalkoti Dev Sanjeevakumar SO-06 C
7 Mirakkar Amaey Dinesh SO-07 C
8 Chavan Shradha Shankar SO-08 D
9 Todkeri Samarth Sachin SO-09 D
10 Mulage Vaishnavi Prabhuram SO-10 C
11 Sayyad Zuber Faruck Sajda SO-11 D
12 Gavane Uday Sachin SO-12 D
13 Pol Dhanshree Dhananjay SO-13 AA
14 Pol Tejashree Dhananjay SO-14 AA
15 Wali Bhumuka Rajkumar SO-15 D
16 Kakmare Ganesh Mallinath SO-16 AA
17 Hotgund Amulya Yamanappa SO-17 C
18 Kashap Yashraj Madhikar SO-18 C
19 Pasul Atherva Baskar SO-19 D
20 Ghodake Aryan Santosh SO-20 C
21 Borala Shreyal Sharad SO-21 C
22 Mahindrakar Pavan Prabhakar SO-22 C
23 Devkare Samarth Karabasappa SO-23 C
24 Bohra Jainam Satishkumar SO-24 D
       
Center Name : Jana Prabodhini Balvikash Mandir Prashala,
Address : 156/D, Railway Lines,
Dhafarin Chowk, Solapur – 413 001
Mob. : 8275202942
   
   
   
   
       
1 Shounak Sunil Ingale SO-25 C
2 Vishvajeet Hrichandra Kadam SO-26 D
3 Mohit Prashant Doke SO-27 C
4 Harshawardhan Pratapsinh Deshpande SO-28 C
5 Sarvesh Arvind Nedgiri SO-29 D
6 Prasad Mangesh Nagtilak SO-30 C
7 Nandini Shrikant Aakude SO-31 D
8 Aaditi Anand Kamble SO-32 B
9 Devshree Shishir Sathye SO-33 C
       
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya,
Address : At-post-Pokhrapur, Tal. Mohol, Dist. Solapur – 413 248
   
   
       
1 Shendage Shrushti Vishnu SO-34 A
2 Chandanshive Prathmesh Shahaji SO-35 C
3 Dede Amraja Arun SO-36 C
4 Pawar Pragati Kashinath SO-37 B
5 Jagdale Sheetal Yuvraj SO-38 A
6 Shivyogi Basavraj Gaurishankar SO-39 C
7 Varude Atharv Vishwanath SO-40 A
8 Kambale Shubham Shahaji SO-41 A
9 Ghule Aastha Manohar SO-42 O
10 Helkar Asmita Narayan SO-43 B
11 Jadhav Payal Sanjay SO-44 A
12 Gaikwad Rahul Ramesh SO-45 AA
13 Birajdar Sneha Gajanand SO-46 C
14 Ekatpure Vidya Vitthal SO-47 A
15 Thorat Utkarsha Chandrakant SO-48 B
16 Kadam Prajyot Pirappa SO-49 B
17 Jadhav Rakesh Hambirrav SO-50 B
18 Lokhande Tushar Anil SO-51 AA
19 Mali Gitanjali Shatrughan SO-52 B
20 Valekar Ashish Vaman SO-53 AA
21 Shinde Raj Ramkrishna SO-54 B
22 Thorbole Shivraj Abhijeet SO-55 B
23 Chaure Janhavi Gangadhar SO-56 C
24 Dolare Amey Rajendra SO-57 O
25 Yadav Gayatri Sadashiv SO-58 C
26 Deshmukh Avishkar Bapurav SO-59 A
27 Pakhare Prathmesh Maruti SO-60 B
28 Awalekar Vishwa Sachin SO-61 B
29 Bhosale Pragati Babasaheb SO-62 C
30 Gawali Tejas Ramchandra SO-63 B
31 Surve Pratiksha Vilas SO-64 B
32 Shinde Yash Ravindra SO-65 A
33 Kshirsagar Akshay Vijay SO-66 B
34 Kale Vaishnavi Santosh SO-67 C
35 Magar Tijswini Dadasaheb SO-68 A
36 Shinde Aditya Vitthal SO-69 A
37 Navale Yashraj Sanjay SO-70 B
38 Koshti Kirti Rameshwar SO-71 C
39 Kale Pranali Pundlik SO-72 B
40 Mane Mohini Madhukar SO-73 B
41 Lokhande Samiksha Tanaji SO-74 B
42 Hulle Siddharam Nagnath SO-75 C
43 Gaikwad Samruddhi Bandu SO-76 A
44 Patait Onkar Ramdas SO-77 B
45 Dhole Tarang Vijay SO-78 C
       
Center Name : Jana Prabodhini Balvikash Mandir Prashala,
Address : 156/D, Railway Lines,
Dhafarin Chowk, Solapur – 413 001
Mob. : 8275202942
Ms. Radha S. Jadahav : 8411936240
   
   
   
   
   
       
1 Bhattad Anand Sachin SO-79 C
2 Kulkarni Shreyas Pramod SO-80 C
3 Varade Tanish Abhijit SO-81 AA
4 Kalyani Parth Prakash SO-82 B
5 Arshid Vardhan Nitin SO-83 C
6 Maske Prathamesh Vishal SO-84 C
7 Patel Afham Fahimoodin SO-85 AA
8 Rokade Tanishka Gorakh SO-86 C
9 Samal Devanshi Umashankar SO-87 C
10 Shahare Tanuska Harish SO-88 C
11 Ambarkar Vaishnavi Umesh SO-89 C
12 Jagtap Prachi Umesh SO-90 C
13 Kalshetti Aarya Sunil SO-91 C
14 Khobare Ishwari Shivshankar SO-92 D
15 Malge Tanishk Prashant SO-93 O
16 Shaikh Mahjabin Md. Qadir SO-94 D
       
Center Name : Jawahar Navodaya Vidyalaya,
Address : Naldurg Road, Tuljapur,
Dist. Osmanabad – 413 601

Mr. M.N. Gund : 9730328793

   
   
   
   
   
       
1 Mansi Ashok OS-01 A
2 Aurade Pranjali Laxman OS-02 A
3 Chilwant Snehal Mahadev OS-03 B
4 Nikalje Chandana Amol OS-04 C
5 Shinde Anjali Bhau OS-05 B
6 Mate Shruti Anil OS-06 B
7 Patale Siddhi Anant OS-07 C
8 Parandkar Dnyaneshwari Vivekanand OS-08 A
9 Kulkarni Sanika Ganapat OS-09 B
10 Chante Sarswati Shekhar OS-10 C
11 Awad Ankita Balaji OS-11 B
12 Gaikwad Parmi Surykant OS-12 C
13 Humbe Aniket Ankush OS-13 A
14 Gaikwad Rohit Hanuman OS-14 AA
15 Shinde Sarthak Anil OS-15 B
16 Shinde Prathamesh Ramesh OS-16 A
17 Bobade Akshad Baliram OS-17 C
18 Kawade Akash Chatrabhuj OS-18 A
19 Bhosale Abhijeet Satyanarayan OS-19 C
20 Gaikwad Sandesh Kishor OS-20 A
21 Dongare Aditya Sambhaji OS-21 B
22 Jadhav Prathamesh Rukhamaji OS-22 C
23 Dhole Shivam Prabhuling OS-23 B
24 Duwre Harsh Balaji OS-24 C
25 More Amruta Suadagar OS-25 C
26 Hire Bhoomika Kishor OS-26 A
27 Kamble Pradnya Haridas OS-27 C
28 Sarade Prajakta Laxman OS-28 B
29 Neel Pranita Vijay OS-29 B
30 Barkul Priyanka Vikas OS-30 B
31 Vhatkar Sainandinj Vilas OS-31 B
32 Kamble Sakshi Shrikrushna OS-32 D
33 Kature Adesh Digambar OS-33 C
34 Tele Shravani Pandurang OS-34 A
35 Ballal Ayush Appa OS-35 C
36 Ingole Bhairavraje Bhivaji OS-36 B
37 Dhaware Shivaji Bharat OS-37 D
38 Pawar Shrikant Shivaji OS-38 C
39 Gujar Shrikrushna Suryakant OS-39 B
40 Birajdar Shrinath Vyankatrao OS-40 C
41 Kedar Sushant Narayan OS-41 C
42 Mugale Vaibhav Rakmaji OS-42 C
43 Kange Sayali Sunil OS-43 C
44 Beg Rihan Sattar OS-44 C
45 Yarmunwad Gayatri Balaji OS-45 C
46 Adatrao Rutuja Dayaneshwar OS-46 B
47 Tejaswani Mule OS-47 B
48 Gaytri Ghogare OS-48 C
49 Sanket Yedake OS-49 B
50 Shriyash Shinde OS-50 C
       
Center Name : Bajaj Science Centre,
Address : Gandhi Gyan Mandir's,
Jamnalal Bajaj Marg,
Civil Lines, Wardha – 442 001
Mrs. Manisha Sakhare : 9730106530
   
   
   
   
   
       
1 Singam Arnavee Amol WA-01 C
2 Rathi Satwik Prakash WA-02 B
3 Wanjari Akshar Arvind WA-03 C
4 Saraf Arsha Anand WA-04 C
5 Sao Ayush Santosh WA-05 C
6 Tibdewal Yug Mitesh WA-06 C
7 Sahu Parth Anil WA-07 C
8 Jagtap Yash Manoj WA-08 C
9 Singh Yuvraj Rajendra WA-09 C
10 Bhute Yugant Sachin WA-10 C
11 Bhajbhuj Dhairya Ajay WA-11 B
12 Bodhe Krishna Kishor WA-12 B
       
Center Name : Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya, Nigdi, Pune
Address : Sindhunagar, Near Cosmos Bank, Sec. 25,
Pradhikaran Nigdi, Pune – 44
   
   
   
   
1 Aher Tanmay Prakash PIM-01 C
2 Ingle Tanishk Manoj PIM-02 C
3 Bhalekar Avdhoot Sachin PIM-03 AA
4 Arakert Harsha Madappa PIM-04 C
5 Sambhushete Sharvari Shital PIM-05 D
6 Chtrde Kasturi Mangesh PIM-06 C
7 Mali Dulkit Girish PIM-07 AA
8 Ranadive Madhulika Harshad PIM-08 B
9 Dubal Aditya Ajit PIM-09 AA
10 Lavand Atharva Anant PIM-10 D
11 Mhaske Rohan Deepak PIM-11 C
12 Neve Pooja Yogesh PIM-12 C
13 Yengandul Jagdish Anuj PIM-13 C
14 Patil Abhinav Ramesh PIM-14 C
15 Adkar Arya Dipak PIM-15 AA
16 Jadhav Akshaya Kamlakar PIM-16 D
17 Khochare Ishita Mangesh PIM-17 C
18 Tile Prajakta Satyanarayan PIM-18 AA
19 Zope Sanika Jayant PIM-19 AA
20 Malkar Prajwal Parab PIM-20 D
21 Pahurkar Amit Sheshrao PIM-21 C
22 Chavan Aditya Amar PIM-22 AA
23 Chukekar Bhavesh Digambar PIM-23 AA
24 Pabar Anuj Shivprasad PIM-24 AA
25 Kumbhar Saee Amar PIM-25 AA
26 Dhayagude Atharv Sanjay PIM-26 AA
27 Shewale Sarthak Sharadchandra PIM-27 C
28 Chavan Aditya Sanjay PIM-28 C
29 Malshikre Malhar Bapu PIM-29 C
30 Khade Jayesh Dhanaji PIM-30 B
31 Thakare Tanishka Rajesh PIM-31 C
32 Wankhade Nikita Ramesh PIM-32 AA
33 Chavan Revati Hemant PIM-33 AA
34 Kalamkar Shlok Eknath PIM-34 AA
35 Manputra Atharva Sadanand PIM-35 C
36 Dherange Vedant Padmakar PIM-36 AA
37 Pawar Ojasvi Jayavant PIM-37 AA
38 Inamdar Ved Makarand PIM-38 C
39 Khatu Sruja Amitkumar PIM-39 A
40 Sable Radhika Chandrashekhar PIM-40 B
41 Patil Athila Suhas PIM-41 B
42 Khamkar Sanjana Sachin PIM-42 D
43 Pradhan Aastha Paritosh PIM-43 AA
44 Jadhav Atharva Anil PIM-44 C
45 Mane Siddhesh Vijay PIM-45 C
46 Sardeshmukh Nishant Ashish PIM-46 D
47 Bhavsar Devang Kiran PIM-47 C
48 Datkhile Sarthak Ramhari PIM-48 B
49 Kudale Tanmay Ravindra PIM-49 D
50 Choudhari Ankita Ranjeet PIM-50 C
51 Mhaskar Piyush Rajesh PIM-51 AA
52 Tayde Priyanka Rajeshwar PIM-52 C
53 Dongre Sanavi Sachin PIM-53 C
54 Damodare Anushka Sheklal PIM-54 C
55 Randive Yashshree Laxman PIM-55 AA
56 Mhaske Sanjana Vinod PIM-56 C
57 Bhondani Ved Ashok PIM-57 D
58 Adwani Diti Rahul PIM-58 C
59 Hora Khushi Sagar PIM-59 C
60 Kate Rahul Sham PIM-60 AA
61 Mahajan Siddarth Sandesh PIM-61 B
62 Jha Shivam Ashok PIM-62 C
63 Sutar Pratisad Ashok PIM-63 AA
64 Gund Sanika Umesh PIM-64 C
65 Pisale Anuja Sanjay PIM-65 C
66 Prasad Aarushi Nilesh PIM-66 B
67 Patil Shivanjali Chandrashekar PIM-67 D
68 More Sukhada Padmakar PIM-68 AA
69 Shinde Anagha Yogesh PIM-69 C
70 Adwani Karan Mahendra PIM-70 D
71 Chandwani Hardill Rajesh PIM-71 C
72 Ramchandani Dev Nandlal PIM-72 C
73 Landge Raunak Gokul PIM-73 AA
74 Wakte Aayush Rajesh PIM-74 C
75 Singh Aryan Shailesh PIM-75 AA
76 Wadhwani Jatin Dilip PIM-76 C
77 Mudaliar Ishwari Jaikumar PIM-77 C
78 Deshpande Ayush Avinash PIM-78 B
79 Vaidya Devaashish Pranav PIM-79 B
80 Deshpande Shriya Anant PIM-80 B
81 Shivthare Sidhi Kundan PIM-81 AA
82 Nair Nandika Rajendran PIM-82 A
83 Choudhary Bibek Tapas PIM-83 D
84 Javaria Shalin Naveen PIM-84 A
85 Bhadauriya Parth Prashant PIM-85 C
86 Sinare Neel Rahul PIM-86 C
87 Abhay Madhav Abhaykumar PIM-87 AA
88 Singh Shreya Premanandsingh PIM-88 B
89 Chandrachud Aditya Balraj PIM-89 C
90 Sonawane Atharva Chandrakant PIM-90 C
91 Shingare Avaneesh Jitendra PIM-91 C
92 Baviskar Purvesh Dipak PIM-92 C
93 Patel Rishita Hitesh PIM-93 C
94 Birhade Devyani Pravin PIM-94 AA
95 Motekar Meet Rakesh PIM-95 AA
96 Sepate Aditya Ashwinikumar PIM-96 C
97 Philip Vilina Philip Varghese PIM-97 AA
98 Krishnan Rithvik Ramakrishnan V. PIM-98 AA
99 Lokhande Piyush Makarand PIM-99 A
100 Ambike Piyush Milind PIM-100 B
101 Chavan Rushikesh Tanaji PIM-101 C
102 Kudale Harshawardhan Amit PIM-102 D
103 Kale Shubham Vijay PIM-103 C
104 Jeve Akshara Nanasaheb PIM-104 C
105 Kulkarni Yadnesh Pradeep PIM-105 D
106 Jamdar Shubham Vilas PIM-106 AA
107 Bothe Harshwardhan Dnyanesh PIM-107 AA
108 Nair Varada Sanjeev PIM-108 AA
109 Uthale Kaustubh Sunil PIM-109 A
110 Kandekar Priyal Mangesh PIM-110 AA
111 Patil Pratyush Pratap PIM-111 A
112 Saraf Mahant Abhay PIM-112 A
113 Gaikwad Sayali Raviraj PIM-113 O
114 Patil Ayush Atul PIM-114 A
115 Asodariya Tilak Ashok PIM-115 A
116 Dhole Saket Vasant PIM-116 B
117 Nathan Aaron Victor PIM-117 C
118 Kankhar Advika Saurav PIM-118 A
119 Bakshi Shakalya Sandeep PIM-119 A
120 Mahajan Vedang Sanjay PIM-120 A
121 Deshpande Vedika Dinesh PIM-121 B
122 Joshi Apurva Paresh PIM-122 O
123 Shadangule Ananya PIM-123 B
124 Shelgaonkar Tia Jayant PIM-124 A
125 Sambari Amogh Aniket PIM-125 AA
126 Kulkarni Akshat Shailesh PIM-126 O
127 Kumar Aditya Alokkumar PIM-127 AA
128 Athale Aarush Jitendra PIM-128 C
129 Sutar Soham Keshav PIM-129 C
130 Sakore Yashraj Pradip PIM-130 AA
131 Pokharkar Shubh Bhagvan PIM-131 AA
132 Naikwadi Vedant Suresh PIM-132 C
133 Kadam Janvi Anant PIM-133 AA
134 Gade Pranali Adinath PIM-134 AA
135 Tambe Avdhoot Rajesh PIM-135 D
136 Jagdale Mayuri Sunil PIM-136 C
137 Bhumbare Shivam Mukanda PIM-137 C
138 Kelkar Sai Manoj PIM-138 C
139 Pande Aditya Santosh PIM-139 AA
140 Dhamdhere Sarthak Sandeep PIM-140 C
141 Chaya Viswevi Zashekhol PIM-141 D
142 Patil Anshul Vilas PIM-142 C
143 Doke Prithviraj Nandkumar PIM-143 D
144 Shirke Rajvardhan Ravindra PIM-144 AA
145 Lokhande Sumadhe Vikas PIM-145 C
146 Randhave Sarthak Dinesh PIM-146 AA
147 Seervi Deepak Pukhraj PIM-147 C
148 Thite Isha Vivek PIM-148 D
149 Salvi Vedant Dinesh PIM-149 D
150 Khade Rugved Yuvraj PIM-150 C
151 Rarange Nayan Vitthal PIM-151 C
152 Sawardekar Bhupen Avinash PIM-152 D
153 Kunjir Vedant Balasaheb PIM-153 C
154 Shinde Ishwar Shantaram PIM-154 C
155 Pawar Abhimanyu Sangram PIM-155 C
156 Ghodke Viraj Vishal PIM-156 C
157 Das Ishan Nakuldas PIM-157 C
158 Jagtap Suyash Sukhadev PIM-158 D
159 Joshi Shantanu Anand PIM-159 C
160 Madke Kuber Yogesh PIM-160 D
161 Patil Harsh Sunil PIM-161 D
162 Pawar Sagrag Bhausaheb PIM-162 C
163 Satav Kunal Somnath PIM-163 AA
164 Sharma Adarsh Santosh PIM-164 C
165 Shinde Pruthviraj Mahendra PIM-165 AA
166 Shinde Satej Yogesh PIM-166 C
167 Sontakke Yadnesh Sachin PIM-167 AA
168 Dhole Mayur Madhukar PIM-168 D
169 Khan Asif Ibadur PIM-169 C
170 Shivale Sarthak Kaluram PIM-170 D
171 Salmani Tabrej Ahemad Parvej Ahemad PIM-171 AA
172 Shegaonkar Aman Sunil PIM-172 C
173 Thite Harshwardhan Sambhaji PIM-173 D
174 Shinde Aditya Pravin PIM-174 C
175 Ugale Sai Ashok PIM-175 C
176 Kurund Omkar Raju PIM-176 D
177 Phasale Krishna Babasaheb PIM-177 D
178 Kale Abhishek Jivan PIM-178 C
179 Tanpure Pranav Balasaheb PIM-179 C
180 More Aniket Machindra PIM-180 C
181 Sharma Shikhar Harish PIM-181 B
       
Center Name : Jnana Prabodhini Prashala
Address : 510, Sadashiv Peth, Pune – 30


Ph. : 24207000 / 24207121
   
   
   
   
       
1 Bade Dhruv Milind PU-01 B
2 Dalvi Shlok Jasraj PU-02 A
3 Desai Eshan Atmaram PU-03 A
4 Dod Shubhankar Ramesh PU-04 A
5 Hingmire Mithilesh Ganesh PU-05 B
6 Kapase Yash Parashuram PU-06 B
7 Karandikar Aarush Amol PU-07 B
8 Kothi Shardul Ravindra PU-08 A
9 Kulkarni Malhaar Mayuresh PU-09 A
10 Kulkarni Sudeep Venkat PU-10 C
11 Marathe Mihir Hemant PU-11 AA
12 Munikutla Venkatasaikarthik PU-12 B
13 Pairaiturker Palash Pradyumna PU-13 O
14 Pawar Rajveer Sandip PU-14 A
15 Satwik Sumedh Bhalchandra PU-15 A
16 Talware Dhruv Nandlal PU-16 A
17 Vaidya Niraj Sachin PU-17 A
18 Wadikar Arnav Anand PU-18 AA
19 Bagdi Aastha Jagdish PU-19 A
20 Belambe Anwita Ashish PU-20 A
21 Bhonge Sanika Nishant PU-21 B
22 Deshpande Gargi Aniruddha PU-22 C
23 Jagtap Arya Sanjaykumar PU-23 C
24 Joshi Anahita Amey PU-24 B
25 Khade Urvika Satish PU-25 A
26 Kulkarni Ira Ajinkya PU-26 B
27 Kulkarni Savani Sameer PU-27 C
28 Moholkar Suchitra Vivek PU-28 B
29 Rajhans Ayushi Hrishikesh PU-29 B
30 Rasal Anisha Balasaheb PU-30 A
31 Chaudhari Sonakshi Baban PU-31 B
32 Bivalkar Atharva Dattatray PU-32 A
33 Chaudhari Sarthak Mahendra PU-33 A
34 Gavane Arjun Vijay PU-34 O
35 Gujar Arya Nilesh PU-35 O
36 Karekar Vedant Abhijeet PU-36 O
37 Kurandale Kunal Dnyandev PU-37 O
38 Nimbalkar Raj Vithoba PU-38 O
39 Phansalkar Sarvesh Suyog PU-39 O
40 Shinde Avishkar Abhay PU-40 O
41 Thombare Varad Sharad PU-41 O
42 Bhinge Aarna Anand PU-42 C
43 Bhojane Yukta Mahesh PU-43 A
44 Chavan Tanuja Rajesh PU-44 O
45 Dhok Siddha Jaideep PU-45 O
46 Dhokale Prachiti Pradip PU-46 O
47 Dharmadhikari Bhakti Laxmikant PU-47 B
48 Joshi Mugdha Yogesh PU-48 O
49 Kamthe Dnyaneshwari Prafulla PU-49 A
50 Kanade Samrudhhi Suhas PU-50 A
51 Kulkarni Anushka Ganesh PU-51 A
52 Kulkarni Ira Nilesh PU-52 A
53 Mandlik Avani Niranjan PU-53 O
54 Mane Utkarsha Ganesh PU-54 B
55 Mokal Anvi Pravin PU-55 O
56 Moharil Swanandi Dhananjay PU-56 O
57 Pachundkar Aarya Bhausaheb PU-57 AA
58 Kulkarni Samjnaa Sunil PU-58 O
59 Adlinge Prajakta Sudam PU-59 A
60 Varun Gaurav Kurichh PU-60 B
61 Vaed Shukla PU-61 A
62 Spandan Shukla PU-62 B
63 Powniker Mugdha Nilesh PU-63 A
64 Menon Avantika Pradeep PU-64 A
65 Garg Shivika Sharad PU-65 B
66 Mirasdar Ira Anand PU-66 C
67 Ghanekar Soham Jitendra PU-67 B
68 Gujar Om Manoj PU-68 C
69 Joshi Harshavardhan Saurabh PU-69 A
70 Kulkarni Mihir Manoj PU-70 B
71 Pingle Aarya Anil PU-71 C
72 Joshi Harshita Suhas PU-72 A
73 Javadekar Harsh Kapil PU-73 B
74 Vedpathak Shradha Satish PU-74 B
75 Mulay Sharvari Sanjay PU-75 AA
76 Gulave Vaishnavi Nagesh PU-76 A
77 Joglekar Yash Milind PU-77 C
78 Deshpande Devesh Shantanu PU-78 C
79 Marde Sneha Sameer PU-79 C
80 Phale Darshan Yogesh PU-80 AA
81 Vaidya Atharv Sachin PU-81 C
82 Paul Urshita Ashimkumar PU-82 O
83 Sathik Siddhesh Jefferson PU-83 A
84 Andhale Pranav Amol PU-84 O
85 Sarve Malhar Dhananjay PU-85 A
86 Heda Rishi Pankaj PU-86 A
87 Hakkapakki Nirjara Navin PU-87 B
88 Shelke Shlok Vinayak PU-88 B
89 Chaudhari Sameer Mohan PU-89 A
90 Mishra Akshay Rajeev PU-90 A
91 Chaudhari Sameer PU-91 AA
92 Gumaste Gayatri Sameer PU-92 C
93 Lodha Anay Shirish PU-93 A
94 Sahasrabuddhe Amruta Jaideep PU-94 AA
95 Mali Shreyas Chandrakant PU-95 O
96 Kadam Maithili Anil PU-96 D
97 Karale Sai Sagar PU-97 C
98 Dahatonde Tanvi Madhukar PU-98 D
99 Saptarshi Tanvi Amol PU-99 C
100 Korde Rucha Amol PU-100 C
101 Bhanage Swara Ashutosh PU-101 B
102 Kulkarni Akshat Jayesh PU-102 B
103 Harpale Pudrani Nitin PU-103 AA
104 Jadhav Rucha Vijay PU-104 C
105 Waghmare Sara Amar PU-105 AA
106 Paranjpe Jayesh Yogesh PU-106 B
107 Mirasdar Kamad Darshan PU-107 AA
108 Deshpande Jyotiraditya Amol PU-108 AA
109 Konde Anannya Girish PU-109 C
110 Sonaje Anshul Umesh PU-110 B
111 Sakpal Shri Rajendra PU-111 B
112 Patil Utkarsh Anil PU-112 B
113 Pate Soham Vinayak PU-113 O
114 Patil Deepak Prashant PU-114 O
115 Patil Nandini Prashant PU-115 A
116 Tiwari Abhinav Yogesh PU-116 C
117 Prab Neel Ajay PU-117 C
118 Parab Nikhil Ajay PU-118 C
119 Tumne Shubhankar Ashutosh PU-119 B
120 Chandorkar Atharva Atul PU-120 C
121 Sali Nind Nilesh PU-121 C
122 Salkar Arya Yogesh PU-122 B
123 Kadukar Janhavi Pradip PU-123 B
124 Jahagirdar Ojas Prakash PU-124 B
125 Khose Neel Satish PU-125 C
126 Dave Himanshu Sanjay PU-126 C
127 Thorat Omkar Sandip PU-127 O
128 Borse Spandan Jaywant PU-128 C
129 Patil Darshan Vinodkumar PU-129 AA
130 Gapate Sarthak Popat PU-130 AA
131 Konde Prathamesh Mangesh PU-131 D
132 Pilghar Sai Somnath PU-132 D
133 Phale Aush Dattatraya PU-133 B
134 Barve Kartik Vilas PU-134 C
135 Nagtilak Archit Amol PU-135 D
136 Bothare Advait Jayant PU-136 C
137 Potdar Ved Vinay PU-137 C
138 Dante Jonathan Sunil PU-138 B
139 Meshram Amogh Vishal PU-139 C
140 Sethia Yogita Jaidev PU-140 C
141 Govilkar Shruti Shrirish PU-141 O
142 Suravase Siddhi Bramhadeo PU-142 C
143 Togarge Shlok Vinkatesh PU-143 A
144 Kore Shrutayu Sandeep PU-144 B
145 Bhagwat Siddhi Santosh PU-145 A
       
Center Name : The Bishop's Co-Ed School,
Address : 78, Kalyani Nagar, Pune – 411 006


M. J. Venkateswaran : 9881547766
   
   
   
   
       
1 Barapatre Sharv Sandeep PU-151 AA
2 Gupta Dhruv Pravin PU-152 A
3 Singh Prakhar Dhananjay Kumar PU-153 AA
4 Agarwal Nitya Rakesh Kumar PU-154 C
5 Pandya Parv Jigar PU-155 B
6 Jadaun Ishaan Jitendrasingh PU-156 D
7 Patil Ishan Milind PU-157 A
8 Agarwal Ishaan Sagar PU-158 C
9 Ganganwar Avaneesh Yatish PU-159 C
10 Kharat Sidhant Amit PU-160 D
11 Kondal Anhadsingh Manabhaysingh PU-161 C
12 Mishra Vihan Shirish Kumar PU-162 O
13 Saswat Aavyansh Kumar Avinav PU-163 AA
14 Siddhiqvi Muzammil Anjum PU-164 AA
15 Thomas Alexander Thomas PU-165 AA
16 Yendigeri Dhruv Sudhindra PU-166 AA
17 Dadhich Siddhant Praveen PU-167 B
18 Dave Arnav Anupam PU-168 C
19 Gokhale Nffi Tejas PU-169 AA
20 Mishra Harshal Durgesh PU-170 B
21 Nikhil Anoushka Nikhil PU-171 B
22 Shetty Avaneesh Ajit PU-172 C
23 Soni Vanshika Suresh PU-173 C
24 Gupta Amratanshu Rohit PU-174 A
25 Mishra Ishanya Sandeep PU-175 AA
26 Galande Ishan Ganesh PU-176 C
27 Lalge Krishna Balasaheb PU-177 AA
28 Pereira Sienna Austin PU-178 AA
29 Jeswani Darsh Mahesh PU-179 C
30 Bishnoi Eklavya Vinod PU-180 AA
31 Gharat Samyaak Swapnil PU-181 AA
32 Kalyanshetti Shruti Darshan PU-182 C
33 Sharma Gargi Mandar PU-183 C
34 Swadi Arin Kedar PU-184 B
35 Bharsakade Ishani Ramkrishna PU-185 B
36 Swami Atharva Ravi PU-186 AA
37 Sancheti Agastya Abhay PU-187 B
38 Patil Rajwin Prashant PU-188 B
39 Mandhare Venkatesh Sunil PU-189 AA
40 Badera Rohan Vinay PU-190 B
       
Center Name : Bhaskaracharya Pratishthana
Address : 56/14, Erandawane, Damle Path,
Off. Law College Road, Pune – 411 004
   
   
   
       
1 Nalawade Praneel Prabhakar PU-201 B
2 Inamdar Kaushiki Arvind PU-202 C
3 Injal Ishan Hemant PU-203 B
4 Bam Parashar Ashutosh PU-204 B
5 Parlikar Anish Gajanan PU-205 O
6 Shetty Agastya Kishore PU-206 B
7 Nair Vidhi Manoj PU-207 C
8 Ingale Kanak Karan PU-208 B
9 Agashe Gargi Nikhil PU-209 B
10 Acharya Rishima Rahul PU-210 AA
11 Bhosale Anuj Arun PU-211 A
12 Huddar Tanvi Sameer PU-212 B
13 Tandale Vedant Santosh PU-213 B
14 Gallewale Pranjal Prashant PU-214 AA
15 Agashe Saanvi Amol PU-215 C
16 Pendse Rudra Sanjeev PU-216 C
17 Kamat Pranav Nitin PU-217 C
18 Maniyar Akshara Rameshwar PU-218 AA
19 Apte Siddharth Sagar PU-219 AA
20 Pathak Samruddhi Nilesh PU-220 AA
21 Kale Amogh Girish PU-221 AA
22 Kokardekar Shruti Sarang PU-222 AA
23 Kulkarni Soham Vinod PU-223 C
24 Badkas Ojas Prasad PU-224 AA
25 Avlaskar Anushree Atul PU-225 B
26 Hattangadi Maithilee Gaurish PU-226 AA
27 Dhole Swara Sushil PU-227 A
28 Shelke Abha Anand PU-228 O
29 Deshmukh Sakshi Sarang PU-229 C
30 Deshpande Aditya Ketan PU-230 AA
31 Nichit Aadarsh Ajay PU-231 O
32 Kshirsagar Hardik Abhinay PU-232 AA
33 Gokhale Sampoorna Sudhir PU-233 A
34 Nashikkar Saanvi Makarand PU-234 AA
35 Mangire Gauri Rajesh PU-235 A
36 Pawar Auanti Jitendra PU-236 B
37 Kulkarni Vareeja Vivek PU-237 B
38 Mohankar Anushree Ganesh PU-238 AA
39 Waghmare Pratham Prabhakar PU-239 C
40 Chaure Siddhant Vinayak PU-240 A
41 Gumaste Tanishq Vinayak PU-241 C
42 Dwivedi Vedant Devendra PU-242 C
43 Khandelwal Parv Ratan PU-243 B
44 Aarekar Paras Manohar PU-244 AA
45 Bhatkar Aadya Vijay PU-245 C
46 Pandharkar Sanjana Anil PU-246 C
47 Gandhi Paaras Vrishabh PU-247 AA
48 Chaudhari Kaveesh Samir PU-248 O
49 Kulkarni Parth Ajit PU-249 AA
50 Salunkhe Pranshul Mangesh PU-250 AA
51 Saraf Krishnchaitanya Shrikant PU-251 AA
52 Ghatpande Mihir Mangesh PU-252 A
53 Moghe Saee Shardul PU-253 AA
54 Parashare Tejanshi Vinay PU-254 C
55 Borse Bhargavi Arun PU-255 AA
56 Rawat Ishant Amit PU-256 AA
57 Pingole Ameya Ravindra PU-257 AA
58 Narkhede Vaidehi Satish PU-258 AA
59 Kulkarni Rohan Sameer PU-259 A
60 Talele Harshavardhan Deepak PU-260 B
61 Jadhav Prafulla Dattatreya PU-261 AA
62 Bishnoi Purva Girish PU-262 C
63 Gandhi Teertha Pankaj PU-263 O
64 Karekar Prisha Hrishikesh PU-264 B
65 Sahasrabudhe Amol Nikhil PU-265 B
66 Wankhede Kuldeep Yogendra PU-266 C
67 Pathak Renita Viren PU-267 C
68 Yeole Prisha Prashant PU-268 B
69 Nikam Avadhoot Satish PU-269 O
70 Chelekar Sohan Kalidas PU-270 A
71 Nerkar Ishan Kiran PU-271 AA
72 Nikam Shubhra Kishor PU-272 AA
73 Gajare Dhruva Bhushan PU-273 A
74 Argade Rucha Niren PU-274 C
75 Rajarshi Arnav Mukul PU-275 AA
76 Kulkarni Aryan Pravin PU-276 O
77 Chordiya Ananya Harish PU-277 A
78 Sonaye Aryanshingh Chandan PU-278 AA
79 Walture Tanish Jitendra PU-279 AA
80 Nehete Rakshit Nilesh PU-280 C
81 Dhawade Sujay Sandip PU-281 B
82 Waykar Swarda Shekhar PU-282 AA
83 Jamdar Raxita Pandurang PU-283 AA
84 Choudhary Himesh Vijaykumar PU-284 AA
85 Gokhale Anusha Santosh PU-285 A
86 Shinde Sumedh Rahul PU-286 C
87 Karangawane Atharv Deepak PU-287 C
88 Kumbhojkar Shravani Onkar PU-288 C
89 Deshmukh Vishwa Vijay PU-289 C
90 Salvi Priyadarshani Ashok PU-290 AA
91 Shete Aryan Rajendra PU-291 AA
92 Jadhav Vaishnavi Yashwant PU-292 AA
93 Bhalerao Ishan Anand PU-293 AA
94 Patil Aryan Jitendra PU-294 C
95 Benegal Asavari Avinash PU-295 C
96 Kandalgaonkar Dhruv Tapan PU-296 AA
97 Kulkarni Ameya Amol PU-297 B
98 Deshpande Chinar Amit PU-298 AA
99 Bhonde Shlok Praveen PU-299 A
100 Parekh Maitreya Divyen PU-300 A
101 Shah Vanshika Rajesh PU-301 AA
102 Mahajan Hoshmit Rajesh PU-302 A
103 Pandey Adwait Prashant PU-303 AA
104 Vaidya Manav Krutank PU-304 O
105 Sharma Anahita Rohit PU-305 A
106 Munot Parshwa Oankaj PU-306 AA
107 Bansal Gauransh Shitij PU-307 AA
108 Mulla Adeels PU-308 C
109 Chaudhari Neevita Amol PU-309 C
110 Kolekar Pranav Vivek PU-310 A
111 Borade Aditya Nandkumar PU-311 AA
112 Deshmukh Rajas Sandeep PU-312 A
113 Pardeshi Vedant Kapil PU-313 AA
114 Joglekar Arnav Amogh PU-314 AA
115 Singh Aishwarya Anil PU-315 AA
116 Sirsikar Swanand Dhananjay PU-316 B
117 Mokashi Malhar Pinakin PU-317 AA
118 Kothari Samyak Amit PU-318 AA
119 Joshi Animesh Vivek PU-319 B
120 Mohite Shivai Abhijit PU-320 C
121 Chitnis Anushka Abhay PU-321 C
122 Pattarkine Shaunak Pradyumna PU-322 AA
123 Chitnis Urvi Mahesh PU-323 AA
124 Mangudy Adhitya Venkataganesh PU-324 O
125 Deogaonkar Mihir Kedar PU-325 A
126 Lende Arya Sandeep PU-326 C
127 Duraphe Ishaan Abhijit PU-327 B
128 Sindge Yashowardhan Ravishankar PU-328 D
129 Paygude Kaushal Mandar PU-329 D
130 Borude Pramey Hrishikesh PU-330 B
131 Parekh Kavya Hasmukh PU-331 C
132 Shinkar Unmesh Sunil PU-332 A
133 Pancholi Vidhey Sanjay PU-333 B
134 Shelar Aditya Vilas PU-334 AA
135 More Shravan Jitendra PU-335 O
136 Valsangkar Areen Yatin PU-336 A
137 Bhortake Yugal Sandip PU-337 C
138 Nair Arnav Nandkumar PU-338 AA
139 Jaisi Karan Rohan PU-339 B
140 Thorat Parth Anand PU-340 C
141 Kalamkar Tanush Abhijeet PU-341 C
142 Saed Rehan Shakeel PU-342 AA
143 Pande Kanishk Yogesh PU-343 C
144 Bhilare Tanishq Rahul PU-344 AA
145 Patil Prathamesh Kiran PU-345 AA
146 Salve Priyanshu Baban PU-346 B
147 Parmar Dhir Sanjeev PU-347 B
148 Gadgil Tanay Chetan PU-348 A
149 Karandikar Rajveer Vikram PU-349 O
150 Vasudharini Kesavan PU-350 O
151 Oswal Dishan Prakash PU-351 A
152 Nimkar Saee Padmanabh PU-352 B