Full Result Dec 2017

Full Result of BMTSC Dec. 2017

BMTSC Exam December, 2017 All Result     
           
Vikhe Patil Memorial School, Pune     
           
Sr. Name of Students Std Seat No. Grade  
1 Bhardwaj Aarav Amit V PU-01 Abs  
2 Chiraniya Janvi Nitin V PU-02 A  
3 Chowdhary Anushri Alok V PU-03 B  
4 Daswant Tanishq Ravindra V PU-04 Abs  
5 Deokar Sanvi Narendra V PU-05 B  
6 Deshpande Chinar Amit V PU-06 A  
7 Goyal Swayam Vikas V PU-07 C  
8 Mamgain Apoorva Apratim V PU-08 Abs  
9 Joshi Kanak Amol V PU-09 D  
10 Deshpande Shaunak Sarang V PU-10 Abs  
11 Bhonde Shlok Praveen V PU-11 A  
12 Tapre Palash Narendra V PU-12 C  
13 Satpute Ruchira Ranjeet V PU-13 Abs  
14 Sharma Anahita Rohit V PU-14 B  
15 Mahajan Hoshmit Rajesh V PU-15 A  
16 Chandak Diti Amit V PU-16 Abs  
17 Mane Aarya Manojkumar V PU-17 Abs  
18 Kanade Anika Nitin V PU-18 B  
19 Gondi Neha Vijay V PU-19 Abs  
20 Manekar Shloka Manish V PU-20 C  
21 Mandol Srinjoy Susanta V PU-21 Abs  
22 Vaidya Manav Krutank V PU-22 A  
23 Parekh Maitreya Divyen V PU-23 A  
24 Raval Kashvi Ashish V PU-24 Abs  
25 Tatke Swanand Vivek V PU-25 B  
26 Kashid Nilay Nishad V PU-26 Abs  
27 Govardhan Anvee Shailendra V PU-27 B  
28 Tappe Ameya Sachin V PU-28 C  
29 Patil Amla Amol VI PU-29 Abs  
30 Kulkarni Mahin Mayur VI PU-30 O  
31 Bhutada Hemanshu Latit VI PU-31 A  
32 Shinde Rajwardhan Avinash VI PU-32 C  
33 Jadhav Jyotiraditya Sangram VI PU-33 Abs  
34 Bhagat Arnav Vikas VI PU-34 Abs  
35 Sarda Prisha Shrikant VI PU-35 Abs  
36 Shah Aksh Neelesh VI PU-36 O  
37 Tuljapurkar Amartya Vivek VI PU-37 O  
38 Chavan Aryan Nitin VI PU-38 Abs  
39 Kadam Sharvri Prashant VI PU-39 O  
40 Jha Riddhima Neeraj VI PU-40 Abs  
41 Vaidya Arnav Sachin VI PU-41 B  
42 Sankarnarayanan Keertana V PU-42 B  
           
Symbiosis Primary School, Prabhat Road, Pune     
           
1 Rewatkar Sashreek Bhushan VI PU-43 B  
2 Bhalerao Pranav Vaibhav VI PU-44 B  
3 Hirpathak Arnav Shrikant VI PU-45 B  
4 Nandimath Aahaan Vishal VI PU-46 B  
5 Sirsikar Swanand Dhananjay V PU-47 B  
           
Dr. Shamarao Kalmadi High School, Ganeshnagar, Pune     
           
1 Deshpande Aarya Yogesh VI PU-48 O  
2 Kolhe Harsh Rajesh VI PU-49 A  
3 Gadhe Hemshree Shailesh VI PU-50 B  
4 Bodekar Vedant Vijay VI PU-51 C  
5 Rao Deekashitha Vigneshwarah VI PU-52 C  
           
RMD Sinhgad Spring Dale School, Warje, Pune     
           
1 Nalawade Praneel Prabhakar V PU-53 C  
           
New India School, Kothrud, Pune     
           
1 Godbole Aditya Sanjay VI PU-54 A  
2 Kulkarni Raj Ujjwal VI PU-55 B  
3 Joshi Ojas Sandeep VI PU-56 A  
4 Kulkarni Shreesh Shripad VI PU-57 A  
5 Mahurkar Manaswi A. VI PU-58 B  
6 Gokhale Sampoorna Sudhir V PU-59 B  
7 Yawale Mrunmayee Shyam VI PU-60 A  
8 Patil Avani Suhas VI PU-61 A  
           
Millennium National School, Karvenagar, Pune     
           
1 Nikam Avadhoot Satish V PU-62 A  
2 Dongre Varesh Vinayak V PU-63 B  
3 Kulkarni Ishaan Jaywant VI PU-64 A  
4 Kulkarni Arnav Shailendra VI PU-65 A  
           
Lokseva-E-School, Pashan-Sus Road, Pashan, Pune     
           
1 Patil Deepak Prashant V PU-66 B  
2 Patil Nandini Prashant V PU-67 A  
3 Lolayekar Sudhansh Nilesh VI PU-68 O  
           
DAV Public School, Aundh, Pune     
           
1 Laddha Vansh Paresh V PU-69 Abs  
2 Mishra Akshay R. V PU-70 B  
           
Balshikshan Mandir, Mayur Colony, Kothrud, Pune     
           
1 Nangare Varad Sudhir V PU-71 A  
2 Chaudhari Kaveesh Samir V PU-72 A  
3 Ghatpande Miheer Mangesh V PU-73 A  
4 Gandhi Paaras Vrishabh V PU-74 A  
           
Aksharnandan Primary School, Senapati Bapat Road, Pune     
           
1 Ghate Amalesh Umakant VI PU-75 O  
2 Gholap Pranil Ashutosh VI PU-76 B  
3 Gandhi Teertha Pankaj V PU-77 A  
4 Naik Avani Shrihari V PU-78 B  
5 Pethkar Shaunak Abhijit V PU-79 B  
           
Ryan International School, Bavdhan, Pune     
           
1 Thakur Pawan Pankaj VI PU-80 A  
           
Bhaskaracharya Pratishthana, Pune     
           
1 Korde Rucha Amol V PU-81 C  
           
Vidya Valley, Village Sus, Pune     
           
1 Mushtaq Rubai Ahmed VI PU-82 O  
           
Walnut School, NDA Road, Shivane, Pune     
           
1 Kulkarni Poorva Kiran VI PU-83 O  
           
St. Joseph School, Pashan, Pune     
           
1 Darade Riya Sanjay VI PU-84 B  
2 Darade Diya Sanjay VI PU-85 A  
           
City International School, Kothrud, Pune     
           
1 Aptekar Vihaan Sudhir VI PU-86 B  
           
P. M. C. School No. 3G, Karvenagar, Pune     
           
1 Ghanekar Sushant Sunder VI PU-87 C  
2 Kamble Anjali Subhash VI PU-88 C  
3 Kurkundikar Dipali Ninppa VI PU-89 C  
4 Panchal Shubham Sambhagi VI PU-90 Abs  
5 Pawar Varsharani Devidas VI PU-91 C  
6 Sonkar Sarita Radhesham VI PU-92 C  
7 Sonkar Neha Rajesh VI PU-93 C  
8 Kolate Sakshi Dnyaneshwar VI PU-94 C  
9 Patil Rajashri Ramesh VI PU-95 C  
10 Kudale Kapish Pravin VI PU-96 C  
11 Kolase Rutvik Ashok VI PU-97 C  
           
Wisdom World School, Wakad, Pune     
           
1 Wase Aayush Jitendra VI PU-98 B  
           
M.E.S. Balshikshan Mandir Eng. Med. School, Kothrud, Pune     
           
1 Jadhav Anushka Sudhir VI PU-99 Abs  
2 Phadke Niharika Mayuresh VI PU-100 A  
3 Oak Satvat Subodh VI PU-101 Abs  
4 Kole Sanika Vaibhav VI PU-102 Abs  
5 Shukla Aarya Jayant VI PU-103 C  
6 Deshpande Jui Dattraj VI PU-104 Abs  
7 Phadke Ishani Narendra V PU-105 B  
8 Patil Shivali Naresh VI PU-106 Abs  
9 Modak Harsh Anand VI PU-107 O  
10 Inamdar Aayush Atul VI PU-108 Abs  
11 Kulkarni Tejas Nagesh VI PU-109 B  
12 Sardeshmukh Shlok Atul VI PU-110 C  
13 Soman Mukta Manoj VI PU-111 B  
14 Apte Sanchi Narendra VI PU-112 Abs  
15 Dandekar Ananya Girish VI PU-113 B  
16 Sinnarkar Siya Dhananjay VI PU-114 A  
17 Agarwal Nikisha Nikhil VI PU-115 Abs  
           
Spicer Higher Secondary School, Aundh Road, Pune     
           
1 Atale Aarush Jitendra V PU-116 C  
           
Blue Ridge Publich School, Hinjewadi, Pune – 57     
           
1 Shukla Vaed Sphoorthi   PU-117 Abs  
           
Modern High School, Ganeshkhind, Pune – 16     
           
1 Sable Ritesh Ankush V PU-118 C  
2 Khedekar Vedant Vinod V PU-119 C  
3 Adawade Yash Sudhir V PU-120 C  
4 Jagtap Ajinkya Nandkishor V PU-121 C  
5 Sutar Sanskruti Sham V PU-122 C  
6 Mulik Sayali Pandurang V PU-123 Abs  
7 Bitale Pranita Suresh VI PU-124 C  
8 Kokate Shreya Bapurao V PU-125 Abs  
9 Pawar Vasundhar Dhananjay V PU-126 Abs  
10 Meghawat Yogesh Tariya V PU-127 Abs  
11 Huke Harshd Bhalchandra V PU-128 Abs  
12 Kadam Aaditya Sarjerao V PU-129 C  
13 Ghode Atharva Bandu V PU-130 B  
14 Mane Om Hemant V PU-131 Abs  
15 Londhe Shrivardhan Rajendra V PU-132 C  
16 Kedari Shruti Baban V PU-133 Abs  
17 Kusalkar Lisha Sanjay V PU-134 C  
18 Kamble Bhagyashri Mallesh V PU-135 C  
19 Tonde Sanskruti Shivdas V PU-136 C  
20 Nagare Aakansha Shivprasad V PU-137 Abs  
21 Chopade Shubhangi Achutrao V PU-138 D  
22 Kandke Deepak Dattatray V PU-139 Abs  
23 Dhamale Sangram Rahul V PU-140 C  
24 Diwate Atharva Bhima V PU-141 Abs  
25 Rakshe Sarthak Gautam VI PU-142 C  
26 Malthankar Onkar Dhananjay V PU-143 Abs  
27 Shaikh Joya Ges VI PU-144 D  
28 Siral Dipali Manik VI PU-145 D  
29 Chandhere Ankita Antush VI PU-146 D  
30 Gawali Koushal Martand VI PU-147 C  
31 Gade Sahil Sanpat VI PU-148 B  
           
Vidya Bhavan High School, Model Colony, Pune     
           
1 Abhinay Venkateshwar Gollapudi V PU-149 Abs  
2 Disha Atul Chandawale V PU-150 Abs  
           
Vikhe Patil Memorial School, Pune – 16     
           
1 Patil Ojas Jitendra VI PU-151 O FOURTH
           
Balmohan Vidyamandir Eng. Med. School, Dadar (W), Mumbai     
           
1 Deogaonkar Mihir Kedar   MU-01 B  
           
Modern High School, NCL, Pashan, Pune – 8     
           
1 Dhamale Anjali Janardan V PU-152 C  
2 Kolhe Advait Vivek   PU-153 Abs  
3 Salunkhe Aryan Prakash VI PU-154 C  
4 Surve Siddhi Prakash VI PU-155 B  
5 Borkade Neha Shantaram VI PU-156 B  
6 Desale Pranjali Girish VI PU-157 C  
7 Khan Faiza Parvez VI PU-158 B  
8 Akade Vedant Jitendra VI PU-159 B  
9 Pandiyan Akash Rajan VI PU-160 B  
           
           
Modern High School, NCL, Pashan, Pune – 8     
           
1 Gaikwad Rutuja Sainath VI PU-161A B  
           
           
           
Jnana Prabodhini Prashala, Sadashiv Peth, Pune     
           
1 Atharva Dattatray Bivalkar V PU-161 O  
2 Arjun Vijay Gavane V PU-162 A  
3 Arya Nilesh Gujar V PU-163 O  
4 Ishaan Shreeram Joshi V PU-164 A  
5 Ishan Mahesh Kuber V PU-165 A  
6 Kunal Dnyandev Kurandale V PU-166 O  
7 Eshaan Rohit Nerlekar V PU-167 A  
8 Avishkar Abhay Shinde V PU-168 A  
9 Aryan Swapnil Takalkar V PU-169 B  
10 Prajakta Sudam Adlinge V PU-170 Abs  
11 Yukta Mahesh Bhojane V PU-171 B  
12 Bhakti Laxmikant Dharmadhikari V PU-172 B  
13 Siddha Jaideep Dhok V PU-173 A  
14 Prachiti Pradip Dhokale V PU-174 O  
15 Devyani Mahesh Dhumal V PU-175 C  
16 Sanika Jayram Joshi V PU-176 A  
17 Samruddhi Suhas Kanade V PU-177 A  
18 Anushka Ganesh Kulkarni V PU-178 B  
19 Ira Nilesh Kulkarni V PU-179 B  
20 Avani Niranjan Mandlik V PU-180 A  
21 Saee Padmanabh Nimkar V PU-181 B  
22 Eeshan Rajesh Bhandarkar VI PU-182 A  
23 Kushagra Sandip Chhallare VI PU-183 B  
24 Arjun Shashikant Hande VI PU-184 Abs  
25 Shlok Shrikant More VI PU-185 Abs  
26 Raghav Prasanna Rege VI PU-186 B  
27 Atharva Manoj Somani VI PU-187 A  
28 Aishwarya Ajit Abhyankar VI PU-188 O SECOND
29 Swarali Sachin Budruk VI PU-189 A  
30 Sachi Mahesh Gaikwad VI PU-190 A  
31 Soureena Pralay Ghosh VI PU-191 B  
32 Shefali Pankaj Mathkar VI PU-192 O  
33 Arnav Amogh Dike V PU-193 A  
34 Path Laxmikant Dixit V PU-194 A  
35 Varad Sharad Thombare V PU-195 B  
36 Mugdha Yogesh Joshi V PU-196 A  
37 Swanandi Dhananjay Moharil V PU-197 B  
38 Pranav Advait Deodikar VI PU-198 A  
39 Aayush Milind Kulkarni VI PU-199 Abs  
40 Aryan Nilesh Shah VI PU-200 Abs  
41 Hrushikesh Harshad Warnekar VI PU-201 Abs  
42 Mukta Mandar Bapat VI PU-202 B  
43 Riya Amol Limaye VI PU-203 A  
44 Isha Narendra Maharaj VI PU-204 B  
45 Arya Ajay More VI PU-205 A  
46 Dhanashree Prashant Nigade VI PU-206 B  
47 Khushi Sanjeevkumar Rao VI PU-207 Abs  
48 Sharvari Yogesh Sumant VI PU-208 Abs  
49 Swara Nitin Kulkarni VI PU-209 O  
           
Vibgyor Hig School, NIBM Branch, Pune     
           
1 Shah Neharika Anand VI PU-210 A  
2 Palwe Krishna Pravin VI PU-211 A  
3 Bogawat Ria Santosh VI PU-212 B  
           
The Orbis School, Keshavnagar, Pune     
           
1 Gangawati Aadnya Siddhalingesh V PU-213 C  
           
New English School, Shaniwar Peth, Ramanbag, Pune     
           
1 Kulkarni Amey Ram VI PU-214 Abs  
2 Bhave Prathamesh Prasad VI PU-215 C  
3 Bhujbal Aditya Sambhaji VI PU-216 B  
4 Jagtap Omkar Suresh VI PU-217 B  
5 Kumbhar Siddhant Kiran VI PU-218 B  
6 More Sanket Sanjay VI PU-219 B  
7 Edgaonkar Atharva Avadhoot VI PU-220 C  
8 Shah Dev Aakash VI PU-221 B  
9 Pawar Samarth Kiran VI PU-222 A  
10 Kulkarni Ankit Hrushikesh VI PU-223 C  
11 Kondhalkar Viraj Sham VI PU-224 D  
12 Kale Rugved Nitin VI PU-225 C  
13 Sali Ninad Nilesh V PU-226 B  
14 Kumbhar Vedant Pravin V PU-227 C  
15 Bhandare Mayuresh Vinayak V PU-228 C  
16 Parab Neel Ajay V PU-229 C  
17 Parab Nikhil Ajay V PU-230 C  
18 Bhagane Chaitanya Nilesh V PU-231 C  
           
Holy Angel's Convent High School, Manjiri Khurd, Pune     
           
1 Shivarkar Jayesh Ravindra VI PU-232 O  
           
DES Sec. School, New Eng. School Campus, Tilak Road, Pune     
           
1 Atre Siddharth Shripad V PU-233 C  
2 Athalye Atharva Vidyadhar VI PU-234 B  
3 Gongale Ashutosh Narendra V PU-235 C  
4 Mahabaleshwarkar Shreeya Yogesh VI PU-236 C  
5 Kane Shardul Ashish   PU-237 Abs  
6 Chitnis Chinmay Nilesh VI PU-238 O  
7 Joshi Samyak Subodh VI PU-239 B  
8 Kulkarni Ninad Atul VI PU-240 A  
9 Kulkarni Rugved Tushar   PU-241 Abs  
10 Phadke Sachi Sandeep   PU-242 Abs  
11 Bunge Anushka Ganesh   PU-243 Abs  
12 Paste Aditya Abhay V PU-244 B  
13 Joshi Aditya Anup   PU-245 Abs  
14 Godbole Shounak Mahesh   PU-246 Abs  
15 Thombare Anushka Makarand V PU-247 C  
16 Tambekar Saniya Ashutosh VI PU-248 A  
17 Godbole Soham Sagar   PU-249 Abs  
18 Khinvasara Dhaval Rahul VI PU-250 B  
19 Mandke Nikita Hrishikesh VI PU-251 A  
20 Kale Soham Ganesh VI PU-252 C  
21 Namjoshi Abhiram Vinayak VI PU-253 B  
22 Sathe Aneesh Prashant V PU-254 C  
23 Mahadik Aditya Prashant VI PU-255 A  
24 Sontakke Ishaan Shardul VI PU-256 B  
25 Purandare Ketaki Mangesh VI PU-257 A  
26 Patil Kundan Vilas V PU-258 B  
27 Choudhari Aarohi Avinash V PU-259 C  
28 Kasture Piyush Prasad V PU-260 D  
29 Jadhav Akanksha Sambhaji V PU-261 C  
30 Dixit Aryan Sagar VI PU-262 C  
           
DSK School, DSK Vishwa, Dhayari, Pune     
           
1 Tambolkar Anuja Heramb VI PU-263 B  
2 Reddy C. Digivijay Hariharasesha VI PU-264 B  
3 Pasalkar Siya Savita VI PU-265 C  
4 Bisht Khushalsingh Mahendrasingh VI PU-266 Abs  
5 Bhalerao Aditya Amol VI PU-267 B  
6 Saptarishi Dhruv Jayanth VI PU-268 B  
7 Patil Ojas Ravi VI PU-269 Abs  
8 Mali Rohan Hemant VI PU-270 B  
9 Gujar Rounak Prasad VI PU-271 C  
10 Amle Shubham Chandrashekhar VI PU-272 Abs  
11 Pisal Tanvi Narendra VI PU-273 B  
12 Kariya Greeshma Harshal VI PU-274 Abs  
           
Late Bandoji Khandoji Chavan Sec. School, Pune – 41     
           
1 Wakchaure Manasva Avinash VI PU-275 B  
           
S.P.M. English School (Secondary Section), Pune     
           
1 Joshi Pranav Rahul VI PU-276 B  
2 Kulkarni Hrishit Shardul VI PU-277 A  
3 Shah Mihika Gaurav VI PU-278 C  
4 Kadam Sohan Santosh VI PU-279 B  
5 Pawar Lasya Prashant VI PU-280 B  
           
Sinhgad Spring Dale Public School, Vadgaon (BK), Pune     
           
1 Parlikar Anish Gajanan V PU-281 A  
2 Mulay Raghav Dhananjay VI PU-282 B  
3 Malwade Advait Anil VI PU-283 A  
4 Katkar S. Ravindra VI PU-284 Abs  
5 Dukale Om Subhash VI PU-285 Abs  
6 Singnurkar Unmesh Ghansham VI PU-286 B  
           
St. Anne's High School, Camp, Pune     
           
1 Porwal Aashna Vikram VI PU-287 C  
           
Podar International School, Ambegaon, Pune     
           
1 Khadkikar Anushree Sameer VI PU-288 C  
           
Shree Vidyavikas Seva Pratishthan, Narayan Peth, Pune     
           
1 Kumbhar Siddhant Kiran   PU-289 Abs  
2 Jadhav Prafulla Dattatraya VI PU-290 B  
3 Malusare Nilay Uttam VI PU-291 O  
4 Gaikwad Anushka Rahul VI PU-292 C  
5 Shinde Samartha Vinayak VI PU-293 C  
6 Patil Sai Hemant VI PU-294 B  
7 Anasari Humeira Nasiruddin VI PU-295 B  
8 Salgar Srushti Bhivaji VI PU-296 B  
9 Phate Sangram Prushottam VI PU-297 Abs  
           
Mar Ivanios Convent School, Pimple Gurav, Pune     
           
1 Marne Yash Yogesh VI PU-298 B  
           
Army Public School, Dighi, Pune     
           
1 Gokhale Amol Nikhil VI PU-299 Abs  
           
Delhi Public School, Mohammadwadi, Pune     
           
1 Waghmare Sara Amar V PU-300 B  
           
Victorious Kidss Educares, Kharadi, Pune     
           
1 Negi Abhinav Ajay VI PU-301 O  
           
Kendriya Vidyalaya B.E.G., Yerwada, Pune     
           
1 Lagad Arya Santosh   PU-302 Abs  
2 Bhusari Manjiri Dinesh   PU-303 Abs  
3 Mayekar Aayush Ritesh   PU-304 Abs  
4 Mahale Jayesh Shivdas   PU-305 Abs  
5 Sonavalkar Tanishka Anil   PU-306 Abs  
6 Sharma Atharva Abhay   PU-307 Abs  
7 Patil Vedant Dhanraj   PU-308 Abs  
8 Mankar Jayesh Nilkhanth   PU-309 Abs  
9 Gangurde Radhika Prashant   PU-310 Abs  
10 Uttekar Poorva Vijay Shivram   PU-311 Abs  
11 Waghmare Bhoomi Jitendra   PU-312 Abs  
12 Wankhede Arpita Sandeep   PU-313 Abs  
13 Setty Bdlaji Ravikumar   PU-314 Abs  
14 Anand Parin Pankaj   PU-315 Abs  
15 Purohit Avishkar Ajit   PU-316 Abs  
16 Kharat Pranali Prashant   PU-317 Abs  
17 Dwivedi Nayan Narayan   PU-318 Abs  
18 Prajapat Nandini Murlimanohar   PU-319 Abs  
19 Dhone Yash Surendra   PU-320 Abs  
20 Pawar Sarthak Shashikant   PU-321 Abs  
21 Rajak Aryan Shyam   PU-322 Abs  
22 Gade Pratiksha Kiran   PU-323 Abs  
23 Sharma Khushi Pawankumar   PU-324 Abs  
24 Kadam Anushka Santosh   PU-325 Abs  
25 Rawat Shweta Dayalsingh   PU-326 Abs  
26 Gote Saanavi Mohan   PU-327 Abs  
27 Wagavkar Vedika Manohar   PU-328 Abs  
           
Huzurpaga Primary School, Katraj, Pune     
           
1 Neha Nitin Yeware VI PU-329 B  
           
Pawar Public School, Amanora, Hadapsar, Pune     
           
1 Om Dhumal VI PU-330 A  
2 Shah Aaditya Nirav VI PU-331 A  
           
Vidyashilp Public School, Kondhwa, Pune     
           
1 Kothari Smit Amit VI PU-332 C  
2 Rahman Fuzailur VI PU-333 B  
3 Pardeshi Rehan Ajit VI PU-334 B  
4 Mehrra Nedish Srujann VI PU-335 O  
5 Totre Sharmilee Santosh VI PU-336 C  
6 Bhosale Aaryan Nilesh V PU-337 B  
7 Togarge Shlok Venkatesh V PU-338 B  
8 Kshirsagar Krishna Rahul V PU-339 B  
9 Govilkar Shruti Shirish V PU-340 O  
10 Mukherjee Abhrajyoti Abir V PU-341 C  
11 Suravase Siddhi Bramhadeo V PU-342 C  
12 Patil Harshit Siddanngouda V PU-343 B  
13 Shivdasan Aadi Navjote V PU-344 C  
14 Ghatul Tanvi Vijay V PU-345 C  
15 Yogita Sethia Jain V PU-346 B  
           
Bhartiya Vidya Bhavan, Shivajinagar, Pune     
           
1 Patil Viraj Vijay VI PU-347 B  
2 Borse Bhargavi Arun VI PU-407 O  
           
H.H.C.P. High School, Huzurpaga, Laxmi Road, Pune – 30     
           
1 Kate Sai Shantaram V PU-402 C  
2 Kale Awni Samir VI PU-403 B  
3 Thorat Shrawani Shashikant VI PU-404 A  
4 Nale Preeti Sanjay VI PU-405 C  
5 Saptarushi Ruta Amol VI PU-406 Abs  
           
Blue Ridge Public School, Rajiv Gandhi, Infotech Park Ph-1, Pune.     
           
1 Shukla Vaed Divyank V PU-408 B  
           
Rosary School, Ambedkar Road, Camp, Pune – 1     
           
1 Tupe Parth Rahul VI PU-409 B  
           
The Bishop's School, Camp, Pune     
           
1 Mehta Areez Kaizal VI PU-348 B  
2 Rupawala Hasan Salim VI PU-349 Abs  
3 Bheda Dhruv Jignesh VI PU-350 C  
4 Panchal Jevin Nilesh VI PU-351 Abs  
5 Pereira Ivan Domnic VI PU-352 Abs  
6 Khokrale Mandar Janardan VI PU-353 B  
7 Thadani Siddhant Sitesh VI PU-354 C  
8 Nahvi Aurmaan Mehdi VI PU-355 B  
9 Lobo Bryan David VI PU-356 C  
10 Pethe Anuj Siddhartha VI PU-357 C  
11 Siroya Kavish Urshal VI PU-358 Abs  
12 Nath Daksh Anand VI PU-359 Abs  
13 Gandhi Jayesh Swapnil VI PU-360 B  
14 Munot Nirav Nilesh VI PU-361 C  
15 Chavan Arya Satish VI PU-362 Abs  
16 Ganguli Ahaan Saurabh VI PU-363 B  
17 Bogawat Aditya Rahul VI PU-364 B  
18 Chawla Anish Manish VI PU-365 Abs  
19 Jain Pranav Amit VI PU-366 Abs  
20 Taiyab Abdul Huzefa VI PU-367 C  
21 Khedekar Parth Hemant VI PU-368 Abs  
22 Dixit Swayam Santosh VI PU-369 Abs  
23 Lahoti Parth Brahmanand VI PU-370 A  
24 Choppara Siddharth Koteswarrao VI PU-371 O THIRD
25 Mohd. Umar Shaikh VI PU-410 C  
           
Bishop's Co-Ed School, Undri, Pune     
           
1 Shah Pari Hiren   PU-372 Abs  
           
The Bishop's School, Kalyani Nagar, Pune     
           
1 Banger Mahika Satish VI PU-373 Abs  
2 Chaudhary Yash Neeraj VI PU-374 B  
3 Jain Kuhu Rajat VI PU-375 O  
4 Patange Rishikesh Rahul VI PU-376 C  
5 Bheda Dev Nimish VI PU-377 C  
6 Chintareddy Suhana Koti VI PU-378 Abs  
7 Ghosh Deshna Sujay VI PU-379 B  
8 Duddu Advithiya Srinivas VI PU-380 Abs  
9 Ghegade Varun Nanabhau VI PU-381 Abs  
10 Joshi Anvit Devidas VI PU-382 B  
11 Mahajan Aditi Kiran VI PU-383 Abs  
12 Vishwakarma Aanchal Rakesh VI PU-384 Abs  
13 Chawhan Utkarsh Mayur VI PU-385 B  
14 Gupta Rishi Shailesh VI PU-386 B  
15 Joshi Chinmay Samir VI PU-387 B  
16 Matnani Rishie Mahesh VI PU-388 A  
17 Mishra Amogh Sarvesh VI PU-389 C  
18 Bajpai Prisha Om VI PU-390 B  
19 Swadi Arin Kedar V PU-391 Abs  
20 Dave Arnav Anupam V PU-392 C  
21 Keesara Sahishnu Bharadwaj V PU-393 C  
22 Mishra Vihan S.K.Mishra V PU-394 O  
23 Sharma Kshitij Sumit V PU-395 Abs  
24 Verma Yatharth Lalitkumar V PU-396 Abs  
25 Gaurav Shivangi Vivek V PU-397 C  
26 Gupta Amratanshu Rohit V PU-398 B  
27 Pereira Sienna Mary Austin V PU-399 Abs  
28 Tripathi Swarit Rajnikant V PU-400 B  
29 Gophane Sanskar Deveedas V PU-401 D  
           
D. S. K. School, DSK Vishwa, Sinhgad Road, Pune – 41.     
           
1 Greeshma Kariya VI PU-411 B  
2 Shubham C. Amle VI PU-412 B  
3 Khushal Bisht VI PU-413 A  
4 Ojas R. Patil VI PU-414 B  
           
I.N.G. Indira National School, Pune     
           
1 Fimothey Francis V PU-415 C  
           
           
Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya, Nigdi, Pune     
           
1 Jadhav Atharv Tanaji VI PC-01 B  
2 Bhalerao Aary Chetan VI PC-02 C  
3 Dahiphale Madhav Hanumant VI PC-03 B  
4 Patil Siddesh Chandrakant VI PC-04 C  
5 Kotkar Siddesh Prashant VI PC-05 A  
6 Unde Dhruv Kishor VI PC-06 B  
7 Mule Yash Milind VI PC-07 Abs  
8 Choudhari Ujjwal Vilas VI PC-08 C  
9 Dashrath Prachi Prakash VI PC-09 A  
10 Shete Samiksha Pravin VI PC-10 A  
11 Choudhari Anushka Narendra VI PC-11 C  
12 Kadam Rutuja Sunil VI PC-12 Abs  
13 Kulkarni Swamini Satish VI PC-13 Abs  
14 Rokade Aarya Ajay VI PC-14 C  
15 Nisal Mrudula Vinay VI PC-15 Abs  
16 Choudhari Manasi Sandip VI PC-16 Abs  
17 Kale Samruddhi Vijay VI PC-17 Abs  
18 Salunke Abhilasha Prakash VI PC-18 Abs  
19 Kotkar Shrusti Nilesh V PC-19 D  
20 Thorat Vismaya Hemant VI PC-20 Abs  
21 Deshpande Pradnya Pramod VI PC-21 Abs  
22 Kathare Samruddhi Atul VI PC-22 Abs  
23 Yadav Dhruv Ramdas V PC-23 C  
           
           
Jnana Prabodhini Navnagar Vidyalaya, Nigdi, Pune     
           
1 Shravani Damodar Dixit VI PC-23A B  
           
           
Amrita Vidyalayam, Yamuna Nagar, Nigdi, Pune     
           
1 Bakshi Shakalya Sandeep V PC-24 A  
           
S. P. M. English Medium Secondary School, Nigdi, Pune     
           
1 Datkhile Sarthak Ramhari V PC-25 B  
2 Patil Yugaank Pravin V PC-26 C  
3 Waghmode Ameya Dipak VI PC-27 B  
4 Kulkarni Shravani Girish VI PC-28 Abs  
5 Patil Ritesh Tanaji VI PC-29 B  
           
Vidya Niketan Eng. Med. School, Pimpri, Pune     
           
1 Baride Parth Prashant V PC-30 Abs  
2 Belwadkar Soham Shankar V PC-31 Abs  
3 Joshi Shravani Pramod V PC-32 Abs  
4 Shinde Mayuri Nanasaheb V PC-33 C  
5 Shinde Nupur Vijay V PC-34 C  
6 Patil Vedant Sunil V PC-35 C  
7 Vyavahare Prajwal Mahesh V PC-36 C  
8 Balol Preshit Amol V PC-37 Abs  
9 Yadav Avadhut Sanjay V PC-38 Abs  
10 Shelar Soham Sachin V PC-39 C  
11 Vichare Atharva Baban V PC-40 Abs  
12 Dherange Vedant Padmakar V PC-41 C  
13 Thombare Khush Jeevan V PC-42 Abs  
14 Koona Akshaya Rammohan V PC-43 C  
15 Wagh Anuj Nanasaheb V PC-44 C  
16 Jadhav Rutuja Mohan V PC-45 B  
17 Mane Parth Sambhaji V PC-46 Abs  
18 Shaikh Aavej Hasham V PC-47 Abs  
19 Shewale Sarthak Sharadchandra V PC-48 C  
20 Nehete Ayush Ulhas V PC-49 B  
21 Katikar Atharv Dhananjay V PC-50 C  
22 Bhabat Pragati Prabhakar VI PC-51 Abs  
23 Bhoir Ishita Vaibhav VI PC-52 A  
24 Jagtap Pratik Dattatray VI PC-53 C  
25 Palhade Janhavi Dilip VI PC-54 C  
26 Uttekar Vedant Santosh VI PC-55 Abs  
27 Naikade Mrunmayee Ganesh VI PC-56 Abs  
28 Chavan Siddharth Prakash VI PC-57 Abs  
29 Jadhav Dhananjay Yashwant VI PC-58 C  
30 Kolhale Tushar Govind VI PC-59 Abs  
31 Gaikwad Sanskar Suryakant VI PC-60 Abs  
32 Kolhe Prithviraj Rajendra VI PC-61 Abs  
33 Shinde Shreya Chakrapani VI PC-62 Abs  
34 Kamalapurkar Bhaskar Ashish VI PC-63 C  
35 Ajetrao Swarali Dilip VI PC-64 Abs  
36 Dungarwala Tanish Anand VI PC-65 Abs  
37 Sarpate Shraddha Bheemrao VI PC-66 Abs  
38 Kulkarni Nandini Sachin VI PC-67 A  
39 Jadhav Pavan Shevalal VI PC-68 B  
40 Ghadage Pranjali Somnath VI PC-69 C  
41 Debnath Debottam Uttam VI PC-70 C  
42 Latane Samrat Santosh VI PC-71 Abs  
           
G.G. International School, Vallabhnagar, Pimpri, Pune     
           
1 Soundankar Mohit Pravin   PC-72 Abs  
2 Iyer Vedika Ganesh   PC-73 Abs  
3 Amritkar Salil Manoj V PC-74 B  
4 S. Subulaxmi L. Sankar   PC-75 Abs  
5 Agarwal Aneesh Anil   PC-76 Abs  
6 Patil Kushagra Chandrashekhar   PC-77 Abs  
7 Prasad Gayatri   PC-78 Abs  
8 Wankar Aadya Mahesh VI PC-79 C  
9 Singh Viksit Vikas   PC-80 Abs  
10 Pandya Ahaan Bhavin VI PC-81 O  
11 Joshi Nupur Subodh   PC-82 Abs  
12 Kulkarni Aarya Yogesh VI PC-83 A  
           
Podar International School, Tanaji Nagar, Chinchwad, Pune – 19     
           
1 Chaudhari Yash Lalit   PC-84 Abs  
           
M. S. S. High School, Shreedhar Nagar, Chinchwad, Pune – 19     
           
1 Garud Aneesh Mandar VI PC-85 B  
2 Belsare Rutuja Makrand   PC-86 Abs  
3 Godbole Ninad Devendra VI PC-87 C  
4 Sakpal Sarthak Sudhir VI PC-88 C  
5 Vidhate Sholk Uttam VI PC-89 B  
           
Abhishek Vidyalayam, MIDC Shahunagar, Chinchwad, Pune – 19     
           
1 Yadav Abhaylaxmi Kalicharan V PC-90 Abs  
2 Kulkarni Akanksha Anirudha V PC-91 Abs  
           
K. V. C. M. E. Dapodi, Pune – 12     
           
1 Ashtekar Rhythm Ramesh VI PC-92 B  
           
Mahatma Phule Jagurti Mandal Prathmik Vidyalaya, Pune     
           
1 Jadhav Pranjal Dattatray Vi PC-93 B  
           
Vidya Valley School, Sus Village, Tal. Mulshi, Pune     
           
1 Paul Urshita Ashimkumar V ML-01 A  
2 Sathik Siddhesh Jefferson V ML-02 A  
3 Andhale Pranav Amol V ML-03 O  
           
Sanskriti School, Bhukum Campus, Tal. Mulshi, Pune     
           
1 Jadhav Janki Jaising VI ML-04 B  
2 Baadkar Nidhi Harshad VI ML-05 B  
3 Somaiya Ishan Prakash VI ML-06 O  
           
Indira National School, Tathawade, Pune     
           
1 M. V. Adhitya Venkatganesh V ML-07 O FIRST
2 Bansal Gauransh Shitiz V ML-08 Abs  
3 Francis Timothy Sumathy V ML-09 Abs  
4 Kulkarni Akshat Sailesh V ML-10 A  
5 Gowda Nishanth Manu V ML-11 Abs  
6 Shelgaonkar Tia Jayant V ML-12 B  
7 Sambari Amogh Aniket V ML-13 C  
           
Blossom Public School, Tathawade, Pune     
           
1 Phadtare Anay Milind V ML-14 C  
           
Sri Sri Ravishankar Vidya Mandir, Kulupwadi, Borivali(E), Mumbai-66     
           
1 Satam Trisha Dnyaneshwar VI BO-01 B  
2 Agarwal Kushal Alok   BO-02 Abs  
3 Mhatre Atharva Vinay V BO-03 O  
4 Bait Krishna Kiran V BO-04 C  
5 Bhor Rudra Rajesh V BO-05 B  
6 Sharma Sanskriti Mukesh V BO-06 B  
7 Mehta Dhruvi Pratik V BO-07 B  
8 Kamath Ria Rohan V BO-08 B  
9 Ved Vraj Anand VI BO-09 B  
10 Jain Ajitesh Abhishek VI BO-10 A  
11 Vaidya Pranav Prashant V BO-11 C  
12 Chiplunkar Risheeta Prashant V BO-12 C  
13 Borole Soham Nilesh VI BO-13 A  
           
Ajmera Global School, Yogi Nagar, Borivali (W), Mumbai     
           
1 Sinkar Arnav Pramod VI BO-14 A  
           
Lilavatibai Podar ICSE School, Vile Parle (E), Mumbai     
           
1 Vartak Parth Mandar V BO-15 O  
           
Navy Children School NAD Karanja – Uran, Navi Mumbai     
           
1 Khomane Aasawari Sandeep   BO-16 Abs  
           
Vidya Vikasini Eng. High School & Jr. College, Vasai(E), Mumbai     
           
1 Kadam Aishwarya Eknath VI BO-17 B  
           
Sri Sri Ravishankar Vidya Mandir, Kulupwadi, Borivali(E), Mumbai-66     
           
1 Aarav Sawant V BO-18 C  
2 Gargi Shrikant Pawar V BO-19 B  
3 Aayush Harshil Jivrajani V BO-20 C  
           
R. V. Narurkar High School & Jr. College, Dombivali (E), Thane     
           
1 Bagwe Yadnesh Santosh VI DO-01 C  
2 Chavan Prathamesh Prakash VI DO-02 A  
3 Gudulkar Pranay Sunil VI DO-03 C  
4 Kadam Darshan Raju VI DO-04 C  
5 Mali Ritesh Sunil VI DO-05 C  
6 Patil Chaitanya Jaydas VI DO-06 C  
7 Patil Deepak Ram VI DO-07 B  
8 Patil Pranav Kishor VI DO-08 B  
9 Pawar Sahil Dattatray VI DO-09 C  
10 Shinde Ishan Vijaykumar VI DO-10 C  
11 Sonavane Kartik Laxman VI DO-11 C  
12 Ambawale Pooja Mangesh VI DO-12 C  
13 Bhandari Tejasvi Prakash VI DO-13 C  
14 Gharat Darshana Mahesh VI DO-14 C  
15 Gudulkar Rasika Tanaji VI DO-15 C  
16 Jagtap Prachi Kishor VI DO-16 C  
17 Kadam Prachi Mangesh VI DO-17 C  
18 Kakde Sakshi Vishnu VI DO-18 C  
19 Kalan Yashashree Krishna VI DO-19 C  
20 Kshirsagar Apurva Vinayak VI DO-20 C  
21 Mahajan Yashashree Gopal VI DO-21 C  
22 Malgaonkar Mayuri Sanjay VI DO-22 C  
23 Patil Kajal Gajanan VI DO-23 C  
24 Pote Sneha Laxman VI DO-24 C  
25 Shirsekar Chinmayi Anant VI DO-25 C  
26 Tambe Hitansha Mangesh VI DO-26 B  
27 Tiurwadkar Shravani Shivaji VI DO-27 C  
28 Yadav Shweta Shankar VI DO-28 D  
           
Omkar International School, Dombivli (E), Thane     
           
1 Patil Rahul Keshav   DO-29 Abs  
2 Sarode Himanshi Yogesh   DO-30 Abs  
3 Mukadam Rudra Rohit V DO-31 O  
           
Smt. Kantaben Chandulal Gandhi Eng. School, Kalyan(W)     
           
1 Tripathi Ameya Ajay V DO-32 O  
           
D.S.D. School, Kalyan (W)     
           
1 Barde Sayli Anil VI DO-33 C  
2 Dixit Siddhi Chandrakant VI DO-34 D  
3 Nikam Salil Rajesh VI DO-35 D  
           
Kulgaon-Badlapur Municipal Council, Tal. Ambarnath, Dist. Thane     
           
1 Gaikwad Pariniti Sunil V TH-01 B  
2 Golait Rajshree Manohar V TH-02 C  
3 Padangle Kajal Ramesh V TH-03 Abs  
4 Rathod Pankaj Natwar V TH-04 D  
5 Walunj Amruta Eknath V TH-05 Abs  
6 Talwar Varun Kiran V TH-06 B  
           
Jyubeli School No. 03     
           
1 Rane Ashish Ganesh V TH-07 C  
2 Sud Viraj Anant V TH-08 C  
3 Shaikh Ebran M. Juber Shaik V TH-09 C  
4 Gharat Pooja Manoj V TH-10 D  
5 Dhule Anushka Suresh V TH-11 C  
6 Godambe Tanvi Satish V TH-12 C  
7 Katole Vaishnavi Suresh V TH-13 C  
8 Shaikh Ruksana M. Juber V TH-14 C  
9 Shaikh Riyaj M. Yakub V TH-15 C  
10 Mali Sameer Ravi V TH-16 Abs  
11 Baikar Rohit Prakash VI TH-30 C  
12 Sahrma Anish Ravindra VI TH-31 C  
13 Chokhate Sakshi Chandrakant VI TH-32 C  
           
Sonivali School No. 13     
           
1 Waringe Niraj Ananta V TH-17 D  
2 Pawar Umesh Narayan V TH-18 C  
           
Eranjad School No. 15     
           
1 Meher Jagruti Ravindra V TH-19 C  
2 Borade Dhiraj Balaram V TH-20 D  
3 Ermali Pratik Pandharinath V TH-21 C  
4 Meher Dhananjay Nandu V TH-22 C  
5 Partole Vedant Rajesh V TH-23 C  
6 Meher Vasanti Atul V TH-24 D  
7 Gaikwad Akanksha Jeevan VI TH-33 C  
8 Rane Neha Sandip VI TH-34 B  
9 Jadhav Saniya Suresh VI TH-35 C  
10 Mandrai Pari Sulendra VI TH-36 B  
11 Rane Kirti Gajanan VI TH-37 C  
12 Agle Shantanu Santosh VI TH-38 Abs  
13 Bhoir Divesh Ramesh VI TH-39 C  
14 Meher Prem Prakash VI TH-40 C  
15 Yadav Viraj Sanjaykumar VI TH-41 D  
           
Kulgaon School No. 01     
           
1 Kotkar Vishnu Machhindra VI TH-25 C  
2 Avaghade Yogesh Dadaso VI TH-26 C  
3 Shaikh Shabnam Aslam VI TH-27 C  
4 Nimse Vasudha Ganesh VI TH-28 C  
5 Gupta Kajal Manoj VI TH-29 C  
           
Bal Shivaji Primary School, Jatharpeth, Akola     
           
1 Deshpande Aarya Suhas VI AK-01 A  
2 Deshmukh Kshitija Pankaj VI AK-02 A  
3 Kadu Swaranjalee Shirish VI AK-03 A  
4 Kidile Madhura Pradeep VI AK-04 A  
5 Wasnik Niyati Avinash VI AK-05 B  
6 Mahalle Bhumika Shailesh VI AK-06 B  
7 Gudewar Prasad Dilip VI AK-07 B  
8 More Manthan Devanand VI AK-08 B  
9 Zape Atharv Vijaykumar VI AK-09 B  
10 Paraskar Yashwant Sandeep VI AK-10 B  
11 Rajandekar Anuja Suhas VI AK-11 B  
12 Thakur Arushi Vikramsinh VI AK-12 B  
13 Mathane Ram Ramdas VI AK-13 B  
14 Hiralkar Kartik Sharad VI AK-14 C  
15 Agrawal Nidhi Santosh VI AK-15 B  
16 Shitole Ridam Ajay VI AK-16 B  
17 Chopade Vyankatesh Sanjay VI AK-17 B  
           
Vivekanand Primary Eng. School, Tapadiya Nagar, Akola     
           
1 Hande Aditya Anil V AK-18 C  
2 Ghonge Riddhi Rajendra V AK-19 C  
3 Ghonge Siddhi Rajendra V AK-20 C  
4 Raut Janhavi Pravin V AK-21 C  
5 More Anju Santosh V AK-22 C  
6 More Manju Santosh V AK-23 C  
7 Jasanpure Bhakti Ganesh V AK-24 C  
8 Bopte Siddhi Ramdas V AK-25 C  
9 Wankar Vedant Subhash V AK-26 C  
10 Bhore Abhijeet Gopal V AK-27 D  
11 Dande Piyush Jaykisan VI AK-28 O  
12 Bal Bhumika Ramnath VI AK-29 C  
13 Ambhore Aboli Yuvraj V AK-30 C  
14 Budaikar Eshwari Gopal VI AK-31 C  
15 Kule Atharv Gajanan VI AK-32 B  
           
Jubilee Eng. High School, Kumbhari, Akola     
           
1 Gawande Aryan Rahul V AK-33 C  
2 Digambar Aayush Shardul V AK-34 C  
3 Wankhade Kunal Santosh V AK-35 Abs  
4 Mishra Nancy Mangesh V AK-36 C  
5 Nagapure Krishna Vinod V AK-37 D  
6 Dhotre Aayush Gajanan V AK-38 C  
7 Husen Mohd Munnawar Mohd. Anis V AK-39 C  
8 Dongre Om Santosh V AK-40 C  
9 Jondale Raj Bhagwan V AK-41 C  
10 Shirsat Siddhant Vinod V AK-42 C  
11 Shinde Sarthak Vishnu V AK-43 C  
12 Hagwane Krishna Ganesh V AK-44 C  
13 Waghmare Mrunal Ulhas V AK-45 C  
14 Gorte Renu Gajanan V AK-46 B  
15 Gawande Om Digambar V AK-47 C  
16 Kalyankar Mandar Ravindra V AK-48 B  
17 Wakte Bhakti Vijay VI AK-49 B  
18 Jagtap Prachi Sawan VI AK-50 C  
19 Murumkar Purva Pramod VI AK-51 B  
20 Tayade Sanika Dipak VI AK-52 C  
21 Deshpande Shweta Vinayak VI AK-53 C  
22 Wando Manisha Wasudeo VI AK-54 C  
23 Dubey Nidhi Vinod VI AK-55 B  
24 Gawai Ashwini Ratnadip VI AK-56 C  
25 Katangale Khushi Avinash VI AK-57 C  
           
Prabhat Kids School, Toshniwal Layout, Akola     
           
1 Joshi Pankaj Dinesh V AK-58 B  
2 Damodar Tanishk Jaiprakash V AK-59 B  
3 Bache Pranav Sudhir V AK-60 B  
4 Mo. Bilal Mo. Faisal Vindhani V AK-61 C  
5 Wankhade Janhavi Umeshrao V AK-62 C  
6 Raut Soham Rajesh V AK-63 C  
7 Deshpande Palasha Jayant V AK-64 C  
8 Kulkarni Savani Sachin V AK-65 B  
9 Waghmare Aditya Nilesh V AK-66 Abs  
10 Sathwane Janhavi Dinesh V AK-67 B  
11 Sarda Dhairya Pankaj V AK-68 B  
12 Kute Tanmay Ajay V AK-69 Abs  
13 Thakare Sanskar Sanjay V AK-70 C  
14 Choudhary Vaishnavi Sanjay V AK-71 Abs  
15 Chandan Pranjali Sudhirkumar V AK-72 C  
16 Chapke Swaresh Umesh V AK-73 C  
17 Choudhari Manasi Sachin V AK-74 C  
18 Khumkar Shravani Sudhakar V AK-75 Abs  
19 Pande Ishwari Prasad V AK-76 C  
20 Dhotre Ayush Anil V AK-77 B  
21 Chapke Swarali Umesh V AK-78 D  
22 Gurao Aditya Ravindra V AK-79 B  
23 Munnarwar Parth Satish V AK-80 B  
24 Vasatkar Parth Balkrushna V AK-81 B  
25 Deshmukh Riddhi Manish V AK-82 C  
26 Tikar Sharwari Sanjay V AK-83 C  
27 Bhaiya Ram Gautam V AK-84 Abs  
28 Dethe Vishwesh Mangesh V AK-85 C  
29 Gadodiya Atharv Mahabir V AK-86 C  
30 Jatale Srujan Vinod V AK-87 D  
31 Agrawal Purva Manoj V AK-88 B  
32 Jaiswal Ishan Sachin V AK-89 Abs  
33 Inamdar Sai Nishikant V AK-90 B  
34 Deshmukh Nisarga Atul V AK-91 C  
35 Chitlange Bharat Nitin V AK-92 B  
36 Mantri Shreyash Satyen V AK-93 Abs  
37 Ambekar Ojaswini Shirish V AK-94 B  
38 Jadhav Devansh Vinod V AK-95 C  
39 Zambare Palak Ajay V AK-96 C  
40 Laturiya Kundan Sushil V AK-97 A  
41 Bajaj Parth Manish V AK-98 C  
42 Lilwani Kunal Deepak V AK-99 B  
43 Khirodkar Utkarsh Tulsidas V AK-100 C  
44 Ahire Anushka Ravindra VI AK-101 Abs  
45 Tawari Mayank Bharat VI AK-102 B  
46 Waghmare Shravani Vijay VI AK-103 B  
47 Agrawal Rushi Kamalkishor VI AK-104 B  
48 Mali Atharva Lalit VI AK-105 C  
49 Ande Anshoul Monohar VI AK-106 B  
50 Baheti Rushil Nilesh VI AK-107 A  
51 Bule Sakshi Prashant VI AK-108 Abs  
52 Dalvi Madhushri Ramesh VI AK-109 A  
53 Gill Sharanjeetkaur Jaswantsingh VI AK-110 B  
54 Warhade Ishwari Virendra VI AK-111 Abs  
55 Daga Durva Laxmikant VI AK-112 O  
56 Gite Revati Vinayak VI AK-113 C  
57 Gupta Vaishnavi Dinesh VI AK-114 A  
58 Toley Sanskruti Vijayrao VI AK-115 Abs  
           
Dnyansampada School English Medium, Ahmednagar     
           
1 Khan Ruksana Rafik V AH-01 Abs  
2 Gholap Tejam Sunil V AH-02 B  
3 Honawale Shivam Ishwar V AH-03 Abs  
4 Sangale Bhavik Dattatray V AH-04 Abs  
5 Wayekar Samved Sanjay V AH-05 Abs  
6 Magar Atharv Swaminath VI AH-06 B  
7 Wagh Pritam Manoj VI AH-07 Abs  
8 Pagire Rohan Baban VI AH-08 Abs  
9 Zine Yuvraj Satish VI AH-09 Abs  
10 Shinde Parikshit Umakant VI AH-10 B  
11 Ratnaparkhi Anish Amit VI AH-11 Abs  
12 Sirsul Samarth Chandrakant VI AH-12 Abs  
13 Anarase Satyajeet Shriram VI AH-13 A  
           
Bhausaheb Firodia High School, Ahmednagar     
           
1 Disale Aditya Santosh   AH-14 Abs  
           
St. Vivekanand English School, Tavakpur, Ahmednagar     
           
1 Manwade Akash Rajendra VI AH-15 B  
           
Jawahar Navodaya Vidyalaya, Amba-Partur, Dist. Jalna     
           
1 Gaikwad Aishwarya Rajesh VI JA-01 B  
2 Kabadi Rutuja Shyamrao VI JA-02 B  
3 Suradkar Akanksha Nana VI JA-03 C  
4 Bhujang Rituja Rajendra VI JA-04 B  
5 Jadhav Sneha Nayabrao VI JA-05 C  
6 Shinde Rutuja Rajendra VI JA-06 B  
7 Sukre Sanjana Jagannath VI JA-07 B  
8 Ghongade Kaiyan Digambar VI JA-08 B  
9 Maske Om Diliprao VI JA-09 A  
10 Thabde Madhusudan Vitthalrao VI JA-10 A  
11 Kad Satvik Vijay VI JA-11 B  
12 Khodade Prasad Sunil VI JA-12 B  
13 Bhagure Karan Balchand VI JA-13 C  
14 Jaiswal Vinit Vijay VI JA-14 A  
15 Jaswal Tejas Chhotiram VI JA-15 Abs  
16 Patil Suraj Baliram VI JA-16 B  
17 Gaikwad Avinash Vinayak VI JA-17 C  
18 Patil Kalyan Gajanan VI JA-18 Abs  
19 Kokate Dhananjay Haridas VI JA-19 A  
           
Jawahar Navodaya Vidyalaya, Latur – 413 531     
           
1 Trimukhe Aarti Suresh VI LA-01 B  
2 Hadole Sanjivani Mahadev VI LA-02 A  
3 Mahajan Nandini Dyaneshwar VI LA-03 O  
4 Mali Sadnya Rameshwar VI LA-04 A  
5 Ratnaparkhi Shreya Vyankat VI LA-05 B  
6 Tondare Tejswini Balasaheb VI LA-06 B  
7 Mahajan Pragati Tukaram VI LA-07 B  
8 Padghan Priti Prabhakar VI LA-08 A  
9 Suryawanshi Prerana Balaji VI LA-09 A  
10 Hadole Sneha Kishore VI LA-10 A  
11 Kumbharkar Shivani Shivaji VI LA-11 A  
12 Biradar Chetan Tulshidas VI LA-12 A  
13 Jadhav Prajyot Mahadev VI LA-13 O  
14 Gaukare Varad Nagappa VI LA-14 A  
15 Kathare Rohit Gunvant VI LA-15 B  
16 Kamble Sadashiv Ashok VI LA-16 A  
17 Bagwan Abubakar Maksud VI LA-17 B  
18 Kadam Karan Rajesaheb VI LA-18 B  
19 Bhise Pranav Sudhir VI LA-19 A  
20 Kawatker Vishvjeet Vilas VI LA-20 A  
21 Deokar Abhijeet Ashok VI LA-21 A  
22 Chavan Utpreksha Shrimant VI LA-22 Abs  
           
Jawahar Navodaya Vidyalaya, Tuljapur, Dist. Osmanabad     
           
1 Shimple Sampada Ashok VI OS-01 B  
2 Dhepe Amarja Uttamrao VI OS-02 B  
3 Pawar Anjali Sangram VI OS-03 B  
4 Mulla Imamkhan Habju VI OS-04 B  
5 Maktedar Sai Sachin VI OS-05 A  
6 More Yash Santosh VI OS-06 B  
7 Patil Shivani Shitalkumar VI OS-07 A  
8 Ghule Aniket Pintu VI OS-08 B  
9 Dorale Vijay Balasaheb VI OS-09 B  
10 Chavan Vyankatesh Bhalchandra VI OS-10 C  
11 Patil Prathmesh Gajendra VI OS-11 C  
12 Londhe Samarth Somnath VI OS-12 C  
13 Murkute Mansi Jagannath VI OS-13 B  
14 Suryawanshi Akshay Amol VI OS-14 B  
15 Pawar Rajnandini Datta VI OS-15 A  
16 Gaware Rudraksh Vijaykumar VI OS-16 Abs  
17 Kakade Kalyani Dadasaheb VI OS-17 B  
18 Mahavarkar Mayuresh Kishor VI OS-18 B  
19 Todkari Rushikesh Mahadeo VI OS-19 A  
20 Mane Kajal Shivaji VI OS-20 A  
21 Shinde Atharv Uddhav VI OS-21 Abs  
22 Sonawane Mayuri Mahadev VI OS-22 A  
23 Ukirde Srujani Shashikant VI OS-23 A  
24 Bagul Tejas Shaliram VI OS-24 B  
25 Bhore Dnyaneshwari Sundar VI OS-25 B  
26 Waghmare Kiran Sarang VI OS-26 B  
27 Dolare Komal Dipak VI OS-27 A  
28 Sutar Shruti Goroba VI OS-28 A  
29 Dhanwate Sahil Anil VI OS-29 A  
30 Shriname Shankar Dhanraj VI OS-30 B  
31 Sathe Gaurav Haridas VI OS-31 B  
32 Kabir Yusuf Murtuja VI OS-32 C  
33 Giri Vishwajit Dayanand VI OS-33 B  
34 Wadavrao Sukshupti Ranjit VI OS-34 A  
35 Shinde Akash Gajendra VI OS-35 B  
36 Jadhav Shriram Balaji VI OS-36 B  
37 Kurule Divyanka Dhananjay VI OS-37 B  
38 Jadhav Priyanka Rajendra VI OS-38 B  
39 Kawathe Arti Ambadas VI OS-39 B  
40 Jadhav Shrushti Prabhakar VI OS-40 B  
41 Mitkar Parth Prashant VI OS-41 B  
           
Jawahar Navodaya Vidyalaya, Pokhrapur, Dist. Solapur     
           
1 Dhavan Apurva Dattatray VI SO-01 B  
2 Landage Harshwardhan Vitthal VI SO-02 Abs  
3 Dhanave Mansi Ravindra VI SO-03 B  
4 Shaikh M. Husen Akil VI SO-04 B  
5 Jagtap Nagnath Vijay VI SO-05 B  
6 Waghmare Omkar Nandkumar VI SO-06 A  
7 Pandit Prachi Prashant VI SO-07 B  
8 Angule Pradnya Bharat VI SO-08 B  
9 Gaikwad Pranjal Nagnath VI SO-09 B  
10 Pawar Prajjval Nanasaheb VI SO-10 B  
11 Nannaware Prajwal Dadasaheb VI SO-11 B  
12 Shinde Pratik Navanath VI SO-12 C  
13 Jadhav Revati Umesh VI SO-13 O FIFTH
14 Gore Rohit Pramod VI SO-14 C  
15 Rajput Samarth Prashantsingh VI SO-15 B  
16 Sontakke Sanika Annasaheb VI SO-16 A  
17 Patil Shivaraj Aravind VI SO-17 B  
18 Adlinge Shrikant Pandurang VI SO-18 B  
19 Mane Shweta Shashikant VI SO-19 O  
20 Nale Siddhesh Sarjerao VI SO-20 A  
21 Chandanshive Tejas Nitesh VI SO-21 B  
22 Mali Vijay Laxman VI SO-22 C  
23 Waghmare Vikrant Shrawan VI SO-23 B  
24 Shingade Vishal Hanumant VI SO-24 A  
25 Pawar Yashraj Nagnath VI SO-25 A  
26 Bansode Antara Anil VI SO-26 B  
27 Shende Ajinkya Santosh VI SO-27 A  
28 Shinde Mayuri Rajendra VI SO-28 O  
29 Gaikwad Mrunali Subhash VI SO-29 A  
30 Chaudhari Praniti Santosh VI SO-30 B  
31 Talape Pratibha Vitthal VI SO-31 B  
32 Pawar Rutuja Mhadev VI SO-32 C  
33 Babar Sakshi Suhas VI SO-33 O  
34 Adsul Saurabh Nitin VI SO-34 A  
35 Kshirsagar Shruti Santosh VI SO-35 B  
36 Londhe Shrikrishna Dilip VI SO-36 A  
37 Paikekar Shweta Shashikant VI SO-37 A  
38 Parbat Siddhi Prakash VI SO-38 B  
39 Sutar Sohel Ansar VI SO-39 A  
40 Raut Sushant Ashok VI SO-40 B  
41 Pingale Tejas Nagesh VI SO-41 B  
42 Kalel Tushar Mahadev VI SO-42 Abs  
43 Sonawane Viraj Sunil VI SO-43 B  
44 Shinde Vrushali Nagnath VI SO-44 B  
45 Shinde Praniti Sushilkumar VI SO-45 B  
46 Gawande Sushmit Pradip VI SO-46 O  
47 Pawar Onkar Shivaji VI SO-47 C  
48 Jadhav Prashant Nagnath VI SO-48 B  
           
Jnana Prabhodhini Bal Vikas Mandir, Solapur     
           
1 Gajul Chidambarprasad Chandankumar VI SO-49 C  
2 Badave Varad Santosh VI SO-50 B  
3 Shirgupkar Vivek Ramkrishna VI SO-51 B  
4 Kokare Shivam Govinda VI SO-52 C  
5 Gangvane Aditya Balaji VI SO-53 C  
6 Langote Rukmini Hunumant VI SO-54 Abs  
7 Dhavane Vaibhav Krishna VI SO-55 B  
8 Jaknaeik Saee Manoj VI SO-56 Abs  
           
St. Joseph High School, Railway Lines, Solapur     
           
1 Nagtilak Shambhuraje Sachin V SO-57 Abs  
2 Nagane Shyam Arvind V SO-58 C  
3 Gundeli Surbhi Arvindkumar V SO-59 C  
4 Kantekar Sanchita Ajay V SO-60 B  
5 Siddiqui Muneeb Shrif V SO-61 C  
6 Barhanpure Tanmay Rahul V SO-62 C  
7 Malge Tanishk Prashant V SO-63 A  
8 Patil Aarohee Bhaskar V SO-64 B  
9 Ambarkar Vaishnavi Umesh V SO-65 C  
10 Bagmar Aditya Anand V SO-66 B  
11 Pillay Aditya Ashok VI SO-67 B  
12 Punjal Saptagiri Venkat VI SO-68 B  
13 Haralkar Aruj Santosh VI SO-69 B  
14 Ganaji Om Vinayak VI SO-70 O  
15 Gunare Tejas Mahesh VI SO-71 A  
16 Koti Aneesh Santosh VI SO-72 B  
17 Golwalkar Anushri Shirish VI SO-73 B  
18 Homkar Sakshi Aoudumbar VI SO-74 B  
19 Pillay Gaurav Sanjay VI SO-75 C  
20 Shah Shlok Sachin VI SO-76 C  
           
Chatrapati Shivaji Prashala, Solapur     
           
101 Hawale Aditya Shahaji VI SO-77 C  
101 Chavan Dipak Sanjay VI SO-78 C  
101 Gaikwad Sahil Anil VI SO-79 C  
101 Walunjkar Sujit Dagadu VI SO-80 C  
101 Pandav Rohini Pravin VI SO-81 C  
           
Late V. M. Mehta High School, Vishal Nagar, Jule Solapur     
           
1 Patil Sakshi Kiran VI SO-82 C  
2 More Roma Rajesh VI SO-83 B  
3 Kawale Ereshappa Rajesh VI SO-84 C  
4 Mulani Aashikali Aadam VI SO-85 C  
5 Chavan Palak Avinash VI SO-86 D  
6 Gurav Samay Sanjay VI SO-87 C  
7 Argade Sharwari Shyam VI SO-88 C  
           
KCTs, Krishna School, Karad     
           
1 Patil Vaibhavi Ramesh VI KA-01 A  
2 Mohite Shravani Sujay VI KA-02 A  
3 Patil Shubham Satish VI KA-03 A  
4 Gramopadhye Yash Suhas VI KA-04 O  
5 Mokashi Nihaal Zakir VI KA-05 A  
6 Patil Aryan Rohit VI KA-06 Abs  
7 Shetty Tanish Suresh VI KA-07 Abs  
8 Shewale Pranav Ramesh VI KA-08 O  
9 Patil Zalak Deepak VI KA-09 O  
10 Potekar Pallavi Annasaheb VI KA-10 A  
11 Ravalekar Vaishnavi Pradeep VI KA-11 O  
12 Shah Hetvi Abhay VI KA-12 O  
13 Shah Rutuja Vijay V KA-13 A  
14 Shirke Pavan Pradeep V KA-14 C  
           
IPS, Borawade, Dist. Kolhapur     
           
1 Varad Praphul Upadhye VI KO-01 A  
           
Kshamata Vardhan Akadami, Ambajogai     
           
1 Sirsat Shivam Lahu V AM-01 B  
2 Bhure Payal Dnyanesh V AM-02 C  
3 Ghuge Atharv Navnath V AM-03 C  
4 Dargad Shraddha Sachin V AM-04 B  
5 Todkar Vedant Mahesh V AM-05 B  
6 Pingle Sanchita Satish V AM-06 B  
7 Lande Sejal Devidas VI AM-07 B  
8 Badgire Parth Manoj VI AM-08 B  
9 Chousalkar Vyankatesh Jeevanrao VI AM-09 C  
10 Kavale Yashraj Sahebrao VI AM-10 C  
11 Khade Abhijeet Keshavrao VI AM-11 B  
12 Rajmane Sayali Kalyanrao VI AM-12 B  
           
Podar International School, Nanded     
           
1 Maitrey Anitya Kamble IV ND-01 C  
2 Om Pramod Selmonkar IV ND-02 C  
3 Arnav Madhav Barmale IV ND-03 D  
4 Sarvesh Sainath Ranbhirkar IV ND-04 C  
5 Atharva Vipin Jaiswal IV ND-05 C  
6 Sanskar Ravindra Kendre V ND-06 C  
7 Aryan S. Jadhav V ND-07 C  
8 Vishwjeet V. Chavan V ND-08 B  
9 Prathamesh Vilas Waghmare V ND-09 B  
10 Gaurav Ganesh Tawde V ND-10 B  
11 Omkar V. Pandanwad V ND-11 C  
12 Tejas Vitthal Ingale VI ND-12 C  
13 Aryan Tanaji Laute VI ND-13 B  
14 Rudra Rahul Basatwar VI ND-14 B  
15 Prem Gajanan Rase VI ND-15 B  
16 Sakshi Rajesh Wankhede VI ND-16 B  
17 Anjushri Vilas Waghmare VI ND-17 C  
18 Kavya Ganesh Jogdand VI ND-18 C  
19 Akangire Pranav Lakshman VI ND-19 B  
20 Poonam Madhukar Dakore VI ND-20 B  
21 Omkar Suresh Bhagyawant VI ND-21 C  
22 Nishal Kalyanrao Deshmukh VI ND-22 C  
23 Piyush Ram Chavhan VII ND-23 B  
24 Kaustubh D. Mangnale VII ND-24 B  
25 Pranav S. Patil VII ND-25 B  
26 Nisarg Gopal Telang VII ND-26 A  
27 Aditi Kalidas Shinde   ND-27 A  
28 Sakshi Kailash Waghmare   ND-28 A  
29 Srushti Ravindra Kendre   ND-29 A  
30 Payal S. Muley   ND-30 A  
31 Pranjali Pandurang Argulwar   ND-31 A  
32 Pranav Arun Ghuge   ND-32 A  
33 Arjun Ashok Kadam   ND-33 A  
34 Ritesh Nitin Kotalwar   ND-34 C  
35 Aditya Sudam Pawar   ND-35 B  
36 Swaraj Suresh Kaulwar   ND-36 B  
37 Sumit Vikas Patil   ND-37 B  
38 Atharav Umesh Dange   ND-38 B  
39 Ajinkya Sunil Kaulwar   ND-39 B  
40 Gaurav Kalyankar   ND-40 B  
           
Ramanujan Academy, Nashik -422002     
           
1 Aacharya Animesh Abhijit V NS-01 B  
2 Ahire Prafull Dinesh VI NS-02 B  
3 Ahirrao Himanshu Sandip VI NS-03 B  
4 Chaudhari Bhumika Sanjay VI NS-04 B  
5 Chaudhari Satyam Yogesh VI NS-05 C  
6 Chitte Mrudula Hemantkumar VI NS-06 B  
7 Chordiya Khush Suresh V NS-07 B  
8 Deshmukh Aarya Anand V NS-08 C  
9 Deshmukh Varada Ramkrishna VI NS-09 B  
10 Dugar Milee Pramod VI NS-10 B  
11 Eshaan Mohan VI NS-11 A  
12 Kalamkar Pranjao V NS-12 C  
13 Karandikar Adwait VI NS-13 Abs  
14 Kor Tanmay Narendra VI NS-14 B  
15 Kor Ujjwal Vijay VI NS-15 B  
16 Metkar Tanush P. V NS-16 B  
17 Morankar Vedant Suresh VI NS-17 A  
18 Nikam Diya Pankaj V NS-18 Abs  
19 Parwate Swarali Ramchandra VI NS-19 B  
20 Patil Aaditya Ravindra V NS-20 O  
21 Patil Aditya Nitinchandra V NS-21 C  
22 Pawar Jivitesh Ulhas V NS-22 B  
23 Pawar Tanishk Prakash VI NS-23 A  
24 Raskar Krushna Umesh VI NS-24 B  
25 Sawant Vedant Sanjay V NS-25 B  
26 Shetty Vandith S. VI NS-26 B  
27 Shimpi Atharva Dinesh V NS-27 B  
28 Suryawanshi Prajwal Yogesh VI NS-28 A  
29 Thakare Rishikesh N. V NS-29 C  
30 Ude Tanishq Satish VI NS-30 B  
31 Vibhute Amruta Mohan V NS-31 B  
32 Wagh Siddhant Dinesh V NS-32 C  
           
Kamalabai S. Girls High School, Sakri Road, Dhule     
           
1 Morankar Shrushti Harshdip   DH-01 C  
2 Samudre Charushila Narendra   DH-02 D  
3 Patil Prajakta Shreekant   DH-03 B  
           
Gregorian Public School, P.O. Dhatav, Killa, Roha     
           
1 Meta Dhruv Jitendra V RO-01 D  
2 Mhatre Rahul Rajesh V RO-02 B  
3 Pathak Soham Makarand V RO-03 B  
4 Samuel Liya Sanjeev V RO-04 C  
5 Patel Ekta Vijay V RO-05 C  
6 Sangam Anuj Suhas V RO-06 B  
7 Gandhi Krishna Sandeep V RO-07 D  
8 Mukadam Karan Vinod V RO-08 Abs  
9 Mahadik Bhushan Dattaram V RO-09 Abs  
10 Jain Preet Ashok V RO-10 C  
11 Nadkar Ibrahim Imtiyaz V RO-11 C  
12 Parthe Atharva Ajay V RO-12 C  
13 Vedak Aahana Vishvesh V RO-13 C  
14 Mhaskar Tanishq Mhasakar V RO-14 Abs  
15 Choudhari Anushka Vijay V RO-15 C  
16 Tiwari Ratan Vishnudhar V RO-16 D  
17 Deshmukh Saee Santosh V RO-17 C  
18 Bamane Ayush Gajanan V RO-18 Abs  
19 Kutti Sneha Sukumaran V RO-19 C  
20 Anuse Vrunda Sardar V RO-20 C  
21 Kumari Astha Satyendra V RO-21 C  
22 Ghosalkar Akshaya Santosh V RO-22 D  
23 Dewasi Omkar Rajendra VI RO-23 C  
24 Jain Rush Rupesh VI RO-24 C  
25 Prabhu Eesha Madhav VI RO-25 C  
26 Rathod Rishika Pratapsing VI RO-26 C  
27 Sharma Anurag Muralidhar VI RO-27 Abs  
28 Desai Aastha Arun VI RO-28 B  
29 Pansare Diya Vaibhav VI RO-29 B  
30 Pawar Mehek Vijay VI RO-30 C  
31 Kavitke Shrivarad Sanjay VI RO-31 C  
32 Birgawale Shreyash Dinesh VI RO-32 B  
33 Bakkam Shravan Datta VI RO-33 B  
           
KES Dr. Govind Raje English Medium School, Roha     
           
1 Jaiswal Hemant Shivcharan VI RO-34 C  
2 Chalke Arpit Amit VI RO-35 B  
3 Patil Rudresh Sandesh VI RO-36 B  
4 Kongile Shreyash Gopal VI RO-37 B  
5 Phadke Atharva Sandeep VI RO-38 C  
6 Jadhav Tanmay Vinay VI RO-39 Abs  
7 Avhad Atharva Eknath VI RO-40 C  
           
J. M. Rathi English School, Roha     
           
1 Khandarkar Tanmay V RO-41 C  
2 Mhatre Apoorva Ajinkya V RO-42 C  
3 Khode Ayushi Nilesh V RO-43 B  
4 Sanap Madhura Amaresh VI RO-44 B  
5 Gadmule Aarya Surendradatta VI RO-45 B  
6 Deshmukh Sahil Tatyasaheb VI RO-46 C  
7 Shah Sonia A. V RO-47 C  
8 Tendulkar Ayush Ashok VI RO-48 B  
           
Patwardhan High School, Ratnagiri     
           
1 Joshi Gargi Ramchandra V RA-36 B  
2 Uchatkar Mrunali Milind V RA-37 C  
3 Pawar Diksha Santosh V RA-38 D  
4 Khanvilkar Madhumanjiri Maheshkumar VI RA-39 C  
5 Ghavare Sakshi Soma VI RA-40 C  
6 Akhade Tanmaya Sanjay V RA-41 B  
7 Kargujkar Saloni Kishor VI RA-42 B  
8 Patil Harsh Sunil VI RA-43 Abs  
9 Desai Atharva Santosh VI RA-44 B  
10 Kelkar Sarthak Prafulla VI RA-45 B  
11 Phadake Amit Parag VI RA-46 Abs  
12 Nagvekar Harshal Uday VI RA-47 B  
13 Surve Vishal Vijay VI RA-48 B  
14 Waingankar Soham Amit V RA-49 C  
15 Bandarkar Kunjal Nitin V RA-50 C  
16 Mhatre Neha Sopan VI RA-51 C  
17 Rathod Tanuja Ashok V RA-52 C  
18 Shinde Kunal Ravikant V RA-53 C  
19 Shivalkar Harsh Ravi VI RA-54 Abs  
20 Dhavale Satish Sameer V RA-55 C  
  Malashe Maitray Kiran VI RA-56 Abs  
           
R. B. Shirke High School, Juna Mal-Naka, Tal.& Dist. Ratnagiri     
           
1 Khairnar Harsh Jitendra VI RA-57 B  
2 Jadhav Purva Shankar VI RA-58 C  
3 Doiphode Krish Bhagawan VI RA-59 A  
4 Bhosale Aryan Sanjay VI RA-60 A  
5 Kokare Sarthak Laxman VI RA-61 B  
6 Jadhav Ruchi Sunil VI RA-62 B  
7 Peje Sahil Govind VI RA-63 B  
8 Parit Atharva Krushnat VI RA-64 C  
9 Pusalkar Varesh Rajesh VI RA-65 B  
10 Hardikar Dhruv Makarand VI RA-66 A  
11 Korgaonkar Sanika Dilip VI RA-67 B  
12 Jadhav Riya Uday VI RA-68 B  
13 Chalke Vaishnavi Vilas VI RA-69 Abs  
14 Phad Abhishek Ganapati VI RA-70 B  
15 Uttekar Siddhesh Chetan VI RA-71 B  
16 Tendulkar Yash Pravin VI RA-72 Abs  
17 Pawar Pushkar Ajit VI RA-73 B  
18 Bhingare Ishita Santosh VI RA-74 B  
           
S. D. Gadre English Medium School, Chiplun     
           
1 Saniya Sachin Pendhari VI RA-01 B  
2 Shrutika Pramod Pedhambkar VI RA-02 B  
3 Purva Vinay Khedekar VI RA-03 C  
4 Bhumi Pradip Kamble VI RA-04 C  
5 Aditya Rajendra Kambali VI RA-05 B  
6 Sairaj Sunil Chavan VI RA-06 Abs  
7 Aradhy Ashray Pawaskar VI RA-07 C  
8 Ved Gajanan Date VI RA-08 C  
9 Aryan Santosh Kolekar VI RA-09 C  
           
S.P.M's Eng. Med. School, Parshuram, Tal. Chiplun, Dist. Ratnagiri     
           
1 Hatkar Unnati Rohit VI RA-10 C  
2 Mankar Samiksha Kanta VI RA-11 C  
3 Kulkarni Shravani Venkatesh VI RA-12 A  
4 Desai Vedika Prakash VI RA-13 C  
5 Kharat Shreya Shankar VI RA-14 B  
6 Shirkar Manasvi Mahendra VI RA-15 B  
7 More Piyushna Satej VI RA-16 C  
8 Konde Pranav Kailas VI RA-17 A  
9 Redij Aditi Hemant VI RA-18 C  
10 Chavan Saniya Prashant VI RA-19 B  
11 Mundekar Kunal Deepak VI RA-20 B  
12 Ghare Tausif Usman VI RA-21 Abs  
13 Redij Chaitanya Devendra VI RA-22 B  
14 Korabu Misbah A. Reheman VI RA-23 C  
15 Jadhav Swara Santosh VI RA-24 B  
16 Gangavane Ansh Sudhakar VI RA-25 B  
17 Rane Purva Nitin VI RA-26 C  
18 Patgavkar Om Vishwas VI RA-27 A  
           
United English School, Chiplun     
           
1 Gargi Parag Purohit VI RA-28 Abs  
2 Mokshada Mangesh More VI RA-29 B  
3 Sarangi Deepak Ambvakar VI RA-30 B  
4 Tanvi Pradip Nalkande VI RA-31 B  
5 Gargi Sitaram Padate VI RA-32 B  
6 Prasad Rajendra Pilake VI RA-33 B  
7 Shree Rajeev Kanade VI RA-34 C  
8 Kartikey Avadhoot Sawant VI RA-35 C  
           
Vasundhara Sci. Centre, A.S.D. Topiwala High School, Kudal     
           
1 Tanvi Ganpat Choukekar VI KU-01 O  
2 Bhavana Shyam Chavan VI KU-02 B  
3 Ghanali Subhash Chavan VI KU-03 B  
4 Komal Sandip Dholam VI KU-04 B  
5 Gayatri Santosh Goankar VI KU-05 B  
6 Bhoomi Harish Gujrathi VI KU-06 B  
7 Aarya Pravin Parkar VI KU-07 C  
8 Manasi Nilesh Karalkar VI KU-08 B  
9 Shravani Hemant Pednekar VI KU-09 B  
10 Meena Anand Naik VI KU-10 B  
11 Snehlata Satyavijay Teli VI KU-11 B  
12 Aditi Madhukar Pandire VI KU-12 B  
13 Himani Jagdish Yeram VI KU-13 B  
14 Saniya Daji Kadam VI KU-14 B  
15 Kshitija Bayaji Kharavate VI KU-15 C  
16 Vishakha Vinayak Bhilwadkar VI KU-16 B  
17 Saniya Jaysing Paradkar VI KU-17 B  
18 Om Amol Golatkar VI KU-18 C  
19 Rudra Sandip Shirodkar VI KU-19 B  
20 Kuldip Chandrakant Panjari VI KU-20 B  
21 Swapnil Shivaji Kandalgaonkar VI KU-21 B  
22 Viraj Sanjiv Kerkar VI KU-22 A  
23 Sakshi Vasudev Joshi VI KU-23 B  
24 Mrudula Dilip Devagdkar VI KU-31 B  
           
Jay Ganesh English Medium School, Malvan     
           
1 Fernandis Sakshi Anil VI KU-24 B  
2 Gaonkar Siddhi Anand VI KU-25 B  
3 Mayekar Samruddhi Mahesh VI KU-26 Abs  
4 Parab Rutuja Prasad VI KU-27 C  
5 Parab Smita Ramchandra VI KU-28 C  
6 Paradkar Roshan Ramchandra VI KU-29 B  
7 Salgaonkar Urja Nitin VI KU-30 B  
           
Shri Kantilal Purushottamdas Shah Prashala, Sangli     
           
1 Funde Anand Sambhaji V SN-01 B  
2 Kharade Vibhavari Hanmant V SN-02 A  
3 Patil Shravani Mahesh V SN-03 C  
4 Sane Bhairavi Milind V SN-04 C  
5 Sane Janhavi Milind V SN-05 C  
6 Kadam Vedant Arvind VI SN-06 B  
7 Nikam Sneha Satish VI SN-07 B  
8 Gadkari Atharv Sudarshan VI SN-08 O  
9 Kumarmath Shreya Pramod VI SN-09 A  
10 Akiwate Om Ashish VI SN-10 O  
11 Jadhav Rohan Vinod VI SN-11 C  
12 Korade Atharv Manohar VI SN-12 B  
13 Potdar Viraj Vivek VI SN-13 B  
14 Tande Omkar Dattatraya VI SN-14 B  
15 Nalwade Somesh Sanjay VI SN-15 C  
16 Dattawadkar Raghav Deepak VI SN-16 B  
17 Satpute Sanchita Sanjay VI SN-17 B  
18 Naikwadi Gauri Vashishtha VI SN-18 B  
19 Dafale Vaishnavi Sunil VI SN-19 B  
20 Gurav Atharv Ajay VI SN-20 B  
21 Tawar Sarth Annaso VI SN-21 B  
22 Bandgar Tanishka Sachin VI SN-22 B  
23 Karande Abhijit Ranjeet VI SN-23 B  
24 Patil Sucharya Babasaheb VI SN-24 B  
25 Borgave Vrushabh Neminath VI SN-25 C  
           
Sainath English Medium School, Sangli     
           
1 Shreya Rajgonda Patil V SN-26 D  
2 Shreya Tatyaso Nalawade V SN-27 C  
3 Pruthviraj Vijay Adurkar V SN-28 C  
4 Hemavati Rajkumar Aigole V SN-29 C  
5 Abhisha Shankar Dhanvade V SN-30 D  
6 Shekhar R. Patil V SN-31 B  
7 Sanskar Sanjay Upadhye V SN-32 B  
8 Kanchan Chandansing Patil V SN-33 C  
9 Priti Jitendar Gurav V SN-34 C  
10 Gouri Vaman Jadhav V SN-35 C  
11 Rupali Bhairu Ghorpade V SN-36 C  
12 Sanjay Vinayak Dhumal V SN-37 C  
13 Anuja Anil Shinde V SN-38 C  
           
Tatyasaheb Samant Madhy. Vidyalaya, Chalisgaon, Dist. Jalgaon     
           
1 Desale Tanvi Yogesh VI JL-01 B  
2 Patil Vaishnavi Sanjay VI JL-02 Abs  
3 Chaudhari Om Ravindra VI JL-03 B  
4 Patil Gunjan Jagdish V JL-04 C  
5 Lodhe Harshavardhan Manoj VI JL-05 Abs  
6 Patil Kaustubh Sanjay V JL-06 C  
7 Shisode Utkarsh V. VI JL-07 C  
8 Jadhav Prerna Shivaji V JL-08 C  
9 Mahajan Sanket Rahul V JL-09 C  
10 Salunkhe Vaishnavi Sanjay V JL-10 C  
11 More Suraj Ramesh V JL-11 C  
12 Chavan Om Sitaram VI JL-12 B  
13 Pingale Vedant Hemant VI JL-13 Abs  
14 Sonar Divya Dipak VI JL-14 C  
15 Deore Nikita Kiran VI JL-15 B  
16 Pangale Nakul Raghunath VI JL-16 C  
17 Patil Aditya Yuvraj VI JL-17 B  
18 Patil Rachana Pramod VI JL-18 C  
19 Patil Snehal Pankaj VI JL-19 C  
20 Patil Harshal Bhavsing VI JL-20 B  
21 Patil Yashasvi Pravin VI JL-21 C  
22 Suryawanshi Sejal Pradip VI JL-22 C  
23 Ahire Yashodeep Vishwanath VI JL-23 C  
24 Suryawanshi Samruddhi Gorakh V JL-24 Abs  
25 Patil Ojaswi Rajendra V JL-25 C  
26 Deshpande Parth Vivek VI JL-26 C  
27 Patil Kalyani Sunil VI JL-27 D  
28 Borse Pranav Suresh VI JL-28 Abs  
29 Chavan Vedant Sunil VI JL-29 B  
30 Nikam Vedant Prakash VI JL-30 B  
31 Wagh Arnav Ravindrasing VI JL-31 C  
           
School of Scholars, Wanadongri, Nagpur     
           
1 Warke Sakshi Manish V NG-01 B  
2 Ramamurthi Shreya K.V.Ramamurthi V NG-02 Abs  
3 Nagrale Divyanshi Deepak V NG-03 B  
4 Shete Trushita Chandrakant V NG-04 C  
5 Jambhorkar Janhavi Shantanu VI NG-05 C  
6 Behare Anjali Suresh VI NG-06 C  
7 Bodile Anvika Arvind V NG-07 Abs  
8 Battiwale Himesh Rajesh V NG-08 Abs  
9 Purohit Pranay Anurag V NG-09 B  
10 Patidar Khushank Pawan V NG-10 C  
11 Katekhaye Mayank Sanjay V NG-11 C  
12 Kadve Jay Sandip V NG-12 C  
13 Kamble Akhilesh Prashant V NG-13 B  
14 Sondawale Atharva Nagnath V NG-14 C  
15 Ingale Aayush Kushal V NG-15 C  
16 Tembhare Piyush Krishnakumar VI NG-16 Abs  
17 Neware Aditya Anandrao VI NG-17 B  
18 Rathod Om Suresh VI NG-18 C  
19 Vyas Shubhankar Sudhir VI NG-19 C  
20 Kshirsagar Suyash Sanjay VI NG-20 C  
21 Bangre Swaroop Pankaj VI NG-21 Abs  
22 Mishra Arjun Himanshu VI NG-22 B  
23 Varhade Arjun Anand VI NG-23 B  
24 Jichkar Atharva Atul VI NG-24 C  
25 Verulkar Mayank Rajendra VI NG-25 C  
26 Lanjewar Mihir Khemraj VI NG-26 B  
27 Nimbhorkar Dishant Anil VI NG-27 B  
28 Dhote Prathamesh Sharad VI NG-28 C  
29 Mahajan Om Girish VI NG-29 C  
30 Sherkar Vaibhav Sheshrao VI NG-30 C  
           
Bhavan's B. P. Vidya Mandir, Ashti, Nagpur – 441 501     
           
1 Parsatwar Anshika Ajay VI NG-31 C  
2 Jasmeet Kaur Siddhu VI NG-32 C  
3 Waghmare Vaishnavi Anand VI NG-33 C  
4 Bhange Ayushee Milind VI NG-34 C  
5 Yadav Bhumi Tushar VI NG-35 C  
6 Bachar Dishit Dilip VI NG-36 B  
7 Lokhande Madhavi Manoj VI NG-37 C  
8 Ukare Yukti Vijay VI NG-38 C  
9 Bharati Krishna Ashok VI NG-39 Abs  
10 Yadav Samruddhi Subhash VI NG-40 C  
11 Kriplani Hiya Nikhil VI NG-41 B  
12 Saraogi Reet Pradeep VI NG-42 B  
13 Kaithamana Shruti Giri VI NG-43 C  
14 Titre Labheshkumar Subhash VI NG-44 C  
15 Singh Manasvi Manoj VI NG-45 A  
16 Londhe Advika Sandeep VI NG-46 B  
17 Giripunje Shreeya Milind VI NG-47 C  
18 Puri Arshpreetkaur Mandeep VI NG-48 B  
19 Sharma Archit Sunil VI NG-49 B  
20 Ali Sayyeda Zohra Syyed Nasir VI NG-50 B  
21 Sakalle Vansh Santosh VI NG-51 B  
22 Ashtekar Manashree Manish VI NG-52 A  
23 Jain Shlok Pankaj VI NG-53 C  
24 Sheikh Rida Asif VI NG-54 B  
25 Jamkhedkar Sanika Prasad VI NG-55 B  
26 Khandelwal Srushti Manish VI NG-56 B  
27 Godhani Thalisha Narendra VI NG-57 C  
28 Mirchandani Harsh Vinod VI NG-58 Abs  
29 Bhojani Shivam Jagdish VI NG-59 Abs  
30 Shelke Aarushi Rahul VI NG-60 B  
31 Kirtania Mrittika Gautam VI NG-61 A  
32 Bodhani Kasturi Sudhakar VI NG-62 C  
33 Fuley Falguni Vinod VI NG-63 C  
34 Lakhe Swanand Amit VI NG-64 C  
35 Ghate Khushi Anil VI NG-65 Abs  
36 Gaurav Mayank Sanjay VI NG-66 B  
37 Das Subhrajit Sushil VI NG-67 B  
38 Pawar Tanushree Gajanan VI NG-68 C  
39 Kankale Ashmit Gajanan VI NG-69 C  
40 Mowade Anushka Ishwarrao VI NG-70 Abs  
41 P.Ganika C. Palanimalai VI NG-71 C  
42 Agrawal Sanika Vinay VI NG-72 Abs  
43 Sehgal Gurleenkaur Paramjeet VI NG-73 A  
44 Kumar Krish Lalit Mohan VI NG-74 Abs  
           
Bhavan's B. P. Vidya Mandir, Trimurti Nagar, Nagpur – 440 022     
           
1 Admane Soham Ratan VI NG-75 B  
2 Gajbhiye Raj Ratnakar VI NG-76 B  
3 Mehta Devansh Ritesh VI NG-77 A  
4 Potode Abhijeet Vijay VI NG-78 A  
5 Suryawanshi Soumya Likhendra VI NG-79 Abs  
6 Chandak Rushi Gopal VI NG-80 B  
7 Ghosh Esha Dilip VI NG-81 A  
8 Padole Lavanya Dilip VI NG-82 Abs  
9 C.Arjun R. Chokkar VI NG-83 B  
10 Chandak Purvi Himal VI NG-84 B  
11 Dange Soham Ashish VI NG-85 O  
12 Gupta Krish Manoj VI NG-86 B  
13 Nimbalkar Sai Avinash VI NG-87 B  
14 Nistane Nipun Nitin VI NG-88 O  
15 Suryawanshi Atharva Abhijit VI NG-89 A  
16 Wankhade Tanmay Suhas VI NG-90 B  
17 Ghidode Bhumindra Sudhakar VI NG-91 B  
18 Kadu Nidhi Ajay VI NG-92 C  
19 Lulekar Atharv Vivek VI NG-93 B  
20 Mangal Samrudhi Shailendra VI NG-94 C  
21 Parekar Anjali Rajesh VI NG-95 B  
22 Turankar Aakanksha Avinash VI NG-96 C  
23 Agrawal Taksheel Atish   NG-97 Abs  
24 Barapatre Kanchan Jaiprakash V NG-98 B  
25 Rongde Shreyas Sharad V NG-99 B  
26 Shende Nilay Yogesh V NG-100 A  
27 Tanksale Adwait Anand V NG-101 A  
28 Bisen Tejas Krashnakumar V NG-102 B  
29 Biswas Adhyayan Sumit V NG-103 Abs  
30 Gandhi Tanay Ashish V NG-104 B  
31 Hassani Adil Vinodkumar V NG-105 A  
32 Umredkar Varun Vishal V NG-106 A  
33 Upganlawar Sanskruti Ravindra V NG-107 B  
34 Warhekar Parth Vijay V NG-108 D  
35 Yadav Akshita Gopal V NG-109 Abs  
36 Betharia Anant Sunil V NG-110 B  
37 Bhagat Shrishti Sameer V NG-111 C  
38 Deshmukh Saloni Anand V NG-112 B  
39 Joshi Yashowardhan Ajay V NG-113 C  
40 Kadu Vihang Shalik V NG-114 Abs  
41 Nagmote Mrunmay Nitin V NG-115 A  
42 Nandanwar Siddhi Sanjay V NG-116 B  
43 Surisetty Hitesh Satishkumar V NG-117 B  
44 Wadhankar Arnav Shailesh V NG-118 B  
45 Agrawal Saumya Dinesh V NG-119 B  
46 Bhadikar Amogh Devendra V NG-120 Abs  
47 Bhagwatkar Siddhant Ajaykumar V NG-121 B  
48 Ghanbahadur Sanman Vidyadhar V NG-122 Abs  
49 Khadatkar Krrish Sunil V NG-123 B  
50 Khadatkar Meet Vipin V NG-124 B  
51 Phale Parth Sameer V NG-125 B  
52 Raghatate Tanushree Rahul V NG-126 B  
53 Rahangdale Tanmay Manoj V NG-127 C  
54 Soholkar Arpita Nilesh V NG-128 C  
55 Rahi Abhinav Rahuldeo V NG-129 A  
56 Chatterjee Krishno Kaushik VI NG-130 B  
           
Narayana Vidyalayam, Wardha Road, Nagpur     
           
1 Gaikwad Hridik Sunil   NG-131 Abs  
2 Mehta Ashmi Anish   NG-132 Abs  
3 Joshi Saee Sachin   NG-133 Abs  
4 Malviya Janvi Kishor   NG-134 Abs  
5 Akre Parth Rajendra   NG-135 Abs  
6 Chavan Abhiraj Milind   NG-136 Abs  
7 Kundu Anushka Arindom VI NG-137 A  
8 Khade Arhan Ajay VI NG-138 A  
9 Nimbalkar Shivam Prashant VI NG-139 Abs  
10 Chaudhary Chaitanya Ajay VI NG-140 O  
11 Bajaj Dishank Sachin VI NG-141 O  
12 Bhole Arya Adarsh   NG-142 Abs  
13 Tumne Vedant Mahesh   NG-143 Abs  
14 Karangdale Khushali Vilas   NG-144 Abs  
15 Kalamdhad Pushkar Prashant   NG-145 Abs  
16 Tank Mehul Manoj VI NG-146 A  
17 Kokas Aadit Asim   NG-147 Abs  
18 Konher Naidhruvan Vaibhav VI NG-148 B  
19 Jahane Abhishek Amit   NG-149 Abs  
20 Sharma Abhinav Rajesh   NG-150 Abs  
21 Palekar Asmi Amol Vi NG-151 A  
           
School of Scholars, Prithvirajnagar, Beltarodi Tahsil, Nagpur     
           
1 Dharashivkar Swarada Sandip V NG-152 C  
2 Chaurwar Divya Fulchand V NG-153 C  
3 Suple Abhas Rajesh   NG-154 Abs  
4 Wangulkar Avanti Sanjay V NG-155 B  
5 Mankar Dolly Madhukar V NG-156 C  
6 Thoolkar Ishita Anand V NG-157 B  
7 Mokade Parth Vijay V NG-158 C  
8 Elgunde Gouri Nitin V NG-159 C  
9 Khawshi Pavitra Ramdas V NG-160 A  
           
School of Scholars, Hudkeshwar, Nagpur     
           
1 Vaidya Apurva Shalikram V NG-161 C  
2 Yadav Om Pravin V NG-162 C  
3 Nasare Tanishk Tarachand V NG-163 C  
4 Ugade Harshal Ramesh   NG-164 Abs  
5 Wagh Archhit Ashish   NG-165 Abs  
6 Taksande Priyansha Shailendra V NG-166 C  
7 Waghmare Parth Pravin V NG-167 C  
8 Rode Nidhi Vitthal VI NG-168 C  
9 Kamdi Arnav Dilip VI NG-169 B  
10 Nistane Ajinkya Shashikant VI NG-170 C  
11 Bhave Mithilesh Arun VI NG-171 B  
           
Saraswati Vidyalaya, Shankarnagar, Nagpur     
           
1 Gore Swarneema Sanjay VI NG-172 O  
           
Somalwar High School & Junior College, Nikalas, Nagpur     
           
1 Kalkonde Omkar Parimal VI NG-173 B  
           
T. B. R. A. N's Mundle Eng. Med. School, Nagpur     
           
1 Marathe Pranav Sandeep V NG-174 C  
2 Kavishwar Manuja Amit   NG-175 Abs  
3 Gaikwad Shreyas Prakash VI NG-176 C  
4 Khapre Parth Amit VI NG-177 A  
5 Mishra Vedant Sanjay VI NG-178 B  
           
Prof. Rajendra Sing Science Exploratory, Nagpur     
           
1 Bajaj Dishank Sachin   NG-179 Abs  
2 Paltewar Paulomi Sameer VI NG-180 O  
3 Parmasth Vihaan Amol   NG-181 Abs  
4 Godbole Mohit Sachin   NG-182 Abs  
5 Waghmare Soham Narendra VI NG-183 B  
6 Surkar Atharva Umesh VI NG-184 A  
7 Shende Janhavi Aajay V NG-185 A  
8 Mahajan Abhishree Anand VI NG-186 B  
9 Totey Mallhar Arvind V NG-187 A  
10 Bhoyar Prashant Rajendrakumar V NG-188 B  
11 Ladole Soham Sachin V NG-189 O  
12 Tiple Ameya Girish V NG-190 A  
13 Choudhary Arnav Amit   NG-191 Abs  
14 Awachat Bhoomika Shailesh VI NG-192 A  
15 Deshpande Nachiket Ashish V NG-193 B  
16 Saraf Avadhut Atul V NG-194 A  
17 Nisal Swara Sandeep VI NG-195 C  
18 Tidke Ved Milind VI NG-196 A  
19 Patil Amogh Prashant V NG-197 C  
20 Peshwe Aayan Shrirang V NG-198 B  
21 Bhishma Janhvi Ajit V NG-199 A  
22 Deshmukh Parth Hemant V NG-200 B  
23 Tupkary Paritosh Shailesh V NG-201 B  
24 Jagdale Nachiket Abhijeet VI NG-202 A  
25 Yadav Yash Rajesh VI NG-203 A  
26 Bhutada Nitanshu Nitin   NG-204 Abs  
27 Chavandke Shubhankar Ajay VI NG-205 B  
28 Adeebh Kotangale VI NG-206 C  
29 Mrunmayee Manish Pande VI NG-207 A