BMTSC - Student List 2016-17 (Pune)

 

Centre Name :
Bhaskaracharya Pratishthana, Pune

56/14, Eandawane, Damle Path, Pune – 411 004.   
Date : 20 November, 2016   
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.   
       
Abhinava Vidyalaya Eng. Med. Primary School,
Karve Road, Nal Stop, Pune – 4.     
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kelkar Nikhil Jitendra VI PU-01
       
Abhinava Vidyalaya Eng. Med. Primary School,
102/103, Erandavane, Off. Paud Phtat, Pune – 38      
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Waghchoure Atharva Mahesh   PU-02
2 Supekar Neal Nitin   PU-03
3 Botre Yash Sahilendra   PU-04
4 Kapalay Omkar Guruprasad   PU-05
5 Deshpande Jui Nachiket   PU-06
6 Dravid Prisha Sandeep   PU-07
7 Phadke Vaidehi Satyajit   PU-08
8 Vaishampayan Saayli Shrikant   PU-09
9 Paygude Yashraj Sanjay   PU-10
10 Shaikh Adeeb Saheel   PU-11
       
Abhinava Vidyalaya Highschool (Marathi Medium)
47/17, Karve Road, Erandawana, Pune – 4.      
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Balkawade Sanskruti Kumar   PU-12
2 Gandhi Deep Girish (E.M.)   PU-13
3 Khatrawat Pratik Balram (E.M.)   PU-14
       
Bhaskaracharya Pratishthana, Pune – 4   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Sarma Advay   PU-15
2 Patil Ayush Ankur   PU-16
3 Barve Samarth Pradeep VI PU-17
4 Bhagwat Pranay Prashant VI PU-18
5 Deshpande Anushka Sanjay VI PU-19
       
D. A. V. Public School, Aundh, Pune   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Gaikwad Ganesh Rahul V PU-20
2 Singh Shreeya Mrintyunjay V PU-21
3 Bhamare Rudraksha Ramdas V PU-22
4 Bhirud Aaryan Abhijit V PU-23
5 Giriyal Chaitanya Jagadish V PU-24
6 Somanache Nishita Vinay V PU-25
7 Jha Pawani Pravin V PU-26
8 Trivedi Ananya Atul V PU-27
9 Umrajkar Arya Girish V PU-28
10 Gaikwad Dev Prafulla V PU-29
11 Kulkarni Rajat Raman V PU-30
12 Deshpande Rucha Ajit V PU-31
13 Deshmukh Parth Vikram V PU-32
14 Laddha Vansh Paresh V PU-33
15 Jog Akash Tejas V PU-34
16 Pujari Soham Ulhas V PU-35
17 Ekhande Vaishnavi Vijay V PU-36
18 Patil Madhura Ajay V PU-37
19 Patil Kanishk Sushil V PU-38
20 Chavan Anmay Vinod V PU-39
21 Kale Atharva Yogesh V PU-40
22 Dixit Shreya Shashank V PU-41
23 Pandit Arnav Bhooshan V PU-42
24 Dhoot Madhur Rajesh V PU-43
25 Khanorkar Shukti Vishal V PU-44
26 Mule Kanad Prashant V PU-45
27 Adsul Yash Kashinath VI PU-46
28 Bhosikar Shruti Kamal VI PU-47
29 Murkute Arya Gopal VI PU-48
30 Karole Arnav Sandip VI PU-49
31 Bhatewara Tanish Paresh VI PU-50
32 Bhale Ira Sudhir VI PU-51
33 Deshpande Archit Neeraj VI PU-52
34 Nair Aditya Subhash VI PU-53
35 Dhaneshwar Ishan Bhushan VI PU-54
36 Pediredla Mandeep Praveen VI PU-55
37 Joshi Omkar Nilesh VI PU-56
38 Badgujar Jayant Suresh VI PU-57
39 Varadarajan Vishnu Varadarajan VI PU-58
40 Vibhandik Kaustubh Sanjay VI PU-59
41 Khose Parth Chandrakant VI PU-60
42 Pandit Manas Hrishikesh VI PU-61
43 Pendharkar Arin Dhananajay   PU-62
       
F.E.S. The Holy Mission E.M.S. New Sangavi, Pune   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Bura Katyayanee Ambadas   PU-63
       
Grammangal Learning Home, Gandhi Bhavan, Kothrud, Pune – 38   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Gholap Pranil Ashutosh   PU-64
       
Dr. Kalmadi Shamrao High School, Secondary Section
Erandwane, Near Ganesh Nagar, Pune      
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Dhamgunde Nishikant Prashant   PU-65
2 Parmar Ahaan Ramesh   PU-66
3 Chaudhari Parth Rajendra   PU-67
       
Mahesh Vidyalaya English Medium School,
Kothrud, Pune    
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Thorat Prithviraj Dhiraj   PU-68
2 Bhalerao Krishna Sachin   PU-69
3 Rajput Nishita Gopal   PU-70
4 Chakane Gauri Bhagchand   PU-71
5 Dantale Tanish Anoop   PU-72
6 Dhoot Pranjali Bhushan   PU-73
       
Millennium National School
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kulkarni Arnav Shailendra   PU-74
       
New India School, Bhusari Colony, Kothrud, Pune – 38   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Deshpande Chaytrali Shantanu   PU-75
       
The Orchid School, Baner – Mhalunge Rd. Baner, Pune – 45   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kasmalkar Paras Gireendra   PU-76
2 Aadi Suketu Bharatia   PU-77
       
Rosary School, Warje, Pune   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Bodekar Vedant Vijay   PU-78
       
Spicer Higher Secondary School, Aundh, Pune – 7   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kamble Vedant Ganesh   PU-79
       
Sanskriti School, Lavale, Tal. Mulshi, Pune – 412 115.   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Deshpande Devang Atul   PU-80
2 Nandha Manan Harshad   PU-81
3 Kalburgi Soham Sunil   PU-82
4 Grover Aditya   PU-83
5 Somaiya Ishan Prakash   PU-84
       
Symbiosis Primary School, Prabhat Road, Pune   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Karekar Apoorva Smitanshu   PU-85
2 Deshpande Suyash Dhananjay   PU-86
3 Gadhave Malhar Nilesh   PU-87
4 Inamdar Tanveer Siddharth   PU-88
5 Joshi Ketaki Rahul   PU-89
6 Kale Chinmay Jagdish   PU-90
7 Nandedkar Megha Sachin   PU-91
8 Joshi Kaustubh Hemant   PU-92
       
Tree House High School, Karve Nagar, Pune   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kudale Atharva Ajit   PU-93
2 Kamble Atharva Anant   PU-94
3 Sayyad Ayan Sattar   PU-95
4 Bagal Aalish Rahul   PU-96
5 Agawane Anish Anand   PU-97
6 Gadiwan Anish Ravi   PU-98
7 Inamdar Anvi Amit   PU-99
8 Wani Diya Parth   PU-100
9 Burande Parth Nitin   PU-101
10 Dhoot Parth Yogesh   PU-102
11 Bhambure Siddhanth Ashwin   PU-103
12 Pasalkar Siya Savita   PU-104
13 Dhange Shambhavi Himmatsinh   PU-105
14 Rajnandikar Rugved Pramod   PU-106
15 Telkar Sai Sachin   PU-107
16 Rao Deekshita Vigneshwara   PU-108
17 Yadav Gayatri Somnath   PU-109
18 Thakur Aditya Sachin   PU-110
19 Oak Pradnya Amit   PU-111
20 Budhe Maitreyee Ravindra   PU-112
21 Mhetre Amey Abhijit   PU-113
22 Joshi Shraddha Girish   PU-114
23 Rajput Gargi Vikram   PU-115
24 Gulhane Sarvesh Sunil   PU-116
25 Khachane Kaustubh Parag   PU-117
26 Raje Anusha Balwant   PU-118
27 Somani Pradnya Abhay   PU-119
28 Alshi Varad Ashish   PU-120

Centre Name :
The Bishops School 

5-A, Geeral Bhagat Marg, Pune – 411 001. 

Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.

Date : 20 November, 2016

 

 

 

 

The Bishop's School, Camp,

5-A, General Bhagat Marg, Pune – 1.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Choppara Siddharth Koteswarrao

 

PU-131

2

Agarwal Tanush Bharath

 

PU-132

3

Bhati Singh Lakshya Ranvir

 

PU-133

4

Chandegave Jai Pravin

 

PU-134

5

Chaturvedi Vineet Priyaranjan

 

PU-135

6

Danve Parth Dhananjay

 

PU-136

7

Dwivedi Arnav Sheel

 

PU-137

8

Jethliya Adarsh Rajesh

 

PU-138

9

Naik Nakul Rajeev

 

PU-139

10

Rathi Tarang Manoj

 

PU-140

11

Sand Shlok Amit

 

PU-141

12

Khan Daaniyal Ahmad

 

PU-142

13

Meghani Vrushabh Ravi

 

PU-143

14

Rajput Digvijaysingh Kisansingh

 

PU-144

15

Sangol Ronit Rahul

 

PU-145

16

Saraf Raditya Vishal

 

PU-146

17

Singh Sannidhya Sunil

 

PU-147

18

Bharwada Dev Sandeep

 

PU-148

19

Dhote Hrishikesh Nilesh

 

PU-149

20

Khan Saqlain Faiyaz

 

PU-150

21

Ranka Kapil Shashikant

 

PU-151

22

Rave Aadi Aniruddha

 

PU-152

23

Sabharwal Jaiveer Deepak

 

PU-153

24

Shaikh Abdullah Ejaz

 

PU-154

25

Oswal Aarav Mahavir

 

PU-155

26

Karanjkar Arya Shailesh

 

PU-156

27

Karanjkar Atharva Shailesh

 

PU-157

28

Rajkotwala Burhanuddin Fakhree

 

PU-158

29

Kothavala Zyfn Ummeed

 

PU-159

30

Dev Arnav Rahul

 

PU-160

 

 

 

 

Centre Name :
New English School,
Tilak Road, Pune – 411 030.

Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.

Date : 20 November, 2016

 

 

 

 

St. Arnold's Central School, Wadgaon Sheri, Sanikwadi, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Kakade Khushi Pandurang

 

PU-161

 

 

 

 

DSK School, Dhayari, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Shelar Shreya Raju

 

PU-162

 

 

 

 

Sr. Felix High School, Boat Club Road, Bund Garden, Pune – 1

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Dalvi Paalavi Mahendra

 

PU-163

 

 

 

 

H.H.C.P. High School, Hujurpaga, Laxmi Road, Pune – 30

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Nale Priti Sanjay

V

PU-164

2

Godbole Jidnyasa Suhas

VI

PU-165

3

Hulle Priyanka Chandrakant

VI

PU-166

4

Antarkar Mrunal Namdeo

VI

PU-167

5

Kelkar Arpita Aniruddha

VI

PU-168

6

Gugale Nandini Abhaya

VI

PU-169

7

Kavitake Tanvi Suresh

VI

PU-170

8

Saptarshi Ruta Amol

VI

PU-171

 

 

 

 

Holy Angels' Convent High School, Manjiri Khurd,
Tal. Haveli, Dist. Pune – 412 307

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Shivarkar Jayesh Ravindra

 

PU-172

 

 

 

 

Hutchings High School & Junior College, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Joshi Soham Vidyanand

 

PU-173

2

Solanki Disha Hemendra

 

PU-174

 

 

 

 

Kendriya Vidyalaya, Ganeshkhind, Pune – 7.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Rao Rohit Raghavendra

VI

PU-175

2

Mohanty Deeptasundar Divakar

V

PU-176

3

Garg Anushree Adhir

 

PU-177

 

 

 

 

Kendriya Vidyalaya Sauthern Command, Camp, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Mujawar Sarah Sajid

 

PU-178

 

 

 

 

Lexicon International School, Kalyani Nagar, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Kadam Ramani Rajesh

 

PU-179

 

 

 

 

Loyola High School & Junior College, Pashan Road,
Near NCL, Pune – 411 008.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Angarkar Arnav Amit

 

PU-180

2

Oswal Saumya Manish

 

PU-181

3

Rathi Vedant Dilip

 

PU-182

4

Joshi Parth Kedar

 

PU-183

5

Kashalikar Divij Shekhar

 

PU-184

6

Punmiya Yash Sandeep

 

PU-185

7

Shrivastav Ramit Jitendra

 

PU-186

8

Bhandari Ronak Kishor

 

PU-187

9

Angal Mithilesh Makarand

 

PU-188

10

Kadam Siddhant Meghraj

 

PU-189

11

Albal Kavin Kashyap

 

PU-190

12

Shelar Sanskar Deepak

 

PU-191

13

Mulla Aarin

 

PU-192

14

Pawar Anurag Jitendra

 

PU-193

15

Bahirat Kartik Sushil

 

PU-194

16

Sharma Shlok Amit

 

PU-195

17

Salehpour Abbas Fareed

 

PU-196

18

Chandekar Soham Shailesh

 

PU-197

19

Chaudhari Lakshmikant Pravin

 

PU-198

20

Varghese Allen Shiju

 

PU-199

21

Peshwe Ayush Sandeep

 

PU-200

22

Suryavanshi Pranav Sarjerao

 

PU-201

 

 

 

 

Modern High School & Jr. College, Ganeshkhind, Pune – 7

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Mhokar Dhanshree Sahebrao

V

PU-202

2

Madewar Nidhi Subhash

V

PU-203

3

Walke Snehal Sanjay

V

PU-204

4

Shelke Tanuja Vijay

V

PU-205

5

Wadekar Dnynesha Sambhaji

V

PU-206

6

Shinde Sneha Anil

V

PU-207

7

Chandere Ankita Antush

V

PU-208

8

Shinde Dnyanda Sunil

V

PU-209

9

Tarfe Sanskar Dilip

V

PU-210

10

Kolhe Kiran Vishnu

V

PU-211

11

Takle Aditya Balasaheb

V

PU-212

12

Meghawat Yogesh Taricha

V

PU-213

13

Gade Sahil Sampat

V

PU-214

14

Kamthe Vaishnavi Nitin

VI

PU-215

15

Nath Mayuri Kailas

VI

PU-216

16

Jadhav Avanti Tanaji

VI

PU-217

17

Doiphode Om Bansi

VI

PU-218

18

Ambre Dnyaneshwar Raju

VI

PU-219

19

Pawar Aditya Ravi

VI

PU-220

20

Shitole Gouri Deepak

VI

PU-221

21

Ghate Siddhi Sanjay

VI

PU-222

22

Dixit Sakshi Sachin

VI

PU-223

23

Karanjawane Aayush Bajrang

VI

PU-224

 

 

 

 

Muktangan English School & Jr. College,
44, Vidyanagari, Parvati, Pune – 9.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Sharma Palak Nandkishor

V

PU-225

2

Karambelkar Abhishek Vasudeo

VI

PU-226

3

Shinde Shrushti Bapu

VI

PU-227

 

 

 

 

St. Mira's Secondary School, Sadhu Vaswani Chowk,
Near Pune Station, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

More Anushka Rahul

 

PU-228

 

 

 

 

The Orbis School, Keshav Nagar, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Shah Aaditya Nirav

 

PU-229

 

 

 

 

S. P. M. Eng. School Secondary, S.P. College Campus, Pune – 30

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Vaidya Aditya Aniket

VI

PU-230

2

Bajaj Aryan Ravi

VI

PU-231

3

Sheth Sarth Suhas

VI

PU-232

4

Kadam Sohan Santosh

V

PU-233

 

 

 

 

Sarhad School, Katraj, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Dahotre Sanket Sachin

 

PU-234

 

 

 

 

Sardar Dastur Hoshang Boys H.S. Pune – 1

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Dhale Sarthak Bhimdeo

 

PU-235

2

Sabale Smavan Sachin

 

PU-236

3

Nikam Aaditya Shashikant

 

PU-237

4

Nazare Akshay Mahesh

 

PU-238

5

Dogre Shardul Sachin

 

PU-239

6

Chandolkar Suyash Shreepad

 

PU-240

7

Nallelu Partha Dinesh

 

PU-241

8

Thorat Atharva Ravsaheb

 

PU-242

9

Baig Sami Imtiyaz

 

PU-243

10

Hingane Prasad Ganesh

 

PU-244

11

Malpure Shreyash Prakash

 

PU-245

12

Siddique Mohd.Uzair Atteque

 

PU-246

 

 

 

 

Sinhgad Spring Dale Public School,
Vadgaon (Bk), Pune 

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Katkar Saishruti Ravindra

 

PU-247

 

 

 

 

Shree Vidyavikas Seva Pratishthan,
Lokhande Talim, Narayan Peth, Pune – 30

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Nimbalkar Yugant Vijay

VI

PU-248

2

Gaikwad Richa Nitin

 

PU-249

3

Nalla Arya Vinayak

 

PU-250

4

Shinde Aryan Pradeep

 

PU-251

5

Athale Rishikha Hrishikesh

 

PU-252

6

Mulla Siddika Anwarhusen

 

PU-253

7

Balapurkar Gargi Girish

 

PU-254

8

Pawar Shravani Pramod

 

PU-255

9

Kawale Shreya Anil

 

PU-256

10

Phadke Priti Pravin

 

PU-257

11

Palekar Raddni Radhesh

 

PU-258

12

Badchhape Chaitanya Satish

 

PU-259

13

Hongekar Ayusha Appaji

 

PU-260

14

Shah Kriya Chetan

 

PU-261

15

Kulkarni Varad Girish

 

PU-262

16

Sankpal Swanand Santosh

 

PU-263

17

Pawar Kalpak Umesh

 

PU-264

18

Sonawane Diksha Gangadhar

 

PU-265

19

Waghmare Samarth Santosh

 

PU-266

20

Nagane Atharva Tanaji

 

PU-267

21

Waikar Nihar Sudhendu

 

PU-268

22

Patil Maitreya Milind

 

PU-269

23

Yedke Prathmesh Jeevan

 

PU-270

 

 

 

 

Vibgyor High NLBM Roadm, Mohammedwadi, Hadapsar, Pune – 60

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Shah Neharika Anand

V

PU-271

 

 

 

 

Vidya Bhavan High School, Model Colony, Lakaki Road,
Near NBSNL telephone Exchange, Shivaji Nagar, Pune – 16

 

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Ashlyn Siamon

VI

PU-272

 

 

 

 

Jnana Prabodhini, Tilak Road, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Deodikar Pranav Advait

 

PU-273

2

Mahajan Jija D.

 

PU-274

3

Joshi Janhavi

V

PU-275

4

Rao Khushi

V

PU-276

5

Agarwal Manan

VI

PU-277

6

Niphadkar Yashraj

VI

PU-278

7

Toshniwal Raghav

VI

PU-279

8

Hallale Shivam

VI

PU-280

9

Ingole Shrutika

VI

PU-281

10

Malani Arushi

VI

PU-282

11

Bobe Aditi

VI

PU-283

12

Thakare Bhoomi

VI

PU-284

13

Deshpande Mugdha

VI

PU-285

14

Thorat Mareesha

VI

PU-286

 

 

 

 

Shikshan Prasarak Mandal,
Sun Universe, Near Navale Bridge, Pune 41.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Satwe Siddhi Avdhoot

VI

PU-287

 

 

 

 

V. P's Nanded City Public School,
Hingne Khurd, Sinhagad Road, Pune

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Wankhede Shravani Nitin

VI

PU-288

 

 

 

 

Vikhe Patil Memorial School,
Senapati Bapat Rd. Pune – 16

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Walunjkar Harshwardhan Megharaj

VI

PU-289

2

Jategaonkar Nehal Yogesh

 

PU-290

3

Chaudhari Pushkar Pradeep

 

PU-291

 

 

 

 

Vidya Valley School, Village Sus, Pune – 21.

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Kalluraya Rohan Ashok

 

PU-292

 

 

 

 

Madhav Sadashiv Golwalkar Guruji Vidyalaya,
Pune 

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Thite Anurag Deepak

VI

PU-293

 

 

 

 

New English School, Tilak Road, Pune – 30

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Gawankar Kshitij Shivprasad

 

PU-294

2

Mule Abhishek Jagannath

 

PU-295

3

Wadekar Vedant Sanjay

 

PU-296

4

Kardule Raj Sambhaji

 

PU-297

5

Gadre Varad Uday

 

PU-298

6

Chalake Sahil Sachin

 

PU-299

 

 

 

 

Vidya Pratishthana Nanded Public School, Pune   

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Ms. Shravani Nitin Wankhede

 

PU-300

 

 

 

 

S.P.M. English Med. School, Pune   

Sr. No.

Name of Student

Std.

Seat No.

1

Ms. Siddhi Avdhoot Satwe

 

PU-301A

 


  

Centre Name :
Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya,
Sec. 25, Sindunagar, Pradhikaran, Nigdi,
Pune – 44

Date : 20th November, 2016
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.
       
Abhishek Vidyalayan Eng. Med. School,
Shahunagar, Chinchwad
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Deodhar Priti Yogesh V PU-301
2 Mhaske Rushikesh Surendra V PU-302
3 Baglane Harshati Ashok V PU-303
4 Kardile Sumit Sanjay V PU-304
5 Shah Taved Khadik V PU-305
       
Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya,
Nigdi, Pune – 44
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Jadhav Shweta Popatrao   PU-306
2 Pimpude Abha Shivraj   PU-307
3 Chincholkar Arpita Prashant   PU-308
4 Thavre Priya Mukesh   PU-309
5 Kohok Sanchita Sakharam   PU-310
6 Raut Sughosh Rajaram   PU-311
7 Nikam Kaivalya Dattatray   PU-312
8 Pande Anushka Anil   PU-313
9 Lohar Sahil Sanjay   PU-314
10 Suryavanshi Ajinkya Bhaiya   PU-315
11 Gaikwad Aditya Kishor   PU-316
12 Deshmukh Shardul Kiran   PU-317
13 Gardi Hitesh Suhas   PU-318
14 Khatavkar Atharv Rajendra   PU-319
15 Dake Siddhant Somshankar   PU-320
16 Deshpande Suyash Sachin   PU-321
17 Lodha Naitik Nilesh   PU-322
18 Mane Pranita Namdev   PU-323
19 Navle Shivani Hanumant   PU-324
20 Pawar Siddhi Satish   PU-325
21 Abhonkar Pooja Rajendra   PU-326
22 Bhase Shravani Pradip   PU-327
23 Manchali Shreerang Shrinivas   PU-328
       
Hindustan Antibiotics School (S.U.),
Pimpri, Pune – 18
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Kurkure Nikhil Vilas   PU-329
2 Balloli Shreya Sharanappa   PU-330
3 Fulshankar Dhanshree Rameshwar   PU-331
4 Sable Harshali Bibhishan   PU-332
5 Rajpurohit Lila Jaswant   PU-333
       
M. S. S. High School,
Chinchwad, Pune – 33
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Mahajan Rohit Yogesh   PU-334
2 Saykar Sahil Nilesh   PU-335
3 Karandikar Pradyumna Manoj   PU-336
4 Patil Satyajit Bhagwan   PU-337
5 Kakade Arpita Rahul   PU-338
6 Dumbre Vaishnavi Subhash   PU-339
       
S.P.M. English Medium School,
Yamunanagar, Nigdi, Pune
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Sawant Sejal Vijay VI PU-340
2 Maharana Suraj Kamalkant VI PU-341
3 Vanpal Priyanka Mahesh VI PU-342
4 Kayangude Rahul Rajendra VI PU-343
5 Lohiya Akshad Santosh VI PU-344
       
Podar International School,
Kamgar Nagar, Pimpri, Pune – 18
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Gawali Kartikya Durgesh VI PU-345
2 Gawali Niranjan Mahendra V PU-346
3 Gawali Nakul Mahendra V PU-347
       
Shri Bhairavnath Sec. & Higher Sec. School,
Bhosari, Pune – 39
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Sagare Neha Sanjay   PU-348
2 Sawant Shital Shivaji   PU-349
3 Munjal Vishal Sunil   PU-350
4 Garud Sakshi Dnyaneshwar   PU-351
5 Morkane Namrata Layappa   PU-352
6 Shinde Vaidehi Mangesh   PU-353
7 Kambale Pooja Rajkumar   PU-354
8 Dhamdhere Vaibhavi Shashikant   PU-355
9 Kale Siddhi Pandharinath   PU-356
10 Ambule Bharati Shamlal   PU-357
11 Prasad Rupali Tuntun   PU-358
12 Hipparage Shankar Dattatray   PU-359
13 Ude Aniket Ramesh   PU-360
14 Shekhare Rushikesh Punaji   PU-361
15 Padwal Arpita Shankar   PU-362
16 Shaikh Javeria Afsar   PU-363
17 Gopale Pratibha Prabhu   PU-364
18 Shirke Rahul Balu   PU-365
19 Pawar Sanket Shivaji   PU-366
20 Said Ayush Ramdas   PU-367
21 Mulla Sohel Usman   PU-368
22 Talekar Kshitija Shashikant   PU-369
23 Devane Sneha Vitthal   PU-370
24 Salave Gauri Rajesh   PU-371
25 Talekar Rutuja Shashikant   PU-372
26 Sabale Sahil Balasaheb   PU-373
       
G.G. International School,
Vallabh Nagar Pimpri, Pune – 18
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Mahesh Shruti S. VI PU-374
       
Indira National School,
Wakad, Pune – 33
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Rane Shreyas Nilesh   PU-375
       
Mar Ivanios High School,
Pimple Gurave, Pune
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Khumkar Niraj Mangesh   PU-376
       
Shri Bhairavnath Sec. & Higher Sec. School,
Bhosari, Pune – 39   
Sr. No. Name of Student Std. Seat No.
1 Bagul Vedant Anil   PU-377
2 Kokane Vishwambar Nivrutti   PU-378
3 Bharambe Kushal Dnyandeo   PU-379
4 Takale Sakshi Anil   PU-380
5 Jadhav Ankita Angad   PU-381