BMTSC EXAM - Result 2016-17 (Mumbai/Thane/Pune/Nigdi)

 Mumbai/Thane

Center Name : The S.I.A. High School & Jr. College
Kopar Road, Shastrinagar, Dombivli (W), Tal. Kalyan Dist. Thane – 421 202
 
Day : Sunday, 20th November 2016
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.
Grade O - Outstanding
Grade A - Very Good
Grade B - Good
Grade C - Good Effort 
           
           
The S. I. A. High School & Junior College, Kopar Road,
Shastrinagar, Dombivli (W), Tal. Kalyan, Dist. Thane – 421 202  
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Pujari Pragati Suresh DO-01 C    
2 Jain Daksh Mahendra DO-02 C    
3 Patkar Riya Anil DO-03 C    
4 Mhatre Yash Vinod DO-04 ab    
5 Mehta Vedant Hemant DO-05 C    
6 Dubey Nagendra Yadavendra DO-06 C    
7 Mahajan Swarad Suraj DO-07 A    
8 Kolhe Dhanashree Pravin DO-08 C    
9 Rai Akshilesh Tejas DO-09 B    
10 Unithan Mashima Manohar DO-10 ab    
11 Modsingh Prathemesh Deepak DO-11 C    
12 Joshi Jiya Anil DO-12 C    
13 Vishe Shrawani Sunil DO-13 C    
14 Modsingh Vedant Deepak DO-14 C    
15 Shetty Trisha Vijay DO-15 C    
16 Bhatagunaki Shreeyash Sanjeev DO-16 C    
17 Mokashi Varadraj Giridhar DO-17 B    
18 More Advait Nilesh DO-18 ab    
19 Mistry Piyush Dharmesh DO-19 ab    
20 Chavan Nischay Vijay DO-20 ab    
21 Hdsur Samruddhi Jagannath DO-21 C    
22 Shukla Abhinav Harshkumar DO-22 ab    
23 Lokhande Teena Ganesh DO-23 C    
24 Pai Prithviraj Harishchandra DO-24 C    
25 Joshi Shlok Margesh DO-25 ab    
26 Hubli Anushka Shivkumar DO-26 B    
27 Ingale Dhruv Sachin DO-27 C    
28 Nadar Someshwaran Kumareswaran DO-28 C    
29 Bauskar Divya Dharmendra DO-29 C    
30 Salini Jaganmohan DO-30 C    
           
           
Swami Vivekanand Vidyamandir, Dattanagar, Dombivali (E)   
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Soman Yamini Suhas DO-31 C    
2 Inamdar Divyashree Sanjay DO-32 C    
3 Pawar Nisha Kishor DO-33 C    
4 Kalekar Alankar Sadanand DO-34 C    
           
           
Center Name : Parle Tilak Vidyalaya Eng. Med. School, Hanuman Road,
Vile Parle East, Mumbai – 400 057.    
           
Day : Sunday, 20th November 2016
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.     
           
           
Jitendra Sadangi, Coching Class, Mumbai     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Joshi Nishant Abhijit MU-01 ab    
2 Gogri Aarnav Rashesh MU-02 O Second Prize 70 marks
3 Chaitanya Anirudh Arun MU-03 O Cheer Prize  
4 Krishna Abhinav Arun MU-04 O Cheer Prize  
5 Iyer Raghav Ramnath MU-05 O Cheer Prize  
6 Ghogale Mugdha Mangesh MU-06 B    
7 Sawant Aditya Anand MU-07 O First Prize 77 marks
8 Chakraborty Ayush Biswaroop MU-08 O Cheer Prize  
9 Nistala Mainak Umasankar MU-09 O Cheer Prize  
10 Mehta Shiv Miten MU-10 B    
11 Abhinivesh Bajpai MU-16 O Cheer Prize  
           
           
Parle Tilak Vidyalaya Eng. Med. School, Hanuman Road,
Vile Parle East, Mumbai – 400 057.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Patil Sharvari Dilip MU-11 C    
2 Karekar Sharvari Shailesh MU-12 C    
3 Sawant Sanskruti Ghanashyam MU-13 C    
4 Wagle Rajas Mangirish MU-14 B    
5 Keskar Aayush Ashish MU-15 C    

 


 

Pune

Centre Name : The Bishops School,
5-A, Geeral Bhagat Marg, Pune – 411 001.
           
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.
Date : 20 November, 2016    
Grade O - Outstanding
Grade A - Very Good
Grade B - Good
Grade C - Good Effort
     
           
The Bishop's School, Camp,
5-A, General Bhagat Marg, Pune – 1.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Choppara Siddharth Koteswarrao PU-131 O    
2 Agarwal Tanush Bharath PU-132 C    
3 Bhati Singh Lakshya Ranvir PU-133 ab    
4 Chandegave Jai Pravin PU-134 C    
5 Chaturvedi Vineet Priyaranjan PU-135 A    
6 Danve Parth Dhananjay PU-136 C    
7 Dwivedi Arnav Sheel PU-137 C    
8 Jethliya Adarsh Rajesh PU-138 ab    
9 Naik Nakul Rajeev PU-139 C    
10 Rathi Tarang Manoj PU-140 B    
11 Sand Shlok Amit PU-141 A    
12 Khan Daaniyal Ahmad PU-142 C    
13 Meghani Vrushabh Ravi PU-143 ab    
14 Rajput Digvijaysingh Kisansingh PU-144 C    
15 Sangol Ronit Rahul PU-145 A    
16 Saraf Raditya Vishal PU-146 C    
17 Singh Sannidhya Sunil PU-147 C    
18 Bharwada Dev Sandeep PU-148 C    
19 Dhote Hrishikesh Nilesh PU-149 ab    
20 Khan Saqlain Faiyaz PU-150 C    
21 Ranka Kapil Shashikant PU-151 ab    
22 Rave Aadi Aniruddha PU-152 ab    
23 Sabharwal Jaiveer Deepak PU-153 B    
24 Shaikh Abdullah Ejaz PU-154 B    
25 Oswal Aarav Mahavir PU-155 C    
26 Karanjkar Arya Shailesh PU-156 B    
27 Karanjkar Atharva Shailesh PU-157 C    
28 Rajkotwala Burhanuddin Fakhree PU-158 C    
29 Kothavala Zyfn Ummeed PU-159 ab    
30 Dev Arnav Rahul PU-160 C    
           
           
Centre Name : New English School,
Tilak Road, Pune – 411 030.     
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.
Date : 20 November, 2016
           
           
St. Arnold's Central School,
Wadgaon Sheri, Sanikwadi, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Kakade Khushi Pandurang PU-161 C    
           
           
DSK School,
Dhayari, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Shelar Shreya Raju PU-162 C    
           
           
Sr. Felix High School,
Boat Club Road, Bund Garden, Pune – 1     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Dalvi Paalavi Mahendra PU-163 A    
           
           
H.H.C.P. High School,
Hujurpaga, Laxmi Road, Pune – 30     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Nale Priti Sanjay PU-164 B    
2 Godbole Jidnyasa Suhas PU-165 C    
3 Hulle Priyanka Chandrakant PU-166 C    
4 Antarkar Mrunal Namdeo PU-167 ab    
5 Kelkar Arpita Aniruddha PU-168 ab    
6 Gugale Nandini Abhaya PU-169 C    
7 Kavitake Tanvi Suresh PU-170 C    
8 Saptarshi Ruta Amol PU-171 C    
           
           
Holy Angels' Convent High School,
Manjiri Khurd, Tal. Haveli, Dist. Pune – 412 307   
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Shivarkar Jayesh Ravindra PU-172 A    
           
           
Hutchings High School & Junior College,
Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Joshi Soham Vidyanand PU-173 C    
2 Solanki Disha Hemendra PU-174 ab    
           
           
Kendriya Vidyalaya,
Ganeshkhind, Pune – 7.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Rao Rohit Raghavendra PU-175 O    
2 Mohanty Deeptasundar Divakar PU-176 C    
3 Garg Anushree Adhir PU-177 A    
           
           
Kendriya Vidyalaya Southern Command,
Camp, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Mujawar Sarah Sajid PU-178 ab    
           
           
Lexicon International School,
Kalyani Nagar, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Kadam Ramani Rajesh PU-179 C    
           
           
Loyola High School & Junior College, Pashan Road,
Near NCL, Pune – 411 008.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Angarkar Arnav Amit PU-180 C    
2 Oswal Saumya Manish PU-181 C    
3 Rathi Vedant Dilip PU-182 C    
4 Joshi Parth Kedar PU-183 ab    
5 Kashalikar Divij Shekhar PU-184 ab    
6 Punmiya Yash Sandeep PU-185 C    
7 Shrivastav Ramit Jitendra PU-186 ab    
8 Bhandari Ronak Kishor PU-187 C    
9 Angal Mithilesh Makarand PU-188 C    
10 Kadam Siddhant Meghraj PU-189 ab    
11 Albal Kavin Kashyap PU-190 A    
12 Shelar Sanskar Deepak PU-191 C    
13 Mulla Aarin PU-192 C    
14 Pawar Anurag Jitendra PU-193 B    
15 Bahirat Kartik Sushil PU-194 ab    
16 Sharma Shlok Amit PU-195 ab    
17 Salehpour Abbas Fareed PU-196 ab    
18 Chandekar Soham Shailesh PU-197 ab    
19 Chaudhari Lakshmikant Pravin PU-198 C    
20 Varghese Allen Shiju PU-199 ab    
21 Peshwe Ayush Sandeep PU-200 C    
22 Suryavanshi Pranav Sarjerao PU-201 A    
           
           
Modern High School & Jr. College,
Ganeshkhind, Pune – 7     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Mhokar Dhanshree Sahebrao PU-202 C    
2 Madewar Nidhi Subhash PU-203 C    
3 Walke Snehal Sanjay PU-204 C    
4 Shelke Tanuja Vijay PU-205 C    
5 Wadekar Dnynesha Sambhaji PU-206 C    
6 Shinde Sneha Anil PU-207 C    
7 Chandere Ankita Antush PU-208 C    
8 Shinde Dnyanda Sunil PU-209 C    
9 Tarfe Sanskar Dilip PU-210 C    
10 Kolhe Kiran Vishnu PU-211 C    
11 Takle Aditya Balasaheb PU-212 C    
12 Meghawat Yogesh Taricha PU-213 C    
13 Gade Sahil Sampat PU-214 C    
14 Kamthe Vaishnavi Nitin PU-215 C    
15 Nath Mayuri Kailas PU-216 ab    
16 Jadhav Avanti Tanaji PU-217 C    
17 Doiphode Om Bansi PU-218 C    
18 Ambre Dnyaneshwar Raju PU-219 ab    
19 Pawar Aditya Ravi PU-220 C    
20 Shitole Gouri Deepak PU-221 C    
21 Ghate Siddhi Sanjay PU-222 C    
22 Dixit Sakshi Sachin PU-223 C    
23 Karanjawane Aayush Bajrang PU-224 C    
           
           
Muktangan English School & Jr. College,
44, Vidyanagari, Parvati, Pune – 9.    
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Sharma Palak Nandkishor PU-225 C    
2 Karambelkar Abhishek Vasudeo PU-226 C    
3 Shinde Shrushti Bapu PU-227 C    
           
           
St. Mira's Secondary School,
Sadhu Vaswani Chowk, Near Pune Station, Pune   
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 More Anushka Rahul PU-228 C    
           
           
The Orbis School,
Keshav Nagar, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Shah Aaditya Nirav PU-229 B    
           
           
S. P. M. Eng. School Secondary,
S.P. College Campus, Pune – 30     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Vaidya Aditya Aniket PU-230 B    
2 Bajaj Aryan Ravi PU-231 ab    
3 Sheth Sarth Suhas PU-232 ab    
4 Kadam Sohan Santosh PU-233 B    
           
           
Sarhad School,
Katraj, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Dahotre Sanket Sachin PU-234 ab    
           
           
Sardar Dastur Hoshang Boys H.S.
Pune – 1     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Dhale Sarthak Bhimdeo PU-235 C    
2 Sabale Smavan Sachin PU-236 C    
3 Nikam Aaditya Shashikant PU-237 ab    
4 Nazare Akshay Mahesh PU-238 C    
5 Dogre Shardul Sachin PU-239 ab    
6 Chandolkar Suyash Shreepad PU-240 ab    
7 Nallelu Partha Dinesh PU-241 ab    
8 Thorat Atharva Ravsaheb PU-242 ab    
9 Baig Sami Imtiyaz PU-243 ab    
10 Hingane Prasad Ganesh PU-244 ab    
11 Malpure Shreyash Prakash PU-245 ab    
12 Siddique Mohd.Uzair Atteque PU-246 ab    
           
           
Sinhgad Spring Dale Public School,
Vadgaon (Bk), Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Katkar Saishruti Ravindra PU-247 ab    
           
           
Shree Vidyavikas Seva Pratishthan,
Lokhande Talim, Narayan Peth, Pune – 30    
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Nimbalkar Yugant Vijay PU-248 C    
2 Gaikwad Richa Nitin PU-249 C    
3 Nalla Arya Vinayak PU-250 C    
4 Shinde Aryan Pradeep PU-251 B    
5 Athale Rishikha Hrishikesh PU-252 C    
6 Mulla Siddika Anwarhusen PU-253 C    
7 Balapurkar Gargi Girish PU-254 C    
8 Pawar Shravani Pramod PU-255 C    
9 Kawale Shreya Anil PU-256 C    
10 Phadke Priti Pravin PU-257 C    
11 Palekar Raddni Radhesh PU-258 C    
12 Badchhape Chaitanya Satish PU-259 A    
13 Hongekar Ayusha Appaji PU-260 B    
14 Shah Kriya Chetan PU-261 C    
15 Kulkarni Varad Girish PU-262 C    
16 Sankpal Swanand Santosh PU-263 C    
17 Pawar Kalpak Umesh PU-264 C    
18 Sonawane Diksha Gangadhar PU-265 C    
19 Waghmare Samarth Santosh PU-266 C    
20 Nagane Atharva Tanaji PU-267 A    
21 Waikar Nihar Sudhendu PU-268 C    
22 Patil Maitreya Milind PU-269 ab    
23 Yedke Prathmesh Jeevan PU-270 C    
           
           
Vibgyor High
NIBM Road, Mohammedwadi, Hadapsar, Pune – 60     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Shah Neharika Anand PU-271 B    
           
           
Vidya Bhavan High School,
Model Colony, Lakaki Road, Near NBSNL telephone Exchange, Shivaji Nagar, Pune – 16   
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Ashlyn Siamon PU-272 ab    
           
           
Jnana Prabodhini,
Tilak Road, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Deodikar Pranav Advait PU-273 C    
2 Mahajan Jija D. PU-274 B    
3 Joshi Janhavi PU-275 C    
4 Rao Khushi PU-276 B    
5 Agarwal Manan PU-277 A    
6 Niphadkar Yashraj PU-278 C    
7 Toshniwal Raghav PU-279 B    
8 Hallale Shivam PU-280 A    
9 Ingole Shrutika PU-281 O    
10 Malani Arushi PU-282 O    
11 Bobe Aditi PU-283 A    
12 Thakare Bhoomi PU-284 A    
13 Deshpande Mugdha PU-285 B    
14 Thorat Mareesha PU-286 A    
           
Shikshan Prasarak Mandal,
Sun Universe, Near Navale Bridge, Pune 41.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Satwe Siddhi Avdhoot PU-287 C    
           
           
V. P's Nanded City Public School,
Hingne Khurd, Sinhagad Road, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Wankhede Shravani Nitin PU-288 B    
           
           
Vikhe Patil Memorial School,
Senapati Bapat Rd. Pune – 16     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Walunjkar Harshwardhan Megharaj PU-289 B    
2 Jategaonkar Nehal Yogesh PU-290 B    
3 Chaudhari Pushkar Pradeep PU-291 A    
           
           
Vidya Valley School,
Village Sus, Pune – 21.     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Kalluraya Rohan Ashok PU-292 O    
           
           
Madhav Sadashiv Golwalkar Guruji Vidyalaya,
Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Thite Anurag Deepak PU-293 B    
           
           
New English School,
Tilak Road, Pune – 30     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Gawankar Kshitij Shivprasad PU-294 C    
2 Mule Abhishek Jagannath PU-295 C    
3 Wadekar Vedant Sanjay PU-296 B    
4 Kardule Raj Sambhaji PU-297 B    
5 Gadre Varad Uday PU-298 C    
6 Chalake Sahil Sachin PU-299 ab    
           
           
Vidya Pratishthana Nanded Public School,
Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Ms. Shravani Nitin Wankhede PU-300 ab    
           
           
S.P.M. English Med. School,
Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Ms. Siddhi Avdhoot Satwe PU-301A ab    
           
           
Bharatiya Vidya Bhavan Sulochana Natu Vidya Mandir,
Dr.K.M. Munshi Marg, S.B.Road, Shivajinagar, Pune – 16
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Patil Viraj Vijay PU-401 ab    
2 Borse Bhargavi Arun PU-402 A    
3 Shinde Nikita Atul PU-403 C    
4 Borse Advaik Snehal PU-404 C    
5 Shinde Vinit Vikas PU-405 C    
6 Jadhav Prafulla Dattatray PU-406 C    
7 Jadhav Bhumi Mahenatra PU-407 C    
8 Nawar Gauri Vikas PU-408 C    
9 Chitnis Riya Ninad PU-409 A    
10 Sathe Trushita Nirbhay PU-410 C    
11 Phatale Sejal Uday PU-411 C    
12 Tudekar Aadish Devesh PU-412 ab    
13 Tipnis Ameya Manish PU-413 ab    
14 Lembhe Harsh Santosh PU-414 B    
15 Ghongade Gayatri Rajesh PU-415 A    
16 Wagh Siddhi Pankaj PU-416 C    
17 Bodkhe Tanvi Naresh PU-417 ab    
18 Bishnoi Krupa Girish PU-418 C    
19 Harkare Abha Ashish PU-419 C    
20 Honrao Sharvani Sameer PU-420 C    
           
           
H.H.C.P. High School, Hujurpaga,
Laxmi Road, Pune – 30     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Awani Samir Kale PU-421 C    

 


Nigdi 

Centre Name : Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya,
Sec. 25, Sindunagar, Pradhikaran, Nigdi, Pune – 44     

      
Date : 20th November, 2016
Time : 12.00 p.m. to 3.00 p.m.   
Grade O - Outstanding
Grade A - Very Good
Grade B - Good
Grade C - Good Effort 
           
           
Abhishek Vidyalayan Eng. Med. School,
Shahunagar, Chinchwad     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Deodhar Priti Yogesh PU-301 C    
2 Mhaske Rushikesh Surendra PU-302 C    
3 Baglane Harshati Ashok PU-303 ab    
4 Kardile Sumit Sanjay PU-304 C    
5 Shah Taved Khadik PU-305 ab    
6 Kartikey M. Bagul PU-305A C    
           
           
Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya,
Nigdi, Pune – 44     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Jadhav Shweta Popatrao PU-306 C    
2 Pimpude Abha Shivraj PU-307 ab    
3 Chincholkar Arpita Prashant PU-308 C    
4 Thavre Priya Mukesh PU-309 C    
5 Kohok Sanchita Sakharam PU-310 C    
6 Raut Sughosh Rajaram PU-311 C    
7 Nikam Kaivalya Dattatray PU-312 C    
8 Pande Anushka Anil PU-313 C    
9 Lohar Sahil Sanjay PU-314 C    
10 Suryavanshi Ajinkya Bhaiya PU-315 C    
11 Gaikwad Aditya Kishor PU-316 C    
12 Deshmukh Shardul Kiran PU-317 C    
13 Gardi Hitesh Suhas PU-318 C    
14 Khatavkar Atharv Rajendra PU-319 C    
15 Dake Siddhant Somshankar PU-320 C    
16 Deshpande Suyash Sachin PU-321 C    
17 Lodha Naitik Nilesh PU-322 C    
18 Mane Pranita Namdev PU-323 C    
19 Navle Shivani Hanumant PU-324 B    
20 Pawar Siddhi Satish PU-325 C    
21 Abhonkar Pooja Rajendra PU-326 C    
22 Bhase Shravani Pradip PU-327 B    
23 Manchali Shreerang Shrinivas PU-328 C    
           
           
Hindustan Antibiotics School (S.U.),
Pimpri, Pune – 18     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Kurkure Nikhil Vilas PU-329 C    
2 Balloli Shreya Sharanappa PU-330 C    
3 Fulshankar Dhanshree Rameshwar PU-331 C    
4 Sable Harshali Bibhishan PU-332 ab    
5 Rajpurohit Lila Jaswant PU-333 C    
           
           
M. S. S. High School,
Chinchwad, Pune – 33     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Mahajan Rohit Yogesh PU-334 C    
2 Saykar Sahil Nilesh PU-335 C    
3 Karandikar Pradyumna Manoj PU-336 C    
4 Patil Satyajit Bhagwan PU-337 C    
5 Kakade Arpita Rahul PU-338 C    
6 Dumbre Vaishnavi Subhash PU-339 ab    
           
           
S.P.M. English Medium School,
Yamunanagar, Nigdi, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Sawant Sejal Vijay PU-340 C    
2 Maharana Suraj Kamalkant PU-341 C    
3 Vanpal Priyanka Mahesh PU-342 C    
4 Kayangude Rahul Rajendra PU-343 C    
5 Lohiya Akshad Santosh PU-344 C    
           
           
Podar International School,
Kamgar Nagar, Pimpri, Pune – 18     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Gawali Kartikya Durgesh PU-345 B    
2 Gawali Niranjan Mahendra PU-346 C    
3 Gawali Nakul Mahendra PU-347 B    
           
           
Shri Bhairavnath Sec. & Higher Sec. School,
Bhosari, Pune – 39
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Sagare Neha Sanjay PU-348 B    
2 Sawant Shital Shivaji PU-349 C    
3 Munjal Vishal Sunil PU-350 C    
4 Garud Sakshi Dnyaneshwar PU-351 C    
5 Morkane Namrata Layappa PU-352 C    
6 Shinde Vaidehi Mangesh PU-353 C    
7 Kambale Pooja Rajkumar PU-354 C    
8 Dhamdhere Vaibhavi Shashikant PU-355 C    
9 Kale Siddhi Pandharinath PU-356 C    
10 Ambule Bharati Shamlal PU-357 C    
11 Prasad Rupali Tuntun PU-358 C    
12 Hipparage Shankar Dattatray PU-359 C    
13 Ude Aniket Ramesh PU-360 ab    
14 Shekhare Rushikesh Punaji PU-361 C    
15 Padwal Arpita Shankar PU-362 C    
16 Shaikh Javeria Afsar PU-363 C    
17 Gopale Pratibha Prabhu PU-364 C    
18 Shirke Rahul Balu PU-365 ab    
19 Pawar Sanket Shivaji PU-366 C    
20 Said Ayush Ramdas PU-367 C    
21 Mulla Sohel Usman PU-368 C    
22 Talekar Kshitija Shashikant PU-369 C    
23 Devane Sneha Vitthal PU-370 ab    
24 Salave Gauri Rajesh PU-371 C    
25 Talekar Rutuja Shashikant PU-372 C    
26 Sabale Sahil Balasaheb PU-373 C    
           
           
G.G. International School,
Vallabh Nagar Pimpri, Pune – 18     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Mahesh Shruti S. PU-374 C    
           
           
Indira National School,
Wakad, Pune – 33     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Rane Shreyas Nilesh PU-375 C    
           
           
Mar Ivanios High School,
Pimple Gurave, Pune     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Khumkar Niraj Mangesh PU-376 C    
           
           
Shri Bhairavnath Sec. & Higher Sec. School,
Bhosari, Pune – 39     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Bagul Vedant Anil PU-377 C    
2 Kokane Vishwambar Nivrutti PU-378 C    
3 Bharambe Kushal Dnyandeo PU-379 C    
4 Takale Sakshi Anil PU-380 C    
5 Jadhav Ankita Angad PU-381 C    
           
           
Podar International School,
Kamgar Nagar, Pimpri, Pune – 18     
Sr. No. Name of Student Seat No. Grads    
1 Laddha Manas Umesh PU-382 O